Esileht Koolilaps Tartu koolid- Karlova / Forselius

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Tartu koolid- Karlova / Forselius

Tere! Kolime uuest aastast tagasi Tartusse ja lapsed lähevad uude kooli. Hetkel mõtleme Karlova kooli ja Forseliuse vahel, mõlemad kodule lähedal. Üks laps läheks 2. klassi ja teine 6. klassi. Karlova kooli kohta olen kuulnud väga palju head, aga tutvusringkonnast sain teada, et ühes 2. klassi paralleelis pole klassis korda ja õpetaja ei oska end kehtestada. Forseliusest olen jällegi kuulnud, et põhikooli osas esineb palju koolikiusamist.
On kellelegi kogemusi? Oskab soovitada, miks üks või teine kool on parem?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.09 18:42; 29.09 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa vaatad Arnost vabade kohtade arvu kummaski koolis, siis võid näha, et Forseliuses on väga palju tühje kohti igas vanuseastmes, seega oleks üsna loogiline järeldada, et ei ole see Forselius ka mingi meelakkumise koht. Minu tuttava kogemusel näiteks jooksis tema lapse klassist vist juba esimese õppeaasta jooksul läbi 3 õpetajat (kes jäi rasedaks, kes ei saanud hakkama), ajal, mil laste jaoks oleks olnud kõige olulisem stabiilsus ja kooliellu sisse-elamine. Mina isiklikult paneks oma lapsed nende kahe valiku puhul Karlovasse, eriti kui mõni neist veel muusikast ka huvituma peaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas saaks täpsustada, millises paralleelis korda ei ole? Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on hetkel peres 2 koolilast, vanuses 12 ja 15 ning mõlemad käivad Forseliuses kuna elasime kohe kooli kõrval.
Mõlemal on sama klassiõpetaja juba aastaid, muud aineõpetajad ka valdavalt samad. Pole ka kuulnud midagi koolikiusamisest. Forseliuses ei olegi enam gümnaasiumi osa, ongi ainult põhikool.
Kool on kenasti korda tehtud, direktor Jüri Sasi, kes mulle isiklikult tundub asjalik ja sümpaatne. Nii, et midagi negatiivset ei oska öelda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käib Forseliuses ja oleme seni (3. klass) igati rahul, minu meelest on tore kool, direktor on asjalik. Kiusamisteema kohta pole samuti midagi kuulnud – eks kiusajaid ole ilmselt ka igas koolis.
Paari sõbranna lapsed käivad Karlovas ja nemad on ka rahul. Kui laps on muusikahuvilisem, siis muidugi pigem Karlovasse kui Forseliusse. Üks vahe ehk see, et Forseliuse ruumid on värsked, Karlova on väsinum ja vajab remonti (ja ei olevat teada, kas ja millal tulemas on), aga koolis käimise osas pole sellest muidugi vahet.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on lapsed Karlovas, ei oska kurta midagi. Karlova on liitunud KiVa programmiga (kiusamisvaba kool), tegeletakse palju teemaga/ennetamisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Sain aru et Karlova 2. klassi muusikaklassides on kõik korras ehk siis ülejäänud paralleelidest jutt. Kahjuks minu laps muusikast huvitatud pole, seega jäävadki need ülejäänud klassid..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.09 18:42; 29.09 12:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps Tartu koolid- Karlova / Forselius