Esileht Pereelu ja suhted Tartu Kaubamaja

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: Tartu Kaubamaja

Postitas:

Küll seal on ikka tähtsad müüjad. Eilne juhtum, mina ostjana astusin ostu-osakonnas kõrvale, et viimase peal meigitud müüja-tütarlaps saaks naisteosakonnas tähtsalt oma jalutuskäik jätkata ja parem on kui neid ei sega nende omavahelise jutuajamise korral. Eriti siis kui oled ise meikimata, spordiriietes.

+4
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 07:11; 18.04 07:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läks valesse foorumisse aga mõte jääb samaks.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 07:11; 18.04 07:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei räägi küll Tartu kaubamajast, aga on olnud juhus, kus läksin ühte poodi n.ö. maale sõidu riietes, suhtumine oli teine, kui läksin sinna hiljem kasukas seljas. Siis pakuti minule avatud pakendiga, allahinnatud toodet – vaatasid, et mats maalt -äkki ostabki ära. Kasukas minnes enam sellist asja ei olnud.

+5
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 08:27; 18.04 18:46; 23.04 07:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule meeldib käia spordiriietes ja üldse palju käia. et see käimine tervise nimel poleks nii nüri, siis astun käimise vahepeal sisse erinevatesse poodidesse. ma pole küll kohanud halba suhtumist. muidugi võib-olla ka nii, et ma olen juba harjunud sellise suhtumisega, nagu minule osaks saab ja ma ei teagi kuidas suhtutaks minusse, kui mul oleks seljas teised riided 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga see on üleüldine kaubanduspsühholoogia, et paremini riides inimest teenindatakase tõenäolisemalt paremini, igal inimesel on eelarvamusi.

See pole mitte kaubanduspsühholoogia, vaid koolitamata personal. Kes vahetub iga kolme kuu tagant.

Mine proovi näiteks Opeli autoslongi siseneda nii, et sul on seljas lottis dressid, vanapoolne jope ja pungil kilekott käes – kohe oled ümbritsetud müügimeestest.

Sest keegi on neid eelnevalt õpetanud, et seal kilekotis VÕIB olla sularaha, mis saadud maa/metsa müügist vm.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.04 10:34; 18.04 11:50; 18.04 13:23; 19.04 09:55; 19.04 12:49; 19.04 15:27; 20.04 12:35; 20.04 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen aru saanud, et rikkamad kõnnivadki tihti dressides ja ilma meigita ringi. Minu meelest kui said hapu pilgu osaliseks, oli müüjal ehk endal mingi mure. Mõnel kohe on selline nägu, et kõik mured mõjutavad näoilmet. See ei pruukinud sinuga seotud olla. Samuti ei saa ma aru, miks sa müüja meigile taolise kommentaari tegid? Kosmeetika osakonnas ongi loogiline, et sind teenindab meigitud müüja. Lisaks sellele, et esinduslik välja tuleb näha, müüb sedasi rohkem ka tooteid.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine proovi näiteks Opeli autoslongi siseneda nii, et sul on seljas lottis dressid, vanapoolne jope ja pungil kilekott käes – kohe oled ümbritsetud müügimeestest.
Sest keegi on neid eelnevalt õpetanud, et seal kilekotis VÕIB olla sularaha, mis saadud maa/metsa müügist vm.

Mis saunanaiste juttu sa räägid? Tänasel päeval ei ole võimalik sularahaga salongist ametlikult autot osta (kusagilt platsi pealt eraisikult vbl saab), sest sellesse tehingusse sekkub MTA ja kontrollib selle raha päritolu. Peab olema tõestatav selle raha legaalne mittekriminaalne saamislugu. See on seotud rahapesu tõkestamisega.

+3
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 11:27; 18.04 11:58; 19.04 12:39; 19.04 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine proovi näiteks Opeli autoslongi siseneda nii, et sul on seljas lottis dressid, vanapoolne jope ja pungil kilekott käes – kohe oled ümbritsetud müügimeestest.

Sest keegi on neid eelnevalt õpetanud, et seal kilekotis VÕIB olla sularaha, mis saadud maa/metsa müügist vm.

Mis saunanaiste juttu sa räägid? Tänasel päeval ei ole võimalik sularahaga salongist ametlikult autot osta (kusagilt platsi pealt eraisikult vbl saab), sest sellesse tehingusse sekkub MTA ja kontrollib selle raha päritolu. Peab olema tõestatav selle raha legaalne mittekriminaalne saamislugu. See on seotud rahapesu tõkestamisega.

Iseenesest sularaha eest saab osta küll, aga müüja peab kohe MTA sellest teada andma. Sularaha on siiski raha.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 11:30; 19.04 11:46; 19.04 12:56; 20.04 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis saunanaiste juttu sa räägid? Tänasel päeval ei ole võimalik sularahaga salongist ametlikult autot osta (kusagilt platsi pealt eraisikult vbl saab), sest sellesse tehingusse sekkub MTA ja kontrollib selle raha päritolu.

Pakun, et sa räägid ise saunanaise juttu, õigemini lausa oledki saunanaine.

Võta 20000€ kaasa, mine autopoodi, näita näpuga saalis olevale autole ja ütle, et ma sooviks seda sulas maksta.
Kas saunas öeldakse selle peale, et ei meie müü sulle, mine minema?
Autopoodides igal juhul mitte ja mõeldakse vajadusel kasvõi 100 trikki välja, et see raha sult ikkagi ära võtta ja üks auto veel lisaks müüa.

Kui sa lähed Swedi sulakontorisse ja lambist tahad omale 20k arvele panna, siis, jah, hakkavad mingit ila suust välja ajama küll.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.04 10:34; 18.04 11:50; 18.04 13:23; 19.04 09:55; 19.04 12:49; 19.04 15:27; 20.04 12:35; 20.04 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun, et sa räägid ise saunanaise juttu, õigemini lausa oledki saunanaine.
Võta 20000€ kaasa, mine autopoodi, näita näpuga saalis olevale autole ja ütle, et ma sooviks seda sulas maksta.
Kas saunas öeldakse selle peale, et ei meie müü sulle, mine minema?
Autopoodides igal juhul mitte ja mõeldakse vajadusel kasvõi 100 trikki välja, et see raha sult ikkagi ära võtta ja üks auto veel lisaks müüa.

See ei ole nii.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 11:27; 18.04 11:58; 19.04 12:39; 19.04 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole nii.

Kui kuskil vastavas asutuses töötad, siis tee enne laiamist omale asjad selgeks.
“Auto ostmine Eestist
Kas auto eest saab maksta sularahas?
Sularahamaksed on lubatud. ”

Loe lisaks näiteks: https://europa.eu/youreurope/citizens/vehicles/cars/buying-a-car-abroad/estonia/index_et.htm#shortcut-0-kas-auto-eest-saab-maksta-sularahas

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.04 10:34; 18.04 11:50; 18.04 13:23; 19.04 09:55; 19.04 12:49; 19.04 15:27; 20.04 12:35; 20.04 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ei peaks sularahas maksmine lubatud olema? Sularaha on meil siiski veel kehtiv maksevahend.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll seal on ikka tähtsad müüjad. Eilne juhtum, mina ostjana astusin ostu-osakonnas kõrvale, et viimase peal meigitud müüja-tütarlaps saaks naisteosakonnas tähtsalt oma jalutuskäik jätkata ja parem on kui neid ei sega nende omavahelise jutuajamise korral. Eriti siis kui oled ise meikimata, spordiriietes.

See on kaubamaja müüjate suhtes nii ebaõiglane, kui veel olla saab. Nad on professionaalsed, ei ründa sind, kui tahad midagi vaadata, aga kui abi on vaja, siis antakse seda väga asjalikult. Ma ostan suurema osa oma riietest-jalatsitest kaubamajast ja üks põhjus on sealne teenindus. Ja ma julgen küll ka seda väita, et naisteosakonnas pole müüja-tütarlapsi, vaid kenad ja viisakad naisterahvad kõik.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka kahjuks nõus sellega, et osad Tartu Kaubamaja (eriti vanemad) müüjad on ikka väga upsakad ja üleolevad. Mõtlen alati, et miks nad ometi kõiki teenindajaid ei koolita ja võimalusel väldin seal ostmist. Nii kord kuus ikka satun sinna ja kahjuks ligi pooltel kordadel jääb mulje, et segan oma ostuga tähtsate inimeste olemist. Loomulikult on seal ka mitmeid väga toredaid müüjaid.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga see on üleüldine kaubanduspsühholoogia, et paremini riides inimest teenindatakase tõenäolisemalt paremini, igal inimesel on eelarvamusi.

See pole mitte kaubanduspsühholoogia, vaid koolitamata personal. Kes vahetub iga kolme kuu tagant.

Mine proovi näiteks Opeli autoslongi siseneda nii, et sul on seljas lottis dressid, vanapoolne jope ja pungil kilekott käes – kohe oled ümbritsetud müügimeestest.

Sest keegi on neid eelnevalt õpetanud, et seal kilekotis VÕIB olla sularaha, mis saadud maa/metsa müügist vm.

See ei ole linnalegend ja ma ei taha siin nende inimeste nimesid nimetada. Aga selised jopes, kummikus inimesed ostsid sularahas uue auto minu tuttava nähes. Alguses vaadati ka, et mingid maakad uurivad ilusaid autosid, aga kui selgus, et tahavad osta kohe ja sulas – siis joosti kohvitassid näpus. See juhtus ca 20 aastat tagasi.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 08:27; 18.04 18:46; 23.04 07:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mismoodi see teema pereelu ja suhete alla läheb? Puhas ajaviide ju. Lisaks paranoiale ei oska sa teemasid õigetesse kohtadesse panna.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käin kaubamajas väga tihti ja ei ole üldse mingi viimase peal mimm. Mitte kordagi pole ülevalt alla pilku või ebaviisakust kohanud. Nad on alati sõbralikud. Kui vajad abi, siis aitavad, kui tahad üksi vaadata, ei pressi peale.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis saunanaiste juttu sa räägid? Tänasel päeval ei ole võimalik sularahaga salongist ametlikult autot osta

Miks sa raiud, kui ei tea?
Väga kenasti saab sularaha eest autot osta. Tean kahte juhust viimase paari aasta seest – üks oli täiesti uus auto, teine liisingust tagasi tulnud, aga siiski salongist ostetud.
Võimalik, et on ette nähtud MTA teavitamine, aga minu natuke vanamoodsaid tuttavaid, kes armastavad raha koguda, ei sega see kuidagi (loomulikult on nende sissetulek seaduslik) ja rahapesu nõuete järgmine ei tähenda, et sularahas ost võimatu on. Imelik loogika sul.
Pakun, et oled ise müüja, pangateller või mõni muu natuke asjaga kursis tegelane, kes pole vist rahapesu tõkestamise nõuetest hästi aru saanud. Sinusuguse juurde on tõesti jama sattuda, sest hakkad sularaha nähes paanikas koolituse materjalidele mõtlema ja kohtled iga sularaha maksjat nagu kuriteos kahtlustatavat.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartu Kaubamaja müüjad on ühed viisakamad ja normaalsemad Tartu kaubanduses.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun, et oled ise müüja, pangateller või mõni muu natuke asjaga kursis tegelane, kes pole vist rahapesu tõkestamise nõuetest hästi aru saanud.

Ma pakun, et ajupestud teller ja MITTE müüja.
Sest pank ja müügiettevõte teenivad oma kasumit erinevalt; pangas, kui saadad 20k sulakliendi minema, siis sa saad autasu (me ei pese ju raha!), aga kui müügiettevõttes saadad sellise minema, siis saad kinga, sest tekitasid firmale oma 2xkuupalga suuruse kahju.
Ja ega lihtteller ei tea, et pangad pesevad alates 200 tuhandest ja enam, sest alles siis tasub see ära.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.04 10:34; 18.04 11:50; 18.04 13:23; 19.04 09:55; 19.04 12:49; 19.04 15:27; 20.04 12:35; 20.04 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilumaailmas on nad jah upsakad. Aga kui sa oskad spetsiifilist toodet küsida, siis toon kohe muutub.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned müüjad on tõesti imelikud. Käisin ilumaailmas ühtteist testimas ja valisin seekord välja just kõige kallimad tooted, et proovida, kas mõni on oluliselt parem, kui senised keskmise hinnaklassi omad. Tavaliselt testingi asju enne ja ostu sooritan alles siis, kui olen veendunud, et see on toode, mida soovin. Mitte ainult kallite toodete puhul, vaid ka odavamate ostude juures. Ja siis kuulsin, kuidas müüjad omavahel arutasid, et kohe on aru saada, kes ostab ka ja kes niisama proovib. Proovib siin mingeid chanelle ja siis läheb ostab Ideaalist endale 15eurose hiljem. Ma kuulasin seda juttu, jutt käis minust, ja ei suutnud ära imestada, kas nad tõesti siiralt usuvad, et ma olen poolkurt või midagi. Olen enne ka täheldanud, et müüjad kohati ei anna aru endale, et kliendid ei pruugi nii süvenenud olla, et ei kuule, kui neist räägitakse.
Automüüjatest. Minu ema on selline koleda jopega salongis käija, sest käib seal peale pikka tööpäeva turul, kus ta oma toodangut ise realiseerib ja ütleme nii, et taimed ja mullakastid ikkagi määrivad, sest ta ei jaksa neid sedasi hoida, et vastu kõhtu ei toetaks. Samuti on tema küüned märtsist septembrini üsna koledad päevläbi mullas tuhnimisest. No ei ole need automüüjad midagi kobaras tema ümber. Ta küll ütleb, et enam salongist välja ei visata nagu 20 aastat tagasi kord juhtus, kus teda kenasti kiirelt välja juhatati. Aga ka praegu pidi pigem nii olema, et kui mingid noored sisse astuvad, siis teda unustatakse kuhugi salongi ära lihtsalt. Põllumehel(naisel) ei ole sellist sellist vaba päeva tööst, kus ennast korda teha ja kenasti riidesse panna keset hooaega. Ma soovitan talle teinekord seda kilekoti värki proovida, äkki on abiks 😀

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 11:37; 23.04 00:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned müüjad on tõesti imelikud. Käisin ilumaailmas ühtteist testimas ja valisin seekord välja just kõige kallimad tooted, et proovida, kas mõni on oluliselt parem, kui senised keskmise hinnaklassi omad. Tavaliselt testingi asju enne ja ostu sooritan alles siis, kui olen veendunud, et see on toode, mida soovin. Mitte ainult kallite toodete puhul, vaid ka odavamate ostude juures. Ja siis kuulsin, kuidas müüjad omavahel arutasid, et kohe on aru saada, kes ostab ka ja kes niisama proovib. Proovib siin mingeid chanelle ja siis läheb ostab Ideaalist endale 15eurose hiljem. Ma kuulasin seda juttu, jutt käis minust, ja ei suutnud ära imestada, kas nad tõesti siiralt usuvad, et ma olen poolkurt või midagi. Olen enne ka täheldanud, et müüjad kohati ei anna aru endale, et kliendid ei pruugi nii süvenenud olla, et ei kuule, kui neist räägitakse.

Automüüjatest. Minu ema on selline koleda jopega salongis käija, sest käib seal peale pikka tööpäeva turul, kus ta oma toodangut ise realiseerib ja ütleme nii, et taimed ja mullakastid ikkagi määrivad, sest ta ei jaksa neid sedasi hoida, et vastu kõhtu ei toetaks. Samuti on tema küüned märtsist septembrini üsna koledad päevläbi mullas tuhnimisest. No ei ole need automüüjad midagi kobaras tema ümber. Ta küll ütleb, et enam salongist välja ei visata nagu 20 aastat tagasi kord juhtus, kus teda kenasti kiirelt välja juhatati. Aga ka praegu pidi pigem nii olema, et kui mingid noored sisse astuvad, siis teda unustatakse kuhugi salongi ära lihtsalt. Põllumehel(naisel) ei ole sellist sellist vaba päeva tööst, kus ennast korda teha ja kenasti riidesse panna keset hooaega. Ma soovitan talle teinekord seda kilekoti värki proovida, äkki on abiks ????

Nemad rääkisid omavahel milline oled sina ja sina räägid perekoolis millised olid nemad.
Pole sa neist midagi parem, sest müüjal ka igav seal passida, naistel üldse see klatšimine käib söögi alla ja peale.

0
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 11:30; 19.04 11:46; 19.04 12:56; 20.04 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Automüüjatest. Minu ema on selline koleda jopega salongis käija, sest käib seal peale pikka tööpäeva turul, kus ta oma toodangut ise realiseerib ja ütleme nii, et taimed ja mullakastid ikkagi määrivad, sest ta ei jaksa neid sedasi hoida, et vastu kõhtu ei toetaks. Samuti on tema küüned märtsist septembrini üsna koledad päevläbi mullas tuhnimisest. No ei ole need automüüjad midagi kobaras tema ümber. Ta küll ütleb, et enam salongist välja ei visata nagu 20 aastat tagasi kord juhtus, kus teda kenasti kiirelt välja juhatati. Aga ka praegu pidi pigem nii olema, et kui mingid noored sisse astuvad, siis teda unustatakse kuhugi salongi ära lihtsalt. Põllumehel(naisel) ei ole sellist sellist vaba päeva tööst, kus ennast korda teha ja kenasti riidesse panna keset hooaega. Ma soovitan talle teinekord seda kilekoti värki proovida, äkki on abiks ????

No müüja ei peaks ebaviisaks olema igal juhul. Aga sa räägid sellest nii nagu su ema käiks pidevalt aastaid juba autosalongides. Sel juhul ta ju ongi lihtsalt kiibitseja, mitte reaalne ostja? Kui oleks reaalne ostja, ostaks ta ühel hetkel selle auto ära ja uus salongides käimise ring tuleks mingi 5 aasta pärast või nii, kui uut auto valima hakkab. Ma ei tea, kui mina autot ostsin, tegin kõigpealt netis kodutöö ära, siis käisin ka kahes salongis sõelale jäänud autosid uurimas ja proovisõitu tegemas ning pärst seda võtsin neile autodele pakkumise lisaks proovisõidu firmale veel paarist kohast. Ja selle põhjal tegin valiku ja ostisn ära. Mul ei oleks aega olnud suvi läbi salongides käia, töö tahab ka tegemist. Kas maainimesel on tõesti niiplju aega, et jõuavad pidevlt autosalongides käia? Ei tahaks uskuda, enamus aega peaks ikka raske töö peale minema.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 12:34; 23.04 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin mingid sularahahüsteerikud koos.
Salongis ei ole rahalugemisaparaate ega valeraha tuvastamise süsteeme. Lihtsalt minna ja näiteks 50000 eurot kilekotis kaasa võttes autot välja osta salongist ei saa, sest seda raha ei ole võimalik sealsete vahenditega kontrollida ega lugeda. Või kui, siis alles lisameetmeid rakendades. Raha tuleb eelnevalt kontrollida ja enne selle teostamist ei vormista keegi ostu-müügitehingut.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 11:27; 18.04 11:58; 19.04 12:39; 19.04 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Salongis ei ole rahalugemisaparaate ega valeraha tuvastamise süsteeme. Lihtsalt minna ja näiteks 50000 eurot kilekotis kaasa võttes autot välja osta salongist ei saa, sest seda raha ei ole võimalik sealsete vahenditega kontrollida ega lugeda.

Nii on.
Sest raha kontrollimise aparaat maksab vblla oma mitukümmend eurot.(see junn, mis igas meie vbariigi AjaO ja maxima kassas on). See oleks alla miljoni käibe puhul mõtetu kulutus.
Samuti ei ole automüüjatel tavaliselt mitte ühtegi sõitvat autot, millega klient panka sõidutada, et seal raha kontrollida.
Sest enamus autosid on automüüjatel kas salongis ilma numbriteta, alles laoplatsil, kuskil tehasest teel alles jne.
Isegi proovisõiduautosid ei ole. (las ostjad proovivad pärast ostu). Oma töötajad käivad tööl samuti ühistranspordiga.
Ja isegi taksosid pole meil Eestis väga saada ja kui on, siis alla 1000e olemaolu puhul ei maksa neid tülitada….(naer saalis)

P.S. Kes siin hüsteerik on?

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.04 10:34; 18.04 11:50; 18.04 13:23; 19.04 09:55; 19.04 12:49; 19.04 15:27; 20.04 12:35; 20.04 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin mingid sularahahüsteerikud koos.

Salongis ei ole rahalugemisaparaate ega valeraha tuvastamise süsteeme. Lihtsalt minna ja näiteks 50000 eurot kilekotis kaasa võttes autot välja osta salongist ei saa, sest seda raha ei ole võimalik sealsete vahenditega kontrollida ega lugeda. Või kui, siis alles lisameetmeid rakendades. Raha tuleb eelnevalt kontrollida ja enne selle teostamist ei vormista keegi ostu-müügitehingut.

Võtab raha ja viib panka, seal kontrollitakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 11:30; 19.04 11:46; 19.04 12:56; 20.04 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Salongis ei ole rahalugemisaparaate ega valeraha tuvastamise süsteeme. Lihtsalt minna ja näiteks 50000 eurot kilekotis kaasa võttes autot välja osta salongist ei saa, sest seda raha ei ole võimalik sealsete vahenditega kontrollida ega lugeda.

Nii on.

Sest raha kontrollimise aparaat maksab vblla oma mitukümmend eurot.(see junn, mis igas meie vbariigi AjaO ja maxima kassas on). See oleks alla miljoni käibe puhul mõtetu kulutus.

Samuti ei ole automüüjatel tavaliselt mitte ühtegi sõitvat autot, millega klient panka sõidutada, et seal raha kontrollida.

Sest enamus autosid on automüüjatel kas salongis ilma numbriteta, alles laoplatsil, kuskil tehasest teel alles jne.

Isegi proovisõiduautosid ei ole. (las ostjad proovivad pärast ostu). Oma töötajad käivad tööl samuti ühistranspordiga.

Ja isegi taksosid pole meil Eestis väga saada ja kui on, siis alla 1000e olemaolu puhul ei maksa neid tülitada….(naer saalis)

P.S. Kes siin hüsteerik on?

Aga seda ma ju räägingi, et võttes sularaha kilekotiga salongi kaasa ei saa vormistada auto ostu-müügitehingut. Tuleb teha täiendavaid liigutusi, mitte et laod raha kilekotist välja ja see raha samal hetkel toimib. Millest sa mu jutus aru ei saa?
Seda ma just ütlengi kogu aeg, mille sa nii pikalt nüüd lahti seletasid.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 11:27; 18.04 11:58; 19.04 12:39; 19.04 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millest sa mu jutus aru ei saa?
Seda ma just ütlengi kogu aeg, mille sa nii pikalt nüüd lahti seletasid.

Autoesinduse kassades on need masinad kõigil samuti olemas. Isegi alates 20e kontollivad üle, nagu Maximaski.

Seega, su jutt on pläma. Ütle või kogu aeg või isegi rohkem, kui “kogu aeg”.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.04 10:34; 18.04 11:50; 18.04 13:23; 19.04 09:55; 19.04 12:49; 19.04 15:27; 20.04 12:35; 20.04 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole linnalegend ja ma ei taha siin nende inimeste nimesid nimetada. Aga selised jopes, kummikus inimesed ostsid sularahas uue auto minu tuttava nähes. Alguses vaadati ka, et mingid maakad uurivad ilusaid autosid, aga kui selgus, et tahavad osta kohe ja sulas – siis joosti kohvitassid näpus. See juhtus ca 20 aastat tagasi.

Mis vahet seal on, kas ma ostan auto kilekotirahaga või võtan liisingusse? Müük saab tehtud ja pood saab oma raha mõlemal juhul kohe kätte. Või sulas tehtud müüke ei deklareerita ja käibekas pannakse oma tasku?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )


Esileht Pereelu ja suhted Tartu Kaubamaja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.