Esileht Tasuta teated Tarbija tankla kasutamise uuring.

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Tarbija tankla kasutamise uuring.

Postitas:

Hea küsimustikule vastaja!

 

Pöördun Teie poole palvega osaleda minu küsimustikule vastamisel. Kasutan saadud infot oma lõputöös. Lõputöö eesmärk on koostada äriplaan tegevust alustavale tanklaketile, et testida äriideed ja selle kasumlikust. Ankeet on anonüümne. Vastamiseks kulub umbes 10 minutit.

 

Tänan vastuste eest!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf-MF2thgYA3mZhN79PrU3SlvoZwb5JBoPsqzQm36GHIHgfuw/viewform?usp=sf_link

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Linki ei oska normaalselt panna, vastamise tähtaeg 3 päeva tagasi, tekst kubiseb kirjavigadest… Sa küsid, kui oluline on see ja see tankla valikul ja see on jabur, sest see sõltub ju sellest, mida mul on parasjagu vaja. Kui mul on parasjagu vaja kütust tankida, siis on kütuse hind ilmselgelt oluline, aga kui tankla pood on mulle lähim pood, kus ma käin mugavusest saia ostmas ja mul autot ei ole, siis see mind ei huvita üldse, sest ma lihtsalt ei ole kütuse ostja. Samamoodi ei vali ma supermarketit vegantoodete valiku järgi, sest ma lihtsalt ei ole selle toote sihtrühm.

Sina aga teed siiski üldistava järelduse, et mina kütuse hinna järgi tanklat ei vali, sest sinu jaoks on tankla ja tankla pood sama asi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pealkiri võiks olla sõnastatud selgemini.

Ma mõtlesin ikka tükkaega, mis mul Tarbija tanklaga pistmist peaks olema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See küsimus oli eriti tore, kus pidi vastama umbes, et tangin seal kus on soodsam või hind mind ei huvita skaalal. Neid tanklaid, kus hind ei oleks 0,001 sendi täpsusega sama annab ikka otsida eestis, no ja kui mõni ongi siis selle pärast ma küll mitusada kilomeetrit maha sõitma ei hakkaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Tasuta teated Tarbija tankla kasutamise uuring.