Esileht Hobinurk Tantsupeole lastega, kas tasub?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Teema: Tantsupeole lastega, kas tasub?

Postitas:

Piletilevis alles  vaid 57 eurosed piletid kõige äärmistesse sektoritesse. Kuidas nendes sektorites nähtavus on? Tantsumustreid näeb hästi 20. reast? Kas 7 ja 5 aastane eraldi pingi pealt üle ees istuvate täiskasvanute näevad või tuleb istmekõrgendus kaasa võtta? Kas seal on ka mingi suurem ekraan, kus tantsijaid lähemalt näitäb? Küsimusi sai palju. Kaalun, kas tasub minna kohapeale või vaatan kodust lastega.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, oleme käinud alati juba sestsaadik, kui lapsed tited, seal kohapeal olles on ikka täiesti teine emotsioon ja pole kordagi kahetsenud, ka väga õudse ilmaga oli imeline elamus kõigile.
Aga vot ise nii kalli piletiga ei läheks mudilastega, pigem siis juba järgmisel korral natuke suuremate lastega kiiremini reageerides ja mõistliku hinnaga pileteid soetades…

Istmekõrgendusi pole küll vaja olnud ja nähtavus peaks 20. reast ok olema. Kui valida on, siis mu meelest I etendus on kõige vingem või siis viimane, just emotsiooni poolest.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laupäevasele esimesele etendusele on hetkel mõni kallis pilet ka keskmistesse sektoritesse. Kui 5-aastane on pisemat sorti ja nõus süles istuma, siis võtaksin sülle – sel juhul pole talle eraldi piletit vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pead esimese asjana arvestama, kas sinu lapsed tahavad ja suudavad seal iga ilmaga istuda.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasega nõus – kas lapsed püsivad nii kaua paigal, on see neile huvitav jne.   See kogu logistika on ka paras ajakulu. Nõustun, et kohapeal on hoopis teine, aga võibolla on lastele lihtsam telekast näidata ja selgitada traditsioone. Kiidan heaks, et laps maast madalast laulu- ja tantsupidudele viiakse.

+9
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Meie lapsed on maast madalast kõigil laulu- ja tantsupidudel kaasas käinud ning enamikul ka ise osalenud.

Usun, et lastele on selline kogemus tore ja vajalik. Isegi kui kõike võib-olla otse ei näe, siis helid ja muusika jõuavad ikkagi nendeni, samuti see emotsioon. Mäletan, ühe korra vist kurdeti, et igav on, siis sai lubatud, et vaheajal saab suhkruvatti ja jäätist. Selle peale oli meeleolu jälle hea.

Kahju, et piletid nüüd nii kallid on. Seekord jääb meie perel sinna esimest korda minemata. Sest kuidas ma võtan ainult ühe pileti, iseendale? Summa tuleb korrutada pereliikmete arvuga ja kelle ma maha jätan? Seega, muud lahendust polegi kui minemata jätta.

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.

märtsis ostsin kümne euroga, viiekümnega kindlasti ei läheks!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lapsed on maast madalast kõigil laulu- ja tantsupidudel kaasas käinud ning enamikul ka ise osalenud.

Usun, et lastele on selline kogemus tore ja vajalik. Isegi kui kõike võib-olla otse ei näe, siis helid ja muusika jõuavad ikkagi nendeni, samuti see emotsioon. Mäletan, ühe korra vist kurdeti, et igav on, siis sai lubatud, et vaheajal saab suhkruvatti ja jäätist. Selle peale oli meeleolu jälle hea.

Kahju, et piletid nüüd nii kallid on. Seekord jääb meie perel sinna esimest korda minemata. Sest kuidas ma võtan ainult ühe pileti, iseendale? Summa tuleb korrutada pereliikmete arvuga ja kelle ma maha jätan? Seega, muud lahendust polegi kui minemata jätta.

Piletid polnud ju kallid, kui õigel ajal osta?

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb laste huvidest. Minu jaoks oli see piin. Telekast on ülevaade parem.

Laulupeo aga loeb kohal olek ja õhustik.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lapsed on maast madalast kõigil laulu- ja tantsupidudel kaasas käinud ning enamikul ka ise osalenud.

Usun, et lastele on selline kogemus tore ja vajalik. Isegi kui kõike võib-olla otse ei näe, siis helid ja muusika jõuavad ikkagi nendeni, samuti see emotsioon. Mäletan, ühe korra vist kurdeti, et igav on, siis sai lubatud, et vaheajal saab suhkruvatti ja jäätist. Selle peale oli meeleolu jälle hea.

Kahju, et piletid nüüd nii kallid on. Seekord jääb meie perel sinna esimest korda minemata. Sest kuidas ma võtan ainult ühe pileti, iseendale? Summa tuleb korrutada pereliikmete arvuga ja kelle ma maha jätan? Seega, muud lahendust polegi kui minemata jätta.

Varem ostes olid piletid ju väga odavad ja kui palju neid pereliikmeid teil on siis? Mingeid suurperede toetuseid suurendati ju äsja, ikka ei jagu?

+9
-15
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Oleneb laste huvidest. Minu jaoks oli see piin. Telekast on ülevaade parem. Laulupeo aga loeb kohal olek ja õhustik.

Ma kaaluks alternatiivina minna vaatama mõnda Meistriliiga jalgpallimatsi.

+5
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Piletilevis alles vaid 57 eurosed piletid kõige äärmistesse sektoritesse. Kuidas nendes sektorites nähtavus on? Tantsumustreid näeb hästi 20. reast? Kas 7 ja 5 aastane eraldi pingi pealt üle ees istuvate täiskasvanute näevad või tuleb istmekõrgendus kaasa võtta? Kas seal on ka mingi suurem ekraan, kus tantsijaid lähemalt näitäb? Küsimusi sai palju. Kaalun, kas tasub minna kohapeale või vaatan kodust lastega.

olles viimasel kaheksal peol käinud ,siis tantsupeol on mõtet ainult ise esineda või siis vaadata telerist .

+11
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lehes kirjutas, et see aasta on esimene kord ka tantsupeol suured ekraanid, kust saab pidu jälgida.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes siin kirjutasid, et varakult ostes on odavad piletid, siis vaidlen vastu. Mina ostsin veebruaris pileti ära laulupeole, B-sektorisse maksis 46 eurot, ei ole just odav. Lähen esimest korda, tahtsin ikka ettepoole, tagumised kohad olid küll odavamad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes siin kirjutasid, et varakult ostes on odavad piletid, siis vaidlen vastu. Mina ostsin veebruaris pileti ära laulupeole, B-sektorisse maksis 46 eurot, ei ole just odav. Lähen esimest korda, tahtsin ikka ettepoole, tagumised kohad olid küll odavamad.

Aga hetkel maksab see pilet 57 eurot. Seega sa said ju soodsama.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes siin kirjutasid, et varakult ostes on odavad piletid, siis vaidlen vastu. Mina ostsin veebruaris pileti ära laulupeole, B-sektorisse maksis 46 eurot, ei ole just odav. Lähen esimest korda, tahtsin ikka ettepoole, tagumised kohad olid küll odavamad.

Aga hetkel maksab see pilet 57 eurot. Seega sa said ju soodsama.

hetkel on siiski 52€ – ei saa öelda, et oleks eriline hinnavahe olnud.

muidu mis laulupidu puudutab, siis ma ostan alati üldala pileti, on oluliselt mõnusam seal piknikuteki peal istuda ja esinevad lapsed saavad ka vabalt meie juures käia nii palju kui tahavad.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laulupoiss sai viimasel laulupeol sõimata, kui meie juurest lavale üritas jõuda. Muru oli tihedalt tekke täis ja ei olnud võimalik tekile astumata  alla jõuda.

See aasta me võtsime vanaemaga koos piletid pinkidel, et saaks mugavalt liikuda kolme laululapsega kohtuma.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, oleme käinud alati juba sestsaadik, kui lapsed tited, seal kohapeal olles on ikka täiesti teine emotsioon ja pole kordagi kahetsenud, ka väga õudse ilmaga oli imeline elamus kõigile.

Aga vot ise nii kalli piletiga ei läheks mudilastega, pigem siis juba järgmisel korral natuke suuremate lastega kiiremini reageerides ja mõistliku hinnaga pileteid soetades…

Istmekõrgendusi pole küll vaja olnud ja nähtavus peaks 20. reast ok olema. Kui valida on, siis mu meelest I etendus on kõige vingem või siis viimane, just emotsiooni poolest.

Ja mul vastupidine emotsioon. Mõttetu üritus. Poleks nõus isegi 10.- euroga minema, rääkimata 57.- eurost. Televiisorist palju parem ülevaade.

+7
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Meie lapsed on maast madalast kõigil laulu- ja tantsupidudel kaasas käinud ning enamikul ka ise osalenud.

Usun, et lastele on selline kogemus tore ja vajalik. Isegi kui kõike võib-olla otse ei näe, siis helid ja muusika jõuavad ikkagi nendeni, samuti see emotsioon. Mäletan, ühe korra vist kurdeti, et igav on, siis sai lubatud, et vaheajal saab suhkruvatti ja jäätist. Selle peale oli meeleolu jälle hea.

Kahju, et piletid nüüd nii kallid on. Seekord jääb meie perel sinna esimest korda minemata. Sest kuidas ma võtan ainult ühe pileti, iseendale? Summa tuleb korrutada pereliikmete arvuga ja kelle ma maha jätan? Seega, muud lahendust polegi kui minemata jätta.

Ja mina ei saa aru sellest laulupeo ja tantsupeo fenomenist. Olen korra käinud, lapsed lausa kaks korda käinud. Ei mingit emotsiooni. Ja kui need summad siin õiged, siis veel sellise raha eest:)/))

Aga selgitage rumalale, mis te selles trügimises ja alleaas leiate, mis kaifi sealt saate, äkki ma hakkan mõistma.

Ma.olen maksnud sadu eurosid tippartistide kontserdite eest, koos lastega, ja samamoodi champions league mängude vaatamise eest. Aga mingi laulupidu? Teile tõsiselt meeldib see muusika, panete autos ka USB pulgalt ernesaksa ja tormist?

+8
-15
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ja mina ei saa aru sellest laulupeo ja tantsupeo fenomenist. Olen korra käinud, lapsed lausa kaks korda käinud. Ei mingit emotsiooni. Ja kui need summad siin õiged, siis veel sellise raha eest:)/)) Aga selgitage rumalale, mis te selles trügimises ja alleaas leiate, mis kaifi sealt saate, äkki ma hakkan mõistma. Ma.olen maksnud sadu eurosid tippartistide kontserdite eest, koos lastega, ja samamoodi champions league mängude vaatamise eest. Aga mingi laulupidu? Teile tõsiselt meeldib see muusika, panete autos ka USB pulgalt ernesaksa ja tormist?

Täpelt samad mõtted mul  🙂

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen laulupeol 2 korda kooridega laulnud ja see oli cool. tantsupeol käisin ühe korra teismelisena ja see oli õudselt tüütu ja igav. proovida võid ju lastega, aga olen pigem kindel, et neil ei jää sellest muud mälestust kui et nõme oli

+3
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kes siin kirjutasid, et varakult ostes on odavad piletid, siis vaidlen vastu. Mina ostsin veebruaris pileti ära laulupeole, B-sektorisse maksis 46 eurot, ei ole just odav. Lähen esimest korda, tahtsin ikka ettepoole, tagumised kohad olid küll odavamad.

Mina ostsin üldalale, kevadel oli 10€, nüüd 17. Kas peab just tooli peal istuma, võib maas ka tekikesega olla. Tervet päeva  ma nagunii ei jaksaks vaadata. Tegelikult, ma varem publikuks ei ole käinud, ainult lauljana. Nüüd tuleb teistmoodi kogemus.

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Meie lapsed on maast madalast kõigil laulu- ja tantsupidudel kaasas käinud ning enamikul ka ise osalenud.

Usun, et lastele on selline kogemus tore ja vajalik. Isegi kui kõike võib-olla otse ei näe, siis helid ja muusika jõuavad ikkagi nendeni, samuti see emotsioon. Mäletan, ühe korra vist kurdeti, et igav on, siis sai lubatud, et vaheajal saab suhkruvatti ja jäätist. Selle peale oli meeleolu jälle hea.

Kahju, et piletid nüüd nii kallid on. Seekord jääb meie perel sinna esimest korda minemata. Sest kuidas ma võtan ainult ühe pileti, iseendale? Summa tuleb korrutada pereliikmete arvuga ja kelle ma maha jätan? Seega, muud lahendust polegi kui minemata jätta.

Ja mina ei saa aru sellest laulupeo ja tantsupeo fenomenist. Olen korra käinud, lapsed lausa kaks korda käinud. Ei mingit emotsiooni. Ja kui need summad siin õiged, siis veel sellise raha eest:)/))

Aga selgitage rumalale, mis te selles trügimises ja alleaas leiate, mis kaifi sealt saate, äkki ma hakkan mõistma.

Ma.olen maksnud sadu eurosid tippartistide kontserdite eest, koos lastega, ja samamoodi champions league mängude vaatamise eest. Aga mingi laulupidu? Teile tõsiselt meeldib see muusika, panete autos ka USB pulgalt ernesaksa ja tormist?

Mina olen kunagi lauljana käinud ja teatud laulude ajal isegi teleka ees tuleb nutt kurku ja ei saa enam kaasa laulda. Arvan, et üle pika aja kohale minnes tuleb ikka väga suur elamus ja emotsioon. Pluss, olles ise käinud lauljana, siis tean, et mõne laulu nimel pingutatakse ikka väga-väga palju, et see kõik kokku kõlaks. Ja seda vingem on võimast lõpptulemust näha. Võib-olla siis koorilaul ja ajalugu peaksid natuke lähedased teemad olema ja puudutama, et laulupidu nautida saaks.

+10
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ma.olen maksnud sadu eurosid tippartistide kontserdite eest, koos lastega, ja samamoodi champions league mängude vaatamise eest. Aga mingi laulupidu? Teile tõsiselt meeldib see muusika, panete autos ka USB pulgalt ernesaksa ja tormist?

Ma proovin. Inimesed on erinevad ja neile meeldivad erinevad asjad. Erinevad on hobid. Mõni käib vaatab korvpalli, mõni tennist, mõni jalgpalli. Mõnele meeldib koerte näitusel käia ja mõni naudib laulu-ja tantsupidu. Nende nautijate seas on ilmselt palju selliseid, kes ise kuskil kooris laulavad või on siis nooremana laulnud.

Autos muusika kuulamisest. Ma olen vahel Tallinn-Tartu kiirteel pannud mängima üksi sõites Relax FM raadio. Ja nii üllatav kui see ei tundu, on seda päris mõnus kuulata. Sätid püsikiirushoidja paika (110-120 nii kuidas lubatakse) , nõjatud kergelt juhiistmele ja kuidagi rahulik on kulgeda:)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole kunagi laulupeol pealtvaatajana käinud. Nüüd lapsed esinevad, piletid on ostetud ning oleme tulemas. Mida lähemale aeg jõuab, seda enam mõtlen, kas ma üldse jaksan seal olla kell 14-21 + veel mingi aeg, et lapsed kätte saada ja minema minna. Auto tuleb parkida ka ilmselt kuskile mitme kiomeetri kaugusele, kuid see selleks… Ma ei ole koorimuusika fänn. Paar tundi laste esinemist, oleks ikka tore kuulata, aga 7 tundi…. Ma ei jaksa nii kaua istuda. Kas WC-sse saab või peab seal pikalt seisma? Kaalun varianti, et vaataks ikka kodust telekast….

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tunne mingit vajadust rahvamassi sisse trügima minna.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole kunagi laulupeol pealtvaatajana käinud. Nüüd lapsed esinevad, piletid on ostetud ning oleme tulemas. Mida lähemale aeg jõuab, seda enam mõtlen, kas ma üldse jaksan seal olla kell 14-21 + veel mingi aeg, et lapsed kätte saada ja minema minna. Auto tuleb parkida ka ilmselt kuskile mitme kiomeetri kaugusele, kuid see selleks… Ma ei ole koorimuusika fänn. Paar tundi laste esinemist, oleks ikka tore kuulata, aga 7 tundi…. Ma ei jaksa nii kaua istuda. Kas WC-sse saab või peab seal pikalt seisma? Kaalun varianti, et vaataks ikka kodust telekast….

Ja lastele ütled, mul pohh te esinemistest , eriti laulupeol. Ei viitsi.

Miks sa need lapsed tegid?

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vaatan oma lapsi telekast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vaatan oma lapsi telekast.

Telekas pole ikka üldse see. Koha peal kuulata neid laule on elamus, telekast jätavad küll täiesti külmaks.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole kunagi laulupeol pealtvaatajana käinud. Nüüd lapsed esinevad, piletid on ostetud ning oleme tulemas. Mida lähemale aeg jõuab, seda enam mõtlen, kas ma üldse jaksan seal olla kell 14-21 + veel mingi aeg, et lapsed kätte saada ja minema minna. Auto tuleb parkida ka ilmselt kuskile mitme kiomeetri kaugusele, kuid see selleks… Ma ei ole koorimuusika fänn. Paar tundi laste esinemist, oleks ikka tore kuulata, aga 7 tundi…. Ma ei jaksa nii kaua istuda. Kas WC-sse saab või peab seal pikalt seisma? Kaalun varianti, et vaataks ikka kodust telekast….

Kui sa kunagi ei ole käinud, siis sa ei tea, mida oodata. Aga tegelikult on Laulupidu pigem ikka lauljate pidu.

See aasta mõtlen, et peaks nendeks pärast ametliku osa lauludeks pigem taskulambi kaasa v’õtma, millega siis tuledega lehvitada. Mobla aku on ju peo lõpuks suht koomas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )


Esileht Hobinurk Tantsupeole lastega, kas tasub?