Esileht Ilu ja tervis tarkusehammas

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: tarkusehammas

Postitas:

mul valutas paar päeva tarkusehammas-peetunud igeme all. Helistasin arstile panin aja kinni. Valu kadus ja nüüd 2 nädala pärast opp
Kas on mõtet puutuda kui valu ei ole. V tasub välja tõmmata peetunud tarkusehammas isegi siis kui ta ei valuta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled kindel, et tõmmatakse välja? Mul oli mõlemal alumisel tarkusehambal see mure, et need ei suutnud ise igemest välja trügida. Pidin mõlemal korral valu ja paistetusega erakorralises hambaravis käima – tehti lihtsalt igemesse kiire lõige ja hammas sai kenasti edasi välja tulla. Nädalaga oli nn haav paranenud. Ja ega ma kohe arsti juurde läinud – kannatasin ka tükk aega lootusega, et vast saab hammas ise hakkama. Aga ei.

Kui sul on aga retineerunud ehk lõualuus vales asendis, siis sõltub. Guugelda, üks vastuseid nt on selline: http://www.hambaarst.ee/spetsialist/5297/?hi=retineerunud+hammas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kindlasti tuleb eemaldada. see hakkab sul muidu iga natukese aja tagant valutama, punnitama ja põletikuline olema. pole mõtet oodata, kuni mingi hull põletik välja kujuneb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis tarkusehammas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.