Esileht Koolilaps Tartu Heino Elleri muusikakooli katsed

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Tartu Heino Elleri muusikakooli katsed

Postitas:
Kägu

Palun rääkige, mismoodi selle kooli noorteosakonda sisseastumiskatsed välja näevad ja kas on mõtet üritada ka lapsel, kes sealses eelkoolis käinud ei ole. Lasteaias on kaks aastat mänginud nn ansamblis plokkflööti ja ksülofoni, aga mingeid muid teadmisi muusikast ei ole. Ise olen täielik võhik sel alal. Kodulehel olev info on neil ka üsna napp, lihtsalt kellaaeg osakondade kaupa ja et pärast erialakatset on solfed¸okatsed. Mismoodi need mõlemad välja siis välja näevad? Õppima hakkaks tõenäoliselt flööti.

Please wait...
Postitas:
rivera

RE: Tartu Heino Elleri muusikakooli katsed

Minul on 2 last need katsed teinud, sel aastal läheb kolmas. Kui flööti tahab õppima hakata ja praegu plokkflööt hästi välja tuleb, võib isegi tõenäosust olla. Solfikatsetel on vaja laulda üks laul ja tõenäoliselt rütme järgi teha, ma ei mäletagi, kas midagi võis veel olla. Pillikatsed on kõige olulisemad – eelklassi lapsed on käinud aasta (mõni isegi 2) 2 korda nädalas pillitundides ja kevadeks on mõni juba ikka väga hea. Klaveris ja viiulis on kõige kõvem konkurss tavaliselt, flööte ei tea… Ka eelklassides käinutest jäävad paljud ukse taha, aga lapsed on erinevad. Proovida ikka tasub, võib ka eelklassi katetele minna, kui sisse ei saa, kool on seda väärt, et sinna saada:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Tartu Heino Elleri muusikakooli katsed

Minu laps tuli Ellerisse teisest muusikakoolist, kus oli aasta aega käinud ja flööti mänginud. Varem mingit ettevalmistust polnud, v.a kooli muusikaringis üks aasta plokkflöödimängu. Katsed olid tema sõnul väga lihtsad – rütmi koputamine ja laul. Pidi ka kaks flöödilugu mängima. Kuna lapsel on absol.kuulmine, siis sisse saamisega probleeme polnud. Muide, praegu on meil korralik flööt üle. Kui on huvi, siis kirjuta palun maksikoer.fik@hot.ee

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Koolilaps Tartu Heino Elleri muusikakooli katsed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.