Esileht Koolilaps Tartu esimesse klassi minejad.

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Tartu esimesse klassi minejad.

Postitas:

Tere,

täna tuli koolide kinnitused ära. Laps sai automaatselt Forseliuse kooli mis näitab, et kodust on 950 meetrit ja Variku kool on 1250. Tegin avalduse, et laps paigutaks Variku kooli. Kui suur võimalus on, et saab Variku kooli?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kohti on ja põhjendus on kooli jaoks piisav, siis ikka vast on võimalus. Küllap tuleb ka neid lapsi, kes loobuvad justnimelt Variku kooli kohast ja neid liikumisi toimub.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

täna tuli koolide kinnitused ära. Laps sai automaatselt Forseliuse kooli mis näitab, et kodust on 950 meetrit ja Variku kool on 1250. Tegin avalduse, et laps paigutaks Variku kooli. Kui suur võimalus on, et saab Variku kooli?

Variku kool on küll ilus aga… Ma oma last sinna ei paneks.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

täna tuli koolide kinnitused ära. Laps sai automaatselt Forseliuse kooli mis näitab, et kodust on 950 meetrit ja Variku kool on 1250. Tegin avalduse, et laps paigutaks Variku kooli. Kui suur võimalus on, et saab Variku kooli?

Miks sa ometi tahad last VABATAHTLIKULT sinna kooli panna?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käis Variku koolis eelkoolis ning kuigi otseselt midagi ette heita ei olnud, jäid silma mitmed murettekitavad asjaolud. Nimelt jäeti veidi hilinenud 6-aastane riidehoidu kohmitsema ja eelkooli õpetaja lahkus koos ülejäänud õpilastega, olles täiesti teadlik, et see laps seal üksi on. Lapsevanemana haarasin ka selle võõra õnnetukese ja jooksin häälte järgi järele. Mida ta seal üksi oleks teinud?  Teine asi – ei saanud tagasisidet lapse kohta, ühmati, et pole problemaatiline. Ma ju tean, et pole problemaatiline, kuid kuidas ta ikkagi selle tunnikese paigal oldud saab? Kolmas asi – suhtumine lastesse muutus, kui sai teada antud, et see laps läheb teise piirkonna kooli. Neljas asi – tunnis korra hoidmine jättis soovida, õpetaja ei tulnud mõningate aktiivsemate lastega toime. Kuigi koolil on nüüdseks uus fassaad, siis sisu on kahjuks jäänud samaks ning ma soovitan soojalt olla väga õnnelik Forseliuse koha üle! Selle kooli kohta olen kuulnud ainult head.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käis Variku koolis eelkoolis ning kuigi otseselt midagi ette heita ei olnud, jäid silma mitmed murettekitavad asjaolud. Nimelt jäeti veidi hilinenud 6-aastane riidehoidu kohmitsema ja eelkooli õpetaja lahkus koos ülejäänud õpilastega, olles täiesti teadlik, et see laps seal üksi on. Lapsevanemana haarasin ka selle võõra õnnetukese ja jooksin häälte järgi järele. Mida ta seal üksi oleks teinud? Teine asi – ei saanud tagasisidet lapse kohta, ühmati, et pole problemaatiline. Ma ju tean, et pole problemaatiline, kuid kuidas ta ikkagi selle tunnikese paigal oldud saab? Kolmas asi – suhtumine lastesse muutus, kui sai teada antud, et see laps läheb teise piirkonna kooli. Neljas asi – tunnis korra hoidmine jättis soovida, õpetaja ei tulnud mõningate aktiivsemate lastega toime. Kuigi koolil on nüüdseks uus fassaad, siis sisu on kahjuks jäänud samaks ning ma soovitan soojalt olla väga õnnelik Forseliuse koha üle! Selle kooli kohta olen kuulnud ainult head.

ega see forseliuski parem pole, suus osa sealse piirkonna lastest käivad karlovas, kui vähegi võimalik, sh ka kõrvalmaja lapsed

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 18:05; 20.03 11:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on Variku piirkonna kool ja laps sai sinna koha. Ma pole seda veel kinnitanud. Loobun kohast, kui saame paberid korda teise kooli jaoks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 19:52; 18.03 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega see forseliuski parem pole, suus osa sealse piirkonna lastest käivad karlovas, kui vähegi võimalik, sh ka kõrvalmaja lapsed

[/quote]
Mille poolest siis Forseliuse halb on? Ma olen kuulnud päris palju head sellest. Tegelikult kuulaks päris huviga mõlemast koolist, sest meile need kõige kodu lähedasemad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 19:52; 18.03 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega see forseliuski parem pole, suus osa sealse piirkonna lastest käivad karlovas, kui vähegi võimalik, sh ka kõrvalmaja lapsed

Mille poolest siis Forseliuse halb on? Ma olen kuulnud päris palju head sellest. Tegelikult kuulaks päris huviga mõlemast koolist, sest meile need kõige kodu lähedasemad.

[/quote]
isiklik kogemus puudub, küll aga tuttavad, kes elavad selle piirkonnas, on pannud lapsed karlovasse või härmasse või terasse, et vältida forseliusse sattumist.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 18:05; 20.03 11:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Forseliuses teeb põhikooli osas loodusainete sektsioon väga head tööd.

10 aastat tagasi oli tõesti nõrk kool, aga praegu küll ei ütleks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu tuttava lapsed käivad Forseliuses, pole siiani kurtnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega see forseliuski parem pole, suus osa sealse piirkonna lastest käivad karlovas, kui vähegi võimalik, sh ka kõrvalmaja lapsed

Mille poolest siis Forseliuse halb on? Ma olen kuulnud päris palju head sellest. Tegelikult kuulaks päris huviga mõlemast koolist, sest meile need kõige kodu lähedasemad.

isiklik kogemus puudub, küll aga tuttavad, kes elavad selle piirkonnas, on pannud lapsed karlovasse või härmasse või terasse, et vältida forseliusse sattumist.

[/quote]
Forseliuse kooli kummitab seniajani nõukogudeaegne maine. Need vältijad tuginevad seniajani neile kuulujuttudele. Ma ei tea kedagi, kelle laps Forseliuses käib ja praeguse kooliga rahul ei ole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin Forseliuse koolis 1981 – 1992. Siis oli ta Tartu 8. Keskkool.

Huvitav oleks kuulda mis on need nõukogude aegsed kuulujutud. Tollel ajal oli seal veel hea kirjanduse kallakuga klass kuigi Vello Saaget enam õpetamas ei olnud.

Tore kuulda, et Forseliuse kooli heaks peetakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsed käivad Forseliuses (mõlemad algklassides) ja oleme väga rahul. Mu meelest tore ja aktiivne kool ja tõesti, maine järjest tõuseb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käib Variku Kooli algklassis. Kartsin ka teda väga sinna saata juttude järgi, aga samas tundub see ka juba naeruväärne kui halva mainega see kool tänasel päeval on – minu jaoks ebaloogiline. Usun ja tean, et on kogemusi 10-20a tagusest mainest ja siis oli ta tõesti väga kehv, aga tänasel päeval ei ole selle kooli õpitase enam nii madal nagu väidetakse. Elagem ikka aastas 2021 mitte meenutades oma keskaaega. Samuti oleb koolirahulolu ka õpetajast, klassikaaslastest, vanematest, tekkivate probleemide lahendamine jms.

Probleeme, koolidevahetamist, kiusu ja jamasid on kõikides koolides.

Igatahes olen mina hetkel väga rahul. Eriti praegusel distantsõppe ajal on kooli toimimine parem kui enamikes teistes Tartu koolides, laps on õpingutega kenasti järjel ja klassijuhataja tegeleb väga aktiivselt murede ja probleemidega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Koolilaps Tartu esimesse klassi minejad.