Esileht Ajaviite- ja muud jutud Taro kaardid?

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Taro kaardid?

Postitas:
Kägu

Oiii kui tore on veel kedagi kollektsioneerimas näha! Tahaks lausa muljetada 🙂

Mina kogun nii taro, oraaklite kui lenormandi pakke, kokku on neid umbes 150 ringis. Eriti meeldivad indie-kunstnike omad või kuidagipidi haruldased (nt William Blake’i esimene trükk või Röhrigi saksakeelne alastitrükk).

Alati alustan soovitamist kaardiostjatele sellest, et vali pakk, mis on sulle välimuse poolest ligitõmbav. Päris paljud jätavad pooleli lihtsalt seetõttu, et RWS on igav/kole.

Kusjuures – mul on üks väga-väga ilus Marseilles’ pakk, nimelt Tarot Noir.

Ning siis on muidugi veel lausa kunstnike pakid, mida ma päriselt ka lihtsalt sirvin ja vahin klaasikese veini või tassi tee kõrvale – Mary-El, Margarete Petersen, Fountain…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
nyah nyah

Noh, minu kollektsiooni eesmärk on kiixuga kaardipakid. Hetkel nillin Housewife & Star Warsi pakke, HOMM V on olemas, töötab, aga paraku on päris nirust papist. St kaasneva mytoloogiaga kaardid.

& veel otsin Musta Notsu kaarte, noid lapsepõliseid, sest mul on täitsa välja mõeldud, kuidas nende abil lahendada psyhholoogiapõhiseid probleeme, aga ju on kõik pakid ribadex mängitud.

& yhes ulmejutus oli Barbie Tarot, aga seda paraku reaalsuses ei esine. & yx kunstnik on valmis joonistanud Rats Tarot, aga keegi ei tryki. Nood ma võtax iga kell.

Mu mees armastab ka ilusaid, ta au & uhkus on Golden. Sorceress on tal väga ilus, aga ta ise eelistab teistlaadi esteetikat, Simple Tarot kaartide jõrmid lõustad on tal sageli tarvituses. Sinu au & uhkuse loendi peale teatas, need on kõik väga naiselikud pakid. Ilu & vaataja silmad, exole.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Golden on ilus, Golden Klimt ka. Housewife on mul olemas – väga äge ja üllatavalt sügav, tema sõsar on Zombie Tarot- see on ka väga lahe pakk. Loen nendega ikka aastas mõned korrad, seega mitte ainult vaatamiseks.

Mul VÄGA kiiksuga pole, vaatan siin oma kogu – sulle meeldiks ehk Alice Tarot ja Wonderland Tarot?

Bonefire on tätoveeringukunstniku oma.

Da Vinci Enigma on üsna veider, oo äkki Deviant Moon?

Tõsiselt kiiksuga pakk on mul HEXEN 2.0

Hidden Waters jäljendab tindiplekke (Rorschach test)

Lynd Ward on puulõigete oma, samalt kunstnikult Zirkus Mägi on väga huvitav pakk. Muide, tal on ka vanaaegne oraakel- panin tähele et ohtra eesti keelega! Kirjutasin talle ja tutvustasin talle Eestit.

New Orleans Voodoo on voodoopakk.

Niccoletta Ceccoli on väga friiki, mul on temalt kõik olemas aga see on juba jah rohkem kui kiiksuga.

Prisma Visions on äge, seal moodustavad mastikaardid kokku pannes suure maali.

Sakki Sakki üks mu lemmikuid, huvitav lähenemine.

Wooden Tarot ka üsna omapärane.

Ja no tõsine raskekaallane on muidugi Mary-El.

Kas sa kogud ainult taro või ka näiteks oraakleid? Nende hulgast leiab igasugu kummalist kraami 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Taro kaardid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.