Esileht Koolilaps Tartu Kivilinna Gümnaasium vs Kommertsgümnaasium? Kumba eelistaksid ?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Tartu Kivilinna Gümnaasium vs Kommertsgümnaasium? Kumba eelistaksid ?

Postitas:

Kui ei arvesta, seda kumb on kodule lähemal, siis kumba eelistaksite teie ja miks ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin ka kunagi selle dilemma ees, aga tuttavatelt kuulsin,et Kommerts on just selline hea ja mõnus kool,kuhu oma laps panna.Ma ise olen käinud teises linna otsas koolis ja ei osanud midagi arvata.Esimene eelistus oli mul Kivilinn, aga kuna ta jäi pisut kaugele siis ma mõtlesin,et las läheb kommertsi.Olen ausalt väga rahul.Õpetaja on tõeliselt hea ja suhtleb aktiivselt meiega.Ka õppimise koha pealt olen selle kooliga ülirahul.Nii,et mina siis kiidan Kommertsi, kuna on kogemus olemas oma lapse näol.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 19:43; 15.03 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie võtsime kaks aastat tagasi Kommertsist jällegi äsja sisse viidud paberid ära ja viisime Kivilinna – peale seda, kui olime käinud Kommertsis lahtiste uste päeval. Ei midagi isiklikku ega halba muljet, aga oli valida: vanad õpetajad Kommertsis vs noored ja tuttavate poolt palju kiidetud õpetaad Kivilinnas (laps käis Kivilinnas eelkoolis ka, aga alguses eelistasime väiksemat kooli). Ma lihtsalt ei suutnud ette kujutada neid rangeid vanakooli õpetajaid ja minu loovat ja pisut arglikku last koos toimimas. 🙂
Tõsiselt – usun, et palju oleneb pigem sellest, kes saab su lapse esimeseks õpetajaks. Sel aastal oleks võib-olla hoopis teistpidi otsustanud, kes teab. Minu (ja lapse jaoks ka) oli väga tähtis see tunne, kas tekkis tulevase õpetajaga kontakt või mitte. Soovitan käia lahtiste uste päeval mõlemas koolis!

Oleme oma valikuga hetkel väga rahul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.03 20:02; 15.03 13:13; 15.03 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahtiste uste päevad on mõlemas koolis juba toimunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis rumal jutt,noor ja vana õpetaja.Vanem pedagoog ei tähenda ranget vanakooli õpetajat.Vanem pedagoog on laiema silmaringiga ja selline lahterdamine on ikka väga imeliku inimese tunnus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 19:43; 15.03 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis rumal jutt,noor ja vana õpetaja.Vanem pedagoog ei tähenda ranget vanakooli õpetajat.Vanem pedagoog on laiema silmaringiga ja selline lahterdamine on ikka väga imeliku inimese tunnus.[/tsitaat]

No OK, vanem või noorem pedagoog – see tõepoolest ei ole mingi näitaja. Aga sel konkreetsel korral tulevane õpetaja tõepoolest rõhutas ja mitte üks kord, vaid ikka korduvalt, et meie klassis saab kord majas olema ja kõik lapsed hakkavad õppima-käituma nagu kukununnud. See pidi justkui vanematele lohutuseks kõlama, aga meile mõjus täpselt vastupidi, laps hakkas seda õpetajat esimesest kohtumisest peale pelgama hoopis. 🙂
Sellised asjalood.

Muidugi on ka toredaid vanemaid pedagooge, ma ei kahtlegi, siiralt!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.03 20:02; 15.03 13:13; 15.03 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on suur miinus (tagantjärele tarkus), et Kommertsis ei ole pikapäevarühma, st.1h on. Laps käib esimese klassis ja eelmine kevad lubati, et plaanitakse teha, aga ei tehtud. Selle tõttu on see esimene aasta päris keeruline olnud. No kellel ema väiksemaga kodus või mõni suurem õde-vend või vanaema, sellel ei ole see muidugi probleem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 13:57; 15.03 13:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja muidugi sõltub algklassides väga palju õpetajast, nii et tasuks teha taustauuringut. Avalduse peale saab kirjutada ka, millise õoetaja klassi soovite.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 13:57; 15.03 13:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kivilinnas ei ole ka pikapäevarühma – on vaid 1.klassis 1h kohe peale tunde, siis minnakse koju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.03 20:02; 15.03 13:13; 15.03 14:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps Tartu Kivilinna Gümnaasium vs Kommertsgümnaasium? Kumba eelistaksid ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.