Esileht Ilu ja tervis Tarmo Urb võtab tulnuka välja?

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Tarmo Urb võtab tulnuka välja?

Postitas:

Tere, kas keegi on laskund Tarmo Urbil endal tulnuka välja võtta? Kuulsin, et ta pidi seda tegema läbi Skype ja võtma palju raha, kas asi on seda väärt? Palun jagage kogemusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas hullari patsientidel on tõesti palju raha?

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 17:01; 24.02 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll ei julgeks, äkki võtab peale tulnuka midagi muud ka ära, kui juba küüned taha saab.
Kust sa muidu tead, et sul tulnukas sees on?

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mulle ei saa õnneks tulnukas sisse tulla, sest kannan juba aastaid fooliummütsi. Oluliselt odavam, kui riskida ja pärast kalli raha eest tulnukat lasta välja võtta.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 13:40; 25.02 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, kas keegi on laskund Tarmo Urbil endal tulnuka välja võtta? Kuulsin, et ta pidi seda tegema läbi Skype ja võtma palju raha, kas asi on seda väärt? Palun jagage kogemusi.

Veel suuremata raha on vaja, et see tulnukas endale hankida. Et asi oleks ikka päris.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud ta juures nö vastuvõtul.
Olime tol ajal väga keerulises olukorras- laps oli parandamatult haige ja kasutasime mehega iga viimastki õlekõrt, et teda ravida.
Ütlen ausalt- see oli huvitav kogemus, kuid kõige mõttetumalt kulutatud raha eales. Kuid kindlasti on inimesi, keda ta suudab tervendada. Öeldakse, et 95% haigustest on psühhosomaatilised. Asi on selles, et see jutt, mida ta räägib, on niivõrd usutav, et võidki uskuma jääda, et nüüd on kõikide tervisehädade põhjus kehast eemaldatud. Ehk siis läbi uskumuse käivitub inimese enda isetervenemisprotsess.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.02 00:03; 24.02 02:41; 24.02 10:55; 25.02 01:21; 27.02 21:02; 02.03 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud ta juures nö vastuvõtul.

Olime tol ajal väga keerulises olukorras- laps oli parandamatult haige ja kasutasime mehega iga viimastki õlekõrt, et teda ravida.

Ütlen ausalt- see oli huvitav kogemus, kuid kõige mõttetumalt kulutatud raha eales. Kuid kindlasti on inimesi, keda ta suudab tervendada. Öeldakse, et 95% haigustest on psühhosomaatilised. Asi on selles, et see jutt, mida ta räägib, on niivõrd usutav, et võidki uskuma jääda, et nüüd on kõikide tervisehädade põhjus kehast eemaldatud. Ehk siis läbi uskumuse käivitub inimese enda isetervenemisprotsess.

Palju ta raha küsis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris tõsiselt … mul on lausa piinlik siin välja öelda seda summat. See oli ikka ulmenumber.
Vennikesel hakkasid silmad vilama kui mees taskust raha välja võttis, et sellest talle sobiv summa lugeda. Ülikaval ja rahamaias inimene!!!

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.02 00:03; 24.02 02:41; 24.02 10:55; 25.02 01:21; 27.02 21:02; 02.03 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülikaval ja rahamaias inimene!!!

Lollidelt tulebki raha ära võtta, kui sellisele jamale seda raisatakse. Saan aru, et olite meeleheitel ja sellise “teenuse” pakkujad ongi osavad sellist olukorda ära kasutama sest tullakse ju niisama raha pakkuma. Aga imelik on kedagi ülikavalaks ja rahamaiaks kutsuda, kui teie enda motiivid oli samuti kavalad (lootsite soolapuhuja abiga arstid üle kavaldada) ning maiad (raha saamise asemel tahtsite tervist osta).

Möhhh???
Kas mul oli eelnevalt olemas informatsioon, et tegemist nn soolapuhujaga? 🙂 Usaldusväärsust tekitas USA populaarsest telesaatest “Healer” osavõtt.

Milleks peaks mul olema vajadus pöörduda alternatiivsete ravitsejate poole kui meid oleks tol korral aidanud kaasaegne teaduspõhine meditsiin?

Ilusat EV aastapäeva! Mõistmist ja empaatiat sulle!

+15
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.02 00:03; 24.02 02:41; 24.02 10:55; 25.02 01:21; 27.02 21:02; 02.03 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teised petturid viskusid kaitsele.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 17:01; 24.02 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Möhhh???

Kas mul oli eelnevalt olemas informatsioon, et tegemist nn soolapuhujaga? ???? Usaldusväärsust tekitas USA populaarsest telesaatest “Healer” osavõtt.

Milleks peaks mul olema vajadus pöörduda alternatiivsete ravitsejate poole kui meid oleks tol korral aidanud kaasaegne teaduspõhine meditsiin?

Ilusat EV aastapäeva! Mõistmist ja empaatiat sulle!

Inimene võtab tulnuka sinust välja? See ei tekita üldse mingeid kahtlusi? “Tulnukas” võib olla metafooriline ja platseeboefektiga, et uskudes läheb enesetunne paremaks, aga sa ei lähe tema juurde oma ravimatult haiget last ravima! See ongi lauslollus. Ja hiljem kirud, et küll võttis ikka palju raha.

Kas laps sai siis terveks või leevendas see käik kuidagi tema kannatusi? Või on sul rohkem kulutatud rahast kahju?

Ja millisest minu kirjutisest jäi sulle mulje, et ma tema nö ravitsemismeetodit usaldusväärseks pidasin?

Sinu uudishimu lapse tervise ja saatuse osas jätan rahuldamata.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.02 00:03; 24.02 02:41; 24.02 10:55; 25.02 01:21; 27.02 21:02; 02.03 14:43;
To report this post you need to login first.

Möhhh???

Kas mul oli eelnevalt olemas informatsioon, et tegemist nn soolapuhujaga? ???? Usaldusväärsust tekitas USA populaarsest telesaatest “Healer” osavõtt.

Milleks peaks mul olema vajadus pöörduda alternatiivsete ravitsejate poole kui meid oleks tol korral aidanud kaasaegne teaduspõhine meditsiin?

Ilusat EV aastapäeva! Mõistmist ja empaatiat sulle!

Inimene võtab tulnuka sinust välja? See ei tekita üldse mingeid kahtlusi? “Tulnukas” võib olla metafooriline ja platseeboefektiga, et uskudes läheb enesetunne paremaks, aga sa ei lähe tema juurde oma ravimatult haiget last ravima! See ongi lauslollus. Ja hiljem kirud, et küll võttis ikka palju raha.

Kas laps sai siis terveks või leevendas see käik kuidagi tema kannatusi? Või on sul rohkem kulutatud rahast kahju?

Ja millisest minu kirjutisest jäi sulle mulje, et ma tema nö ravitsemismeetodit usaldusväärseks pidasin?

Sinu uudishimu lapse tervise ja saatuse osas jätan rahuldamata.

Kui sa tema ravimeetodit usaldusväärsekski ei pidanud, siis on tema juurde raha raiskama minek ikka veel eriti arusaamatu ju.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 13:40; 25.02 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mis see tulnukas siis paha teinud on, et teda vaja välja ajada? Ja mida Härra Urb tulnukaga edasi teeb, otsib talle uue armastava kodu?

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Möhhh???

Kas mul oli eelnevalt olemas informatsioon, et tegemist nn soolapuhujaga? ???? Usaldusväärsust tekitas USA populaarsest telesaatest “Healer” osavõtt.

Milleks peaks mul olema vajadus pöörduda alternatiivsete ravitsejate poole kui meid oleks tol korral aidanud kaasaegne teaduspõhine meditsiin?

Ilusat EV aastapäeva! Mõistmist ja empaatiat sulle!

Inimene võtab tulnuka sinust välja? See ei tekita üldse mingeid kahtlusi? “Tulnukas” võib olla metafooriline ja platseeboefektiga, et uskudes läheb enesetunne paremaks, aga sa ei lähe tema juurde oma ravimatult haiget last ravima! See ongi lauslollus. Ja hiljem kirud, et küll võttis ikka palju raha.

Kas laps sai siis terveks või leevendas see käik kuidagi tema kannatusi? Või on sul rohkem kulutatud rahast kahju?

Ja millisest minu kirjutisest jäi sulle mulje, et ma tema nö ravitsemismeetodit usaldusväärseks pidasin?

Sinu uudishimu lapse tervise ja saatuse osas jätan rahuldamata.

Kui sa tema ravimeetodit usaldusväärsekski ei pidanud, siis on tema juurde raha raiskama minek ikka veel eriti arusaamatu ju.

Kas mul oli eelnevalt see info tema ravimeetodite kohta olemas? Vastus on ei. Hea sõber (kusjuures edukas ja tuntud ettevõtja) käis tema juures abi saamas viimase staadiumi vähiga, tema soovitaski. Mingitest tulnukatest polnud juttugi.
Ei ole siin küll raha pärast vingunud. Rahast kahju ei olnud. Lihtsalt kommenteerisin, et kõige mõttetumalt kulutatud raha üleüldse.
Kas ma seda kohe mõistsin? Ei.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.02 00:03; 24.02 02:41; 24.02 10:55; 25.02 01:21; 27.02 21:02; 02.03 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tihti kasutatakse äre meeleheitel inimesi (haigete laste vanemad, vähihaiged) jne. Kui mu emale öeldi, et enam ei aita miski ja saadeti koju surema, siis oleks müünud oma hinge vanakuradi vanaemale ka, et emale aega võita.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa tema ravimeetodit usaldusväärsekski ei pidanud, siis on tema juurde raha raiskama minek ikka veel eriti arusaamatu ju.

Kirjutas ju, et laps oli parandamatult haige. Ilmselt olid kõik ravivõimalused tulemusteta läbi proovitud ja seetõttu pöördutigi alternatiivmeditsiini poole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas summa on kolme, nelja või viiekohaline?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa tema ravimeetodit usaldusväärsekski ei pidanud, siis on tema juurde raha raiskama minek ikka veel eriti arusaamatu ju.

Kirjutas ju, et laps oli parandamatult haige. Ilmselt olid kõik ravivõimalused tulemusteta läbi proovitud ja seetõttu pöördutigi alternatiivmeditsiini poole.

Aga miks peab siis pöörduma soolapuhuja (sry, alternatiivmeditsiini) poole? Mida see juurde annab? See on ju absoluutne lollus.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas summa on kolme, nelja või viiekohaline?

4kohaline

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.02 00:03; 24.02 02:41; 24.02 10:55; 25.02 01:21; 27.02 21:02; 02.03 14:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Ilu ja tervis Tarmo Urb võtab tulnuka välja?