Esileht Väikelaps Tartu ARNO tembutab jälle (lasteaiad)

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Tartu ARNO tembutab jälle (lasteaiad)

Postitas:

Meil on kodust 400 m raadiuses 3 lasteaeda (kesklinn). Pärast lapse sündi panime kohe kahte neist järjekorda. Nüüd siis teatas Arno, et on valinud meile välja lasteaia, mis asub 2 km kaugusel. Mis teema on, kas ARNO-l kärssas jälle mingi kiip läbi? Kas on tehtud nii meeletult palju fiktiivseid sissekirjutusi? Kuidas teistel muljed?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 15:58; 15.03 17:11; 15.03 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kodust 400 m raadiuses 3 lasteaeda (kesklinn). Pärast lapse sündi panime kohe kahte neist järjekorda. Nüüd siis teatas Arno, et on valinud meile välja lasteaia, mis asub 2 km kaugusel. Mis teema on, kas ARNO-l kärssas jälle mingi kiip läbi? Kas on tehtud nii meeletult palju fiktiivseid sissekirjutusi? Kuidas teistel muljed?

miks kohe fiktiivseid?? küsimus on selles, kui kiiresti soovite lasteaiakohta ja kui pikk on järjekord. Meie samamoodi ei saanud soovitud söimerühma ja ootasime kuni saime oma lasteaeda. See et 400m raadiuses on kolm lasteaeda, see ei loe. Küll aga peaksid nemad arvestama vanema eelistustega ja toetama eralastehoidu, kui eelistatud lasteaeda kohta pakkuda ei ole.. meil nii oligi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 16:28; 19.03 14:18; 20.03 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, Arno ei tembuta jälle, ta ongi selline. Kesklinna ongi palju soovijaid (lisaks kesklinna elanikele ka kesklinnas töötavate inimeste lapsed on seal sageli järjekorras). Arno teeb pakkumisi praegu ainult järjekorra alusel (elukohta või sissekirjutust ei vaadata üldse – va, et oleks Tartu laps). Sinu eelistatud lasteaedades pole järjekord veel sinu lapseni jõudnud, aga ülelinnalises järjekorras juba on, sellest ka pakkumine 2 km kaugusele. Praegu pakkumise saanud lapsed (õigemini nende vanemad) võtavad koha vastu või loobuvad. Teises voorus täidetakse kohad jälle järjekorra alusel (eelise saavad lapsed, kelle õde-vend soovitud lasteaias). Alles kolmandas kohtade jagamise voorus teevad lasteaiad pakkumisi piirkonnas elavatele, ent siiani kohata jäänud lastele. Kesklinnas võid selle viimase vooru peale lootma jääda ainult siis, kui sul tingimata seda lasteaiakohta veel vaja pole.
Kuivõrd eralasteaedades on sama kohatasu, mis munitsipaalis, ning eralasteaedu kesklinna lähistel leidub, teeksin mina sinu asemel ka neisse kohataotluse (kuupäeva arvestades oled küll hiljaks jäänud, aga ehk jääb nendes kohti üle).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sissekirjutust ju arvestatakse viimasena. Siin on info: https://www.tartu.ee/en/node/2626, vt “Masskomplekteerimine”.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, tänud vastuste eest, millegipärast arvasin, et sissekirjutus ikka loeb. Järjekorda panime kohe peale sündi ja praegu laps 3-aastane. Eks siis ilmselt varasema sünnikuupäevaga lastel on eelis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 15:58; 15.03 17:11; 15.03 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Tartumaal ei paku ARNO eelistuse sisestamise võimalust?
Harjumaal on võimalik panna kuni 3 lasteaeda.
Ja kui panna ainult üks eelistus, siis ainult selles ühe maja järjekorras laps ongi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sai pandud 2 eelistust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 15:58; 15.03 17:11; 15.03 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku see ongi nii. Mina panin lapse kohe peale sündi lasteaeda jörjekorda. Elan suht kesklinnas. Lasteaeda aga laps sai linnapiiril olevasse lasteaeda . Kuna laps oli juba üle 3 aasta vana siis võtsin vastu et kaua ma ikka kodus istun.Polnud hullu ka sinna viia. Sina võid sinna eelistuse panna aga vähesed saavad soovitud koha. Ongi valik kas ootad edasi või võtad pakutud koha vastu. Paar minu tuttavat on saanud ka nii koha kuna tutvused sees. Suvaline Leida võibki oma kohta ootama jääda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar minu tuttavat on saanud ka nii koha kuna tutvused sees. Suvaline Leida võibki oma kohta ootama jääda.

Nemad ei tohi nii teha! Peab lugema ainult ametlik järjekord! Kui teate mõnda sellist juhtumit, andke vihje vastavasse ametisse. Sellised ametnikud ei tohi oma kohal istuda!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 16:28; 19.03 14:18; 20.03 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar minu tuttavat on saanud ka nii koha kuna tutvused sees. Suvaline Leida võibki oma kohta ootama jääda.

Nemad ei tohi nii teha! Peab lugema ainult ametlik järjekord! Kui teate mõnda sellist juhtumit, andke vihje vastavasse ametisse. Sellised ametnikud ei tohi oma kohal istuda!

… Sa arvad, et Kägu, kelle hea tuttav sai soovitud koha, annab üles omaenda tuttava ja teda abistanud ametniku?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ametniku oleks kindlasti anonüümselt ülesse andnud!! (ega nüüd tuttava laps sellepärast lasteaiakohast ilma ei jää).

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 16:28; 19.03 14:18; 20.03 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus on 1 inimene kes tegeleb järjekorraga ning kinnitab seda…. Saab ju valida, et soovite pakkumisi ainult eelistud lasteaeda.

Mul pole tutvusi aga olen mõlemad lapsed soovitud lastaeda saanud. Tõsi väiksem saab soovitud lastaeda alles siis kui on 3 aastat ja 8 kuud vana. Hetkel käib väikses hoius. Sai uue järjekorraga nüüd siis sügisest koha lastaeda mis soovitud. Sügisel loobusin mitmest kohast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tartus on teeninduspiirkonnaks terve linn, seega sissekirjutus ei mängi mingit rolli rohkem kui see, et oleks linna elanik.
valikuvõimalus on oktoobris-novembris sündinud lastel. sealt mida edasi, seda väiksem valikuvõimalus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina omal ajal ei julgenud soovitud aeda ootama jääda, sest see väike lasteaed. Võtsin vastu selle, mis oli meil ka eelistus nr2.
Lõppkokkuvõttes käis seal ainult aasta, kuna oli vaja logopeedilisse rühma panna.
Saime koha sobivasse lasteaeda (siiski võrdlemisi kodu lähedale) mais/ juunis. Meil polnud enne raotlustki tehtud.
Teist last soovisin panna siis samufi samma lasteaeda ja märgitud oli, ef ainult konkreetne lasteaed. Sellegi poolest tuli pakkumine teise linna otsa. Loobusin kohast ning tunni aja pärast tuli koha pakkumine soovitud lasteaeda.
Nüüd talvel tuli teisrle lapsele ka koha pakkumine tasandusrühma, aga teise lasteaeda. Ilmselgelt loobusin ja ootame kohta oma lasteaeda edasi.
Minu meelest arno pakub kohti täiesti suvaliselt, vaatamata eelistuste ja märkuste (õde/vend samas aias) märkimisele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Väikelaps Tartu ARNO tembutab jälle (lasteaiad)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.