Esileht Pereelu ja suhted Tartu Kaubamaja

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Tartu Kaubamaja

Postitas:

Või sulas tehtud müüke ei deklareerita ja käibekas pannakse oma tasku?

Pakun parema skeemi.
Memm ostab auto ära letihinnaga, saab auto kätte ja on häppi. Tema sai õige asja õiglae hinnaga.

SIIS tehakse uus tehing paberil, kellegile oma töötajale, hinnast 2000 eurot alla ja auto on samamoodi müüdud.
Kassasse läheb 2k euri vähem summa ja kõik, kes asjaga seotud, putkavad lähimasse kõrtsi, kus seda diili ohtralt tähistada.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.04 10:34; 18.04 11:50; 18.04 13:23; 19.04 09:55; 19.04 12:49; 19.04 15:27; 20.04 12:35; 20.04 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on suur vahe osakondade töötajatel. Nt meeste osakonnas on ülihead soovitajad, väga positiivne kogemus alati. Samas iluosakonnas, just eespool kallimate brändide juures on mõned müüjad ikka kohe ebameeldivad. Selline ülbe hoiak ja pikapeale olen hakanud isegi seda poolt vältima. Enamuse ajast on 2-3 müüjat seal ninapidi koos ja pole just väga sõbraliku hoiakuga. Koduosakonnas on mul olnud 2x juhus, kus toote kohta infot küsides, on mulle loetud ette etiketti silti. Ma oskan ise ka lugeda aga spetsiifilisemat infot pidin ikka netist otsima. Nii et arenguruumi Tartu Kaubamajal on.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või sulas tehtud müüke ei deklareerita ja käibekas pannakse oma tasku?

Pakun parema skeemi.

Memm ostab auto ära letihinnaga, saab auto kätte ja on häppi. Tema sai õige asja õiglae hinnaga.

SIIS tehakse uus tehing paberil, kellegile oma töötajale, hinnast 2000 eurot alla ja auto on samamoodi müüdud.

Kassasse läheb 2k euri vähem summa ja kõik, kes asjaga seotud, putkavad lähimasse kõrtsi, kus seda diili ohtralt tähistada.

Kuidas? Memmele tuleb paberid samamoodi esitada ja kui nad ühed paberid ära kaotavad ja uued asemele teevad, siis on see võltsimine ja vahe tuleb kinni maksta kui audiitor selle avastab.
2k euro pärast ettevõtte renomee põhja lasta on väga lühinägelik.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 11:30; 19.04 11:46; 19.04 12:56; 20.04 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2k euro pärast ettevõtte renomee põhja lasta on väga lühinägelik.

Minuarust ma ei maininud seal idees, et meeskonnas oleks ka üks sinusugune pirtsakas?

Selge see, et sa tahad rohkem saada, kui 200 euri ja kui ei saa, lähed sa kaebama. Swed ja Danske oleks sulle way rohkem andnud.
Ütleme nii, et sa olid valel ajal vales kohas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.04 10:34; 18.04 11:50; 18.04 13:23; 19.04 09:55; 19.04 12:49; 19.04 15:27; 20.04 12:35; 20.04 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mismoodi see teema pereelu ja suhete alla läheb? Puhas ajaviide ju. Lisaks paranoiale ei oska sa teemasid õigetesse kohtadesse panna.

Mis sa tänitad. Teemaalgataja kirjutas ju ise ka, et läks valesse foorumisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Automüüjatest. Minu ema on selline koleda jopega salongis käija, sest käib seal peale pikka tööpäeva turul, kus ta oma toodangut ise realiseerib ja ütleme nii, et taimed ja mullakastid ikkagi määrivad, sest ta ei jaksa neid sedasi hoida, et vastu kõhtu ei toetaks. Samuti on tema küüned märtsist septembrini üsna koledad päevläbi mullas tuhnimisest. No ei ole need automüüjad midagi kobaras tema ümber. Ta küll ütleb, et enam salongist välja ei visata nagu 20 aastat tagasi kord juhtus, kus teda kenasti kiirelt välja juhatati. Aga ka praegu pidi pigem nii olema, et kui mingid noored sisse astuvad, siis teda unustatakse kuhugi salongi ära lihtsalt. Põllumehel(naisel) ei ole sellist sellist vaba päeva tööst, kus ennast korda teha ja kenasti riidesse panna keset hooaega. Ma soovitan talle teinekord seda kilekoti värki proovida, äkki on abiks ????

No müüja ei peaks ebaviisaks olema igal juhul. Aga sa räägid sellest nii nagu su ema käiks pidevalt aastaid juba autosalongides. Sel juhul ta ju ongi lihtsalt kiibitseja, mitte reaalne ostja? Kui oleks reaalne ostja, ostaks ta ühel hetkel selle auto ära ja uus salongides käimise ring tuleks mingi 5 aasta pärast või nii, kui uut auto valima hakkab. Ma ei tea, kui mina autot ostsin, tegin kõigpealt netis kodutöö ära, siis käisin ka kahes salongis sõelale jäänud autosid uurimas ja proovisõitu tegemas ning pärst seda võtsin neile autodele pakkumise lisaks proovisõidu firmale veel paarist kohast. Ja selle põhjal tegin valiku ja ostisn ära. Mul ei oleks aega olnud suvi läbi salongides käia, töö tahab ka tegemist. Kas maainimesel on tõesti niiplju aega, et jõuavad pidevlt autosalongides käia? Ei tahaks uskuda, enamus aega peaks ikka raske töö peale minema.

Minu ema on pärast minu kodust ära tulekut vähemalt 4 autot ostnud. Kõik uuena. Ja neist ka jutt. Netist nii palju, et kui autod lähevad järjest kenamaks ka tema külas, siis neti osas ei ole selle 20 aastaga midagi muutunud. Seda lihtsalt ei ole. Hea kui pangaülekande tehtud saab vahel ha mõne lehe avatud tellimuste tegemiseks. Samuti tuleb helistamiseks vist kuuse otsa ronida. Aga see ei puutu tegelikult asjasse.
Salongis saab ka autot välja valida. Minu ema teab täpselt, mida ta tahab ja palju ta maksta jaksab, seega külastab vaid välja valitud firma salongi. Palju neil neid väikebusse ja kaubikuid ikka on, et salongis valitud ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 11:37; 23.04 00:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Salongis ei ole rahalugemisaparaate ega valeraha tuvastamise süsteeme. Lihtsalt minna ja näiteks 50000 eurot kilekotis kaasa võttes autot välja osta salongist ei saa, sest seda raha ei ole võimalik sealsete vahenditega kontrollida ega lugeda.

Nii on.

Sest raha kontrollimise aparaat maksab vblla oma mitukümmend eurot.(see junn, mis igas meie vbariigi AjaO ja maxima kassas on). See oleks alla miljoni käibe puhul mõtetu kulutus.

Samuti ei ole automüüjatel tavaliselt mitte ühtegi sõitvat autot, millega klient panka sõidutada, et seal raha kontrollida.

Sest enamus autosid on automüüjatel kas salongis ilma numbriteta, alles laoplatsil, kuskil tehasest teel alles jne.

Isegi proovisõiduautosid ei ole. (las ostjad proovivad pärast ostu). Oma töötajad käivad tööl samuti ühistranspordiga.

Ja isegi taksosid pole meil Eestis väga saada ja kui on, siis alla 1000e olemaolu puhul ei maksa neid tülitada….(naer saalis)

P.S. Kes siin hüsteerik on?

Aga seda ma ju räägingi, et võttes sularaha kilekotiga salongi kaasa ei saa vormistada auto ostu-müügitehingut. Tuleb teha täiendavaid liigutusi, mitte et laod raha kilekotist välja ja see raha samal hetkel toimib. Millest sa mu jutus aru ei saa?

Seda ma just ütlengi kogu aeg, mille sa nii pikalt nüüd lahti seletasid.

Minu isa ostsi auto poest nii, et maksis sularahas (kasutatud küll). Arutati kuidas maksab ja kui isa käis välja, et sulas – tehti kohe veel hinnaalandust.
Müüjale on ükskõik, kuidas sa maksad – peaasi, et ostad.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 08:27; 18.04 18:46; 23.04 07:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Salongis ei ole rahalugemisaparaate ega valeraha tuvastamise süsteeme. Lihtsalt minna ja näiteks 50000 eurot kilekotis kaasa võttes autot välja osta salongist ei saa, sest seda raha ei ole võimalik sealsete vahenditega kontrollida ega lugeda.

Nii on.

Sest raha kontrollimise aparaat maksab vblla oma mitukümmend eurot.(see junn, mis igas meie vbariigi AjaO ja maxima kassas on). See oleks alla miljoni käibe puhul mõtetu kulutus.

Samuti ei ole automüüjatel tavaliselt mitte ühtegi sõitvat autot, millega klient panka sõidutada, et seal raha kontrollida.

Sest enamus autosid on automüüjatel kas salongis ilma numbriteta, alles laoplatsil, kuskil tehasest teel alles jne.

Isegi proovisõiduautosid ei ole. (las ostjad proovivad pärast ostu). Oma töötajad käivad tööl samuti ühistranspordiga.

Ja isegi taksosid pole meil Eestis väga saada ja kui on, siis alla 1000e olemaolu puhul ei maksa neid tülitada….(naer saalis)

P.S. Kes siin hüsteerik on?

Aga seda ma ju räägingi, et võttes sularaha kilekotiga salongi kaasa ei saa vormistada auto ostu-müügitehingut. Tuleb teha täiendavaid liigutusi, mitte et laod raha kilekotist välja ja see raha samal hetkel toimib. Millest sa mu jutus aru ei saa?

Seda ma just ütlengi kogu aeg, mille sa nii pikalt nüüd lahti seletasid.

Minu isa ostsi auto poest nii, et maksis sularahas (kasutatud küll). Arutati kuidas maksab ja kui isa käis välja, et sulas – tehti kohe veel hinnaalandust.

Müüjale on ükskõik, kuidas sa maksad – peaasi, et ostad.

Ma hiljuti ostsin ka salongist auto – ja ülla-ülla: kaardiga ei saanudki maksta. Võibolla nii suuri summasid ei makstagi kaardiga (kuigi limiit sai ekstra selleks paika pandud). Anti maksekorraldus näppu ja läksin vutt-vutt lähimasse pangakontorisse ülekannet tegema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ema on pärast minu kodust ära tulekut vähemalt 4 autot ostnud. Kõik uuena. Ja neist ka jutt. Netist nii palju, et kui autod lähevad järjest kenamaks ka tema külas, siis neti osas ei ole selle 20 aastaga midagi muutunud. Seda lihtsalt ei ole. Hea kui pangaülekande tehtud saab vahel ha mõne lehe avatud tellimuste tegemiseks. Samuti tuleb helistamiseks vist kuuse otsa ronida. Aga see ei puutu tegelikult asjasse.
Salongis saab ka autot välja valida. Minu ema teab täpselt, mida ta tahab ja palju ta maksta jaksab, seega külastab vaid välja valitud firma salongi. Palju neil neid väikebusse ja kaubikuid ikka on, et salongis valitud ei saa.

No selge. Siis sa oma esialgses postis liialdasid pisut. Ta ei ole pidev salongides käija, nagu su algsest jutsut mulje jäi. On 20 aasta jookusl neli korda salongis käinud ja 4 autot valinud ja ostnud. No halb vedamine siis, kui kõigil neljal korral ennast kuidagi kõrvaletõrjutuna tundis. Mina küll ei tundud, kuigi näen ka pigem välja kui maatädi, aga mu kahel salongis käimisel oldi minuga viisakad ja ühest ka auto ostsin.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 12:34; 23.04 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Salongis ei ole rahalugemisaparaate ega valeraha tuvastamise süsteeme. Lihtsalt minna ja näiteks 50000 eurot kilekotis kaasa võttes autot välja osta salongist ei saa, sest seda raha ei ole võimalik sealsete vahenditega kontrollida ega lugeda.

Nii on.

Sest raha kontrollimise aparaat maksab vblla oma mitukümmend eurot.(see junn, mis igas meie vbariigi AjaO ja maxima kassas on). See oleks alla miljoni käibe puhul mõtetu kulutus.

Samuti ei ole automüüjatel tavaliselt mitte ühtegi sõitvat autot, millega klient panka sõidutada, et seal raha kontrollida.

Sest enamus autosid on automüüjatel kas salongis ilma numbriteta, alles laoplatsil, kuskil tehasest teel alles jne.

Isegi proovisõiduautosid ei ole. (las ostjad proovivad pärast ostu). Oma töötajad käivad tööl samuti ühistranspordiga.

Ja isegi taksosid pole meil Eestis väga saada ja kui on, siis alla 1000e olemaolu puhul ei maksa neid tülitada….(naer saalis)

P.S. Kes siin hüsteerik on?

Aga seda ma ju räägingi, et võttes sularaha kilekotiga salongi kaasa ei saa vormistada auto ostu-müügitehingut. Tuleb teha täiendavaid liigutusi, mitte et laod raha kilekotist välja ja see raha samal hetkel toimib. Millest sa mu jutus aru ei saa?

Seda ma just ütlengi kogu aeg, mille sa nii pikalt nüüd lahti seletasid.

Minu isa ostsi auto poest nii, et maksis sularahas (kasutatud küll). Arutati kuidas maksab ja kui isa käis välja, et sulas – tehti kohe veel hinnaalandust.

Müüjale on ükskõik, kuidas sa maksad – peaasi, et ostad.

Ma hiljuti ostsin ka salongist auto – ja ülla-ülla: kaardiga ei saanudki maksta. Võibolla nii suuri summasid ei makstagi kaardiga (kuigi limiit sai ekstra selleks paika pandud). Anti maksekorraldus näppu ja läksin vutt-vutt lähimasse pangakontorisse ülekannet tegema.

Novott, sellisteks juhtudeks ongi vaja telefoni SmartID teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Pereelu ja suhted Tartu Kaubamaja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.