Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tartu huvitavad sünnipäevapidamise kohad teismelistele

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Tartu huvitavad sünnipäevapidamise kohad teismelistele

Postitas:
Kägu

Kolime olude sunnil Tartusse (kus varem me eriti käinud ei ole). Laps läheb uude kooli ja kohe septembri lõpus tuleb tal 12. aasta sünnipäev. Palun andke infot ja nõu, kus oleks paslik 12-13-aastastel poisslastel sünnipäeva pidada? Kuna lapsed pole eriti selleks ajaks omavahel tuttavad ega mina ka, siis võite kommenteerida eri kohti sellest aspektist. Tänan!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kodus pidada.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seikluspark,Aura
Spordipidu soovitaks nagu eelmine soovitajagi.
Spark Makerlab?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellises vanuses on vist kuumim koht see Militaarkeskus vist jah. Lange kardikeskusesse võib ka vaadata, aga ma ei tea, kui palju neid lastekarte seal on.

Sõbra keskuses on bowling ja batuudivärk ka.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on sama vana poiss, Batuudikeskus ja Militaarseiklus on põhilised kohad, kus nende klassis peetakse sünnipäevi. Samas kõige lahedam oligi tema jaoks kodu sünnipäev, mis toimus eramajas, korteris muidugi nii palju tegevust poleks. Futuruum on ka selline koht, kus viimasel ajal peetakse ja Spark Makerlab. Põgenemistubasid on mitu, aga need paljudele lastele ei meeldi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ahhaa ja O Learys ka variandid

0
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tartu huvitavad sünnipäevapidamise kohad teismelistele