Esileht Lapse ootamine Tartu Elite

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Tartu Elite

Postitas:

Tere!
Kas keegi on hiljuti käinud Tartus Elite kliinikus UH looteanatoomiat tegemas? Kuna TÜKis esialgu rohkem UH planeeritud pole (hetkel 26. rasedusnädal), siis kaalun siiski lisauuringut, et kindel olla, et kõik korras. Deniss Sõritsat kiidetakse väga, samas Andrei Sõritsa suhtumise/suhtlemise kohta võib leida mitmeid negatiivseid kogemusi. Kuna need pigem vanemad kommentaarid (aastaid vanad), siis ehk on kellelgi värskemaid kogemusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 12:19; 08.07 00:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen rasedusega arvel Elite kliinikumis. Looteanatoomiat tegi ultraheli arst dr. Mare Riive. Oli väga sõbralik ja sain kinnitust, et beebiga on kõik korras.

Dr. Deniss Sõritsa juures olen samuti käinud eelneva raseduse ajal. Lasin teha 4D ultraheliuuringu, samuti väga sõbralik ja viskas vahest nalja ka.

Järgmisel korral on vastuvõtt dr. Deniss Sõritsa juures, kes teeb ka ultraheli. Usaldan teda kuna ta on väga pädev on töös.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen arvel Elites ja just Dr. Deniss Sõritsa juures. Paremat ei oska tahtagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Kas keegi on hiljuti käinud Tartus Elite kliinikus UH looteanatoomiat tegemas? Kuna TÜKis esialgu rohkem UH planeeritud pole (hetkel 26. rasedusnädal), siis kaalun siiski lisauuringut, et kindel olla, et kõik korras. Deniss Sõritsat kiidetakse väga, samas Andrei Sõritsa suhtumise/suhtlemise kohta võib leida mitmeid negatiivseid kogemusi. Kuna need pigem vanemad kommentaarid (aastaid vanad), siis ehk on kellelgi värskemaid kogemusi.

Looteanatoomia oli ju 20ndl?

Mõtled mingit 3d uuringut vms?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Kas keegi on hiljuti käinud Tartus Elite kliinikus UH looteanatoomiat tegemas? Kuna TÜKis esialgu rohkem UH planeeritud pole (hetkel 26. rasedusnädal), siis kaalun siiski lisauuringut, et kindel olla, et kõik korras. Deniss Sõritsat kiidetakse väga, samas Andrei Sõritsa suhtumise/suhtlemise kohta võib leida mitmeid negatiivseid kogemusi. Kuna need pigem vanemad kommentaarid (aastaid vanad), siis ehk on kellelgi värskemaid kogemusi.

Looteanatoomia oli ju 20ndl?

Mõtled mingit 3d uuringut vms?

Jah, 20. nädalal oli looteanatoomia, aga looteanatoomiat saab ka hiljem teha. Eesmärk pole mitte pildikesi saada, vaid veenduda, et laps kasvab nagu peaks ning kõik organid nagu vaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 12:19; 08.07 00:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Lapse ootamine Tartu Elite