Esileht Hobinurk Tartlased – V Spa

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Tartlased – V Spa

Postitas:
  1. Head tartlased, palun soovitage V Spa ümbruses olevaid häid söögikohti. Ise oleme Tartus vähe käinud, oleme tulemas aastapäevaks sinna spaasse. Saan aru, et see kesklinnas, seega mis oleks hea jalutuskäigu kaugusel Vspa ümbruses õdus söögikoht maitsva söögiga. Kõrtsi friikatest ei hooli, pigem miskit hea liha ja mereanni rooga ja kus saaks ka veini nautida

Aitäh 🙂

+4
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Samas majas on Joyce restoran, üks Tartu parimaid söögikohti. Hõlm (minu jaoks restoran nr.1 Tartus) ei ole ka kaugel, vast 300 meetrit, aga sinna tuleb kindlasti laud ette broneerida

 

 

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Restoran Hõlm. Juba teenindus on omaette elamus. Ja need söögid.. ????

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hõlm on tore ja muidugi tõesti V Spa hotelli enda restoran Joyce.  Väga mõnus uus koht on ka Pompei.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartlane pole, aga Joyce ja Hõlm vastavad ka minu maitsele.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise prooviks joyce ära ja edasi liiguks linna. Humal on röögatult kallis. Seega, siiski Iiri pubi, Püssikas, Truffe.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sekundeerin — soovitaks samuti Joyce’i ja Hõlmi. Hõlmi juhul, kui tahate pärast õhtusööki veel kuskil klaasikese võtta (näiteks Vein ja Vine on hubane ja hea valikuga, Pierre’is mõnus õhkkond). Joyce’il on endal väga head kokteilid ja ma usun, et 23-ni tahate pigem seal istuda.

Muud söögikohad, mis on toredad (kasvõi näiteks lõunaks):

– Pompei, uus koht, ise teevad käsitsi pastat, mozzarellat jne. Olen juba mitu korda käinud, Tartus üks parima teenindusega kohti

– Dolce Vita — mõnus itaalia koht, tavaliselt küll puupüsti täis

– GMP Patisserie — prantsuse kohvik, mõnusad road ja hea vaniljeekleer

 

Üldiselt teie soove vaadates tundub Joyce parim valik. Olen seal väga-väga palju käinud (kusjuures ka aastapäeva tähistamas) ning meeldib see, et seal on tõesti stabiilselt hea ning ka väga hea teenindus.

Kui tahate täitsa jalutada ja privaatselt õhtustada, siis võite kaaluda ka Antoniust — seal saab istuda võlvide alla, teistest eraldi, ja soovi korral kamina ees aperitiivi/digestiivi juua.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Joyce samas majas. Parima toiduga restoran Tartus.
Hõlm ei ole mulle mingit muljet jätnud peale ülepingutatuse. Toit oli meh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga kord kui seal V-Spas käin ja sealses restoranis käin, siis vaatan, kui ülehinnatud ikka on Eestis kõik asjad. V-Spa oli 200 eurot öö, Joyce restoranis õhtusöök 100, parkimine ka veel 10 eurot juurde. Siis meenutad hea sõnaga olemist kuskil Hispaania viietärni hotellis, kus saad väiksema raha eest tõelise elamuse. Joyce pole midagi erilist, aga hinnad on krõbedad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeebus, kui fundamentaalselt vigaselt kirjutatud menüü. Kui nii lihtlabast eesti keelt ei oska, võiks mõne emakeeleõpetaja üles otsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see Joyce on mingi uus koht? Kus see seal Kvartalis asub? Ma tean seal V-Café’d, aga Joice’ist kuulen esimest korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see Joyce on mingi uus koht? Kus see seal Kvartalis asub? Ma tean seal V-Café’d, aga Joice’ist kuulen esimest korda.

Joyce on V Spaa hotelli restoran.
Ei asu Kvartali ostukeskuse poolel, hotelli poolelt sisenemisega.
No, V-cafest saab tagaukse trepi kaudu ka jah.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see Joyce on mingi uus koht? Kus see seal Kvartalis asub? Ma tean seal V-Café’d, aga Joice’ist kuulen esimest korda.

Joyce on V Spaa hotelli restoran.

Ei asu Kvartali ostukeskuse poolel, hotelli poolelt sisenemisega.

No, V-cafest saab tagaukse trepi kaudu ka jah.

Õuest saab ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Hobinurk Tartlased – V Spa