Esileht Hobinurk Tartu Abakhani pooed

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Tartu Abakhani pooed

Postitas:

Palun infot, kas nendes kahes poes on ilusat puuvillast või satiinist voodipesuriiet müügil ja mis hinnaklassis ja kui lai umbes. Koduleht netis on neil selline kasina võitu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 18:53; 12.02 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas seal lehel kontakt telefoni numbrit ei olnud? Vaata uuesti ja helista neile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin selle all, et kes seal poes on käinud ja ehk ka näinud.ise ei ela kahjuks tartus ja sinna satub harva. Kindlalt ei helista ma poodi ja ei küsi müüjalt “kas teil on ILUSAT voodipesu riiet” Tean, et ilu on vaataja silmades.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 18:53; 12.02 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

😀 ja perekoolikate arvates ILUS voodipesu on kindlasti ka sinu silmis ILUS?
Naljatilk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina isiklikult (ja see on ainult minu isiklik arvamus – maitsed on ju erinevad) arvan, et seal ei ole “ilusat” voodipesuriiet. Seal on palju odavat kangast – sellist, nagu poe riideesemetel/tekikottidel jne sealt ei leia. Nt ei leia ma sealt ilusat dressipluusiriiet, kuigi olen juba aastaid silma peal hoidnud. Poes müüdavate riiete kangastega tundub selline odavam kraam. Sama ka teiste kangapoodidega Tartus (Zeppelinis on 2 poodi, Riia maanteel on üks pisike pood). St kui lähed mingi kindla mõttega midagi konkreetset otsima, siis (mina vähemalt) ei leia. Samas olen sealt leidnud ilusaid kangaid, mida olen ostnud varuks juhuks, kui kunagi tekib mõni hea idee – nt üks villane kleidiriie, ilusa mustriga puuvill jne. Kui Sul rahakott kannatab, siis vaata internetis ringi – netis palju poode, kus müüakse voodipesu. Ei pea ise õmblema ja saab ehk “ilusama” 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et valmis voodipesukomplekt tuleb odavam kui osta riiet ja õmmelda. Vaata Uneäri satiinist voodipesukomplekte: http://www.une.ee/?p=7&folder=9 . Kusjuures, neil on poes olemas näidiskangad ja saad tellida ka oma mõõtude järgi sobiva komplekti. Ma olen näiteks mitu korda sealt kummiga voodilinu tellinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Hobinurk Tartu Abakhani pooed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.