Esileht Erivajadustega laps Tartu Hiiekooli eelkool

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Tartu Hiiekooli eelkool

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mis teha,(keskmine kõnepuue- diktsioon aegajalt kehv, kõik häälikud oleme nüüdseks suhu saanud) kas panna laps nüüd siiski Hiiekooli eelkooli, või oleks ikka viimase aasta oma lasteaias, tavalises rühmas. Lapsel seal eriti suuri sõpru pole. Sünnipäevatele kutsub tavaliselt 2-3 last. Ise käib vaid neil, kes kutsuvad terve rühma.
Nüüd siis viimane aasta. Ise mõtlen, et oleks ju tore, kui lõpetaks, kellega alustas. Kevadine lõpupidu, tunda end tähtsana/ suurena.
Samas olen kuulnud Hiiekoolist palju positiivset, et käibki seal eelkoolis, siis saab kõne kooliajaks korda. Saab minna tavakooli.
Omad tunded segavad otsustamist, sest mina tahaks, et ta saaks ka lõpupidu, nagu õel oli, et ta saaks lõpetada nendega, kellega alustas, kellega nii palju koos oldud.

Please wait...
Postitas:
näks

Mõtle korra niipidi, mida annab või võtab su lapselt lasteaia lõpupidu, mida annab su lapsele korras kõne. Mina valiks viimase. Sellest sõltub kuidas laps edaspidises elus hakkama saab, kui tõsiselt teda võetakse, lapsed kasvavad ruttu ja kui kõnehäire jätkub, on tal ka edaspidi raske leida sõpru, kui on vaja helistada a-la kiirabisse või tuletõrjesse ei pruugita teda sealgi kuigi tõsiselt võtta, kui aru ei saada. Seega mina valiksin koha, kus on enam lootust kõne korda saada. Jõudu otsustamisel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hiie kool on väga tore kool, kus toredad lapsed ja õpetajad. Minu oma laps käis seal esimeses klassis ja temale mõjus see väga hästi, enesehinnang ja suhtlus muutus palju vabamaks. Julgen küll soovitada, lapsel on seal väga turvalline ja temaga tehakse tööd.

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Erivajadustega laps Tartu Hiiekooli eelkool