Esileht Koolilaps Tartu kooliteema

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Tartu kooliteema

Postitas:

Minu lapse koolitee algab küll alles 2013 sügisel, kuid koolivaliku üle murrame juba praegu pead. Viimasel ajal on siit foorumist mitmeid Tartu (kesklinna ja lähiümbruse) koole puudutavaid teemasid läbi jooksnud. Neid lugedes tundub kokkuvõttes, et sellist kooli, kus kõik oleks hästi ei olegi. Meie piirkonna kool Kesklinna kool. Miinustena tuuakse välja inglise keele õppe hilist algust ning käitumisproleemidega mittetegelemist põhikooli osas, samuti õpetajate pidevat vahetumist.
Katoliku kool- esiteks kooli väga raske saada kui ei kuulu nn. siseringi ning siit-sealt on kuulda olnud ka nurinat koolimaja tingimuste üle ning kui katoliiklane ei ole, siis ikkagi pidavat lapsele see keskkond, palvete lugemine ja kirikupühade tähistamine võõras olema.
Mart Reiniku kool- õppetase vist väga hea, kuid kui selle kooli nime otsingusse sisse löön, siis õhkkonna osas kuulen ainult kriitikatuld ning tundub, et see on vist üldse üks halvema mainega koole Tartus. Miks see nii on?
Veeriku kool- õpitaset peetakse väga heaks, koolimaja ise ei pidavat eriti kutsuv olema (väljast ta selline tõesti ka paistab), kuid õhkkonna osas siiski on kuulda vähem kriitikat kui näiteks Reiniku kooli osas.
Miina Härma Gümnaasium- teatavasti katsetega kool, kuhu tahetakse väga saada ning kuhu saamisega ma väga ei arvestaks esialgu. Kooli kiidetakse ja ma pole väga negatiivset kuulnud.
Tera erakool- Ainus kesklinna lähedane kool, mille kohta kuulen pigem kiidusõnu kui välja arvata see, et arvatakse nagu sealt teistes koolides saamatud saaksid hariduse \”osta\”. Võimalik, et seal ka probleemseid lapsi on, kuid klasside väiksuse tõttu jõutakse nendega rohkem tegeleda ning \”tublid\” lapsed saavad ka oma nõutud tähelepanu. Puuduseks on minu jaoks koolimaja, mis on ja nagu ei ole ka koolimaja moodi ja muidugi õppemaks, mis ei ole küll suur, kuid siiski oluline summa, mille võiks ka kuskile mujale \”paigutada\”.
Millised muljed on teistel juba kooliskäivate laste vanematel? Kas nendel väljatoodud negatiivsetel omadustel on ka tõepõhi all või on need pigem ikkagi linnalegendid…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.05 14:14; 13.05 19:59; 13.05 21:56; 14.05 14:09; 14.05 14:47; 18.05 19:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps läheb sügisel Terasse. Teemaalgataja poolt välja toodud puuduse – kole maja – kohta ütleks, et jah, ega ta väljast nüüd midagi ilusat pole, aga klassid seest on toredad, mõnusad väiksed ja jätavad hubase ja sooja mulje. nt arvutite poole pealt on sisustus väga tasemel. plaan on ikkagi ülikooli käest maja ära osta ja siis iga aastaga rohkem ka kooli moodi ümber kujundada ja remontida. Minu enda jaoks on ainsaks miinuseks õppemaks, millega siis tuleb hakkama saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõsi see on, et igal pool on oma head ja vead, täiesti ideaalset kooli pole (ja kui sinu jaoks oleks, poleks see tõenäoliselt ideaalne mõnele teisele). Soovitaksin mõelda enda jaoks läbi, mida sa kõige enam väärtustad: head haridust (võrdle näiteks õpilaste tulemusi olümpiaadidel, gümnaasiumidesse sissesaamist jne), turvalist keskkonda, tasuta õpet, kaasaegseid ruume jne, ja panna kõik võimalikud koolid enda jaoks pingeritta.
Praeguse põhjal tundub, et sinu jaoks number üks on MHG, nii et ilmselt oleks mõistlik viia laps sinna katsetele ja kui need ei õnnestu, siis sihtida kooli, mis on su isiklikus pingereas nr 2.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps läheb sügisel Veeriku kooli.Olen selle ka ise lõpetanud ja kool on ka piirkonna kool,sest elame üle tee 🙂
Nuriseda ei saa ja õpitase on üsna hea.Ka vend on lõpetanud selle.Peale seda käis Mart Reinikumis,edasi ülikool.Seega sealne tase lubab kenasti ka head tulevikku.Ise kahjuks ülikooli pole astund aga on plaanis.
Koolimaja ise ehk väljast pole mis teab eriline,kuid siseruumid ikka puhtad ja kenad.
Õpetajad on samuti meeldivad.Direktor on ka super 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu laps läheb sügisel Veeriku kooli.Olen selle ka ise lõpetanud ja kool on ka piirkonna kool,sest elame üle tee 🙂
Nuriseda ei saa ja õpitase on üsna hea.Ka vend on lõpetanud selle.Peale seda käis Mart Reinikumis,edasi ülikool.Seega sealne tase lubab kenasti ka head tulevikku.Ise kahjuks ülikooli pole astund aga on plaanis.
Koolimaja ise ehk väljast pole mis teab eriline,kuid siseruumid ikka puhtad ja kenad.
Õpetajad on samuti meeldivad.Direktor on ka super :)[/tsitaat]

Mart Reiniku hr Samm on tore? no siis tõesti….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mart Reiniku hr Samm on tore? no siis tõesti….[/tsitaat]

Jutt käib Veeriku koolist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. MHG on tõesti meie eelistuste jaoks kõige sobivam. Lisaks heale õppetasemele on see kool meie kodule tõesti ka väga lähedal ning lapsel hea turvaline minna. Samas pean ma siiski mõtlema teiste koolivariantide peale, s.t. ei saa arvestada ainult MHG-ga ja alles hiljem mõtlema hakata teiste koolide osas. Veeriku kool tundub mulle isiklikult veidi parem kui Kesklinna või Reiniku kool. Samas jääb selle asukoht meie jaoks jälle pisut liiga kaugele. Elame Tähtveres ning Veerikule on natuke ebamugav käimine ning see ei jää ka minu töötee suunda. Sama kauge, kuid natuke turvalisem ja minu töökohaga ühte suunda jääv on käia Tähe tänavale Terasse. Ilmselt on Tera taseme poolest kindlasti vähemalt sama hea kui Veeriku kool, aga õhkkonna ja individuaalse lähenemise poolest isegi ehk parem… Või valida siiski Katoliku kool? Asukoht oleks meie jaoks samuti super, õppemaks väiksem kui Teras, tase kuuldavasti hea, usuõpetuse vastu pole mul otseselt midagi. Aga me ei kuulu siiski nn. siseringi ja ei ole koguduse liikmed… Ühesõnaga, ilmselt on mu jaoks pigem küsimus, et kas panna laps Terasse või pigem Katoliku kooli juhuks kui MHG-sse sisse ei saa…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.05 14:14; 13.05 19:59; 13.05 21:56; 14.05 14:09; 14.05 14:47; 18.05 19:04;
To report this post you need to login first.

Minu arvates Sa mõtled üle.

A-võõrkeele algus 3. klassis ei ole tegelikult miinus. Ehkki mõne vanema jaoks võib see koolivalikut mõjutada. Mina näiteks olen väga õnnelik, et mu tavalised, hilise lugemisalgusega poisid, kes said ka koolis logopeedilist abi, alustavad/alustas esimese võõrkeelega 3. klassis.

Mis Kesklinna kooli puutub, siis mina olen siin olnud sõnavõtja suhtumise poole pealt? Kas on veel teisi ka (kirjutan alati oma nime all). Kui võrrelda Kesklinna ja Reinikut, siis Reiniku nime peale tuleb siit ikka hull negatiivsus, võrreldes Kesklinnaga.

Ja MHG on meie pere jaoks absoluutselt täiesti välistatud kool, mitte ainult sellepärast, et mul mõni laps ei küüni selle tasemeni, välistan MHG täielikult ka pesamuna jaoks, kes on andekas. Usun, et siin on teisigi selliseid. Ometi soovid Sa panna MHG-sse, aga Kesklinna osas kahtled, miks?

Mina Sinu asemel valiksin Katoliku või Kesklinna vahel ja kui Katokillu ei saa või rahakott ei kannata, teeksin kõik võimaliku, et saada isiklik tutvus kooliga ja õpetajaga. Tihti oma silm on kuningas ja teiste loodud \”kollid\” kaovad ära. Pole ka vähetähtis, kuidas laps kooli saab ja kui kaugel kool asub…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MHG võrreldes Kesklinna kooliga on minu jaoks isiklikult siiski parem variant. Ilmselt peamine põhjus siiski ongi see, et ma soovin, et mu lapsed saaksid võimalikult vara võõrkeeleõppega alustada. Kuulun lihtsalt sellesse koolkonda, kes arvab, et varem alustamine on parem. Ma ei \”pressi\” oma last iga hinna eest sinna katsetele. Kui tal oleks hiline lugemisoskus või püsimatum natuur, siis valiksin kooli vastavalt sellele. Hetkel on veel terve aasta aega ning mulle tundub, et katsetele võiks poisi saata küll (lugemisoskus on hea, arvutab hetkel ca. 20 piires, loogikaga väga jänni, tunnis paigalpüsimisega ei ole probleeme ning on viisakas ja julge suhtleja). Aga nagu me kõik ilmselt teame, on enamus lapsi tublid ja targad ning koolikatsete õnnestumine on paljuski õnne küsimus. Aga ma küsiks parem, et mille poolest on Kesklinna kool parem kui MHG? Oleksin väga tänulik kui mu tähelepanu nendele omadustele juhitaks, mida ma märganud ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.05 14:14; 13.05 19:59; 13.05 21:56; 14.05 14:09; 14.05 14:47; 18.05 19:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MInu lapsed läksid katsetele kuigi nad ei lugenud soravalt, õigekiri lonkab ka praegu jne jne. Kui poleks sinna kooli saanud, siis ma oleks valinud TERA, sest elukoha järgne kool on x suvas asukohas ja mitte just sobiva kallakuga minu lastele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

waldorfis alustatakse esimeses klassis 2 võõrkeelega, õppemaks peaks soodsam olema kui teras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Waladorfkool jääb meile kahjuks liiga kaugele, seega koolivalikute hulka siiski ei kuulu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.05 14:14; 13.05 19:59; 13.05 21:56; 14.05 14:09; 14.05 14:47; 18.05 19:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kairit69 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu arvates Sa mõtled üle.

A-võõrkeele algus 3. klassis ei ole tegelikult miinus. Ehkki mõne vanema jaoks võib see koolivalikut mõjutada. Mina näiteks olen väga õnnelik, et mu tavalised, hilise lugemisalgusega poisid, kes said ka koolis logopeedilist abi, alustavad/alustas esimese võõrkeelega 3. klassis.

Mis Kesklinna kooli puutub, siis mina olen siin olnud sõnavõtja suhtumise poole pealt? Kas on veel teisi ka (kirjutan alati oma nime all). Kui võrrelda Kesklinna ja Reinikut, siis Reiniku nime peale tuleb siit ikka hull negatiivsus, võrreldes Kesklinnaga.

Ja MHG on meie pere jaoks absoluutselt täiesti välistatud kool, mitte ainult sellepärast, et mul mõni laps ei küüni selle tasemeni, välistan MHG täielikult ka pesamuna jaoks, kes on andekas. Usun, et siin on teisigi selliseid. Ometi soovid Sa panna MHG-sse, aga Kesklinna osas kahtled, miks?

Mina Sinu asemel valiksin Katoliku või Kesklinna vahel ja kui Katokillu ei saa või rahakott ei kannata, teeksin kõik võimaliku, et saada isiklik tutvus kooliga ja õpetajaga. Tihti oma silm on kuningas ja teiste loodud \”kollid\” kaovad ära. Pole ka vähetähtis, kuidas laps kooli saab ja kui kaugel kool asub…[/tsitaat]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.05 14:10; 14.05 14:25; 15.05 09:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui su laps läheb aasta pärast kooli, on sul võimalik ju laps näiteks Katoliku kooli eelkooli panna – tõnäosus kooli saada suureneb tublisti, ühtlasi saad kooli paremini tundma õppida.
Meie ka kuhugi siseringi ei kuulu, aga saime Katoliku kooli sisse küll (ilma eelkoolita). Tegelikult kaalusime pikalt Kesklinna ja Katoliku vahel, lapsed lõpuks ise otsustasid Katoliku kasuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kairit69 kirjutas:[/small]
[tsitaat]..
Ja MHG on meie pere jaoks absoluutselt täiesti välistatud kool, mitte ainult sellepärast, et mul mõni laps ei küüni selle tasemeni, välistan MHG täielikult ka pesamuna jaoks, kes on andekas. Usun, et siin on teisigi selliseid. Ometi soovid Sa panna MHG-sse, aga Kesklinna osas kahtled, miks?[/tsitaat]
Kas tohib küsida, miks on MHG teie pere jaoks välistatud?
Vanema lapsega pidasin ka piirkonnakooli (tookord oli see Kivilinna) paremaks valikuks, muidugi lisaks ei oleks laps tõenäoliselt ka MHG-sse sisse saanud. Reaalsus oli aga see, et võrreldes MHG-sse sisse saanud lasteaiakaaslastega oli minu lapse elu ikka märksa karmim ja koolirõõm kadus juba esimestel kuudel (tohutu kodutööde koormus, ülikarm õpetaja, kes noomimise ja kurjustamisega kitsi ei olnud, kui poisil tähed-numbrid iga kord just kõige ilusamini välja ei tulnud). MHG omad olid aga väga rahul nii kooli kui õpetajatega ja vähemalt esimene klass oli küll tore koolielusse sisseelamise aeg. Muidugi eks hiljem võisid asjad ju muutuda…
Nüüd kus noorem laps on veidi enam kui aasta pärast kooli minemas, on meil piirkonnakooliks Raatuse ja lisaks on mõttes ka MHG ja Tera. Laps on ka üsna andekas, nii et katsete edukas sooritamine ei pruugi võimatu olla. Aga siiski on valik raske…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.05 14:10; 14.05 14:25; 15.05 09:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, seda võimalust olen isegi mõelnud. Nii saaksin oma silmaga ise selle kooli ära näha ning rohkem ka inimestega tuttavaks.
Küsiks aga, et kuidas mittekatoliiklastest (või kristlastest) lapsed on üldse suhtunud sellesse, et näiteks söögipalvet loetakse koolis jne? Kas see on üldse kohustuslik ja kas vaadatakse nn \”mittelugejatele\” viltu? Nägin millalgi ühte dokumentaali sellest koolist ning seal näidati just selliseid episoode. Olen küll ise kristliku kasvatuse saanud ning kiriku ees mul mingit hirmu ei ole :), kuid me ei ole aktiivsed kristlased ning palvete lugemine on mul lastele võõras. Kui palju seda katoliiklikku suunitlust üldse koolis on? Kas mingid jõulunäidendid jmt on kõik vastava temaatikaga seotud?

[small]Lilly kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui su laps läheb aasta pärast kooli, on sul võimalik ju laps näiteks Katoliku kooli eelkooli panna – tõnäosus kooli saada suureneb tublisti, ühtlasi saad kooli paremini tundma õppida.
Meie ka kuhugi siseringi ei kuulu, aga saime Katoliku kooli sisse küll (ilma eelkoolita). Tegelikult kaalusime pikalt Kesklinna ja Katoliku vahel, lapsed lõpuks ise otsustasid Katoliku kasuks.[/tsitaat]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.05 14:14; 13.05 19:59; 13.05 21:56; 14.05 14:09; 14.05 14:47; 18.05 19:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei arva, et Katoliku kooli nii kohutavalt raske oleks sisse saada. Katoliku koguduse lapsi, kes võetakse vastu eelisjärjekorras, minu andmetel nii kohutavalt palju pole, ja luterlased-baptistid-metodistid on katsetel täiesti võrdsed nendega, kes igapühapäevaselt kirikus ei käi. Katsetel/vestlusel ei küsitud midagi keerulist ja mis peamine, lastel oli seal tore olla.

Soovitan sul panna laps Katoliku eelkooli, nii saad kooli ja õpetaja(te)ga rohkem tuttavaks ja oskad otsustada, kas see kool sobiks su lapsele. Kooli võetakse vastu lapsi nii usklikest kui ka päris tavalistest peredest. Ma ei usu, et last söögipalve vms väga häiriks, kui talle on selgitatud, miks ja mida enne sööki koos öeldakse. Tihti loetakse ju tavalises lasteaiaski enne sööki ühiselt mingi luuletus a´la \”kus on, kus on lapse käed? Laua all, põlve peal- head isu-aitäh!\”

Mina panin oma lapse Katoliku kooli eelkooli, sest see oli lihtsalt kõige kodulähedasem eelkool. Olin aasta tagasi päris kindel, et laps läheb sel sügisel ilusasti oma piirkonna/Kesklinna kooli. Kevadel, kui eelkoolisõbrad koolikatsetest rääkisid, palus minu poeg, et me ta ka Katoliku kooli katsetele viiks. Käiski, sai sisse. Minu laps tahtis väga Katoliku kooli minna, sest tal oli seal imeline eelkooli õpetaja, kellest saab tõenäoliselt ka tema esimene õpetaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tere, küsin veel Reiniku kohta, et kas kõik lapsevanemad kelle lapsed käivad Reinikus on nõus, et seal on jube õhkkond?
Nimelt, kaalume justnimelt seda kooli (kõige kodulähedasem), samuti kuna tunneme sealt paari õpetajat ja vähemasti nemad on küll väga toredad. Samuti meeldib see, et vist sellest aastast lähevad pisikesed eraldi majja Riia tänavale? Ootan Reiniku suhtes kogemusi neilt kelle lapsed ka täna seal käivad, ka negatiivsed kogemused oodatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

reinikus on mõned head õpetajad kindlasti, kuid üldine õhustik pole just kiita. mul mitu tuttavat oma lapsed sealt põhikooli jooksul teise kooli viinud. olles ise selle kooli vilistlane, ei imesta. oma lapsi sinna ei paneks, oma mälestused on selleks liiga kehvad. muutusteks on vaja uusi tuuli, kuid praeguse direktoriga vaevalt neid tuleb

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud mitmes Tartu koolis tunde vaatlemas ja MHG-s on olnud alati kõige halvema distsipliiniga õpilased… Võib-olla on nad siis lihtsalt kõige iseseisvama mõtlemisega?
Võib ju nii olla, aga sihvkade loopimine tunni ajal minu meelest just eriti aruka inimese muljet ei jäta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reinikus olid veel aasta tagasi väga head õpetajad. Kahjuks läks neist enamik üle Poskasse. Nii et oli see Reiniku enne mis ta oli, viimase aasta jooksul ei ole ta kahjuks muutunud paremuse suunas, vaid pigem vastupidi.
Muidugi esimesel 4 aastal loevad algklassiõpetajad ja neid ei oska kommenteerida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.05 14:10; 14.05 14:25; 15.05 09:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tere, küsin veel Reiniku kohta, et kas kõik lapsevanemad kelle lapsed käivad Reinikus on nõus, et seal on jube õhkkond?
Nimelt, kaalume justnimelt seda kooli (kõige kodulähedasem), samuti kuna tunneme sealt paari õpetajat ja vähemasti nemad on küll väga toredad. Samuti meeldib see, et vist sellest aastast lähevad pisikesed eraldi majja Riia tänavale? Ootan Reiniku suhtes kogemusi neilt kelle lapsed ka täna seal käivad, ka negatiivsed kogemused oodatud.[/tsitaat]

Kaks last Reinikus käinud ja muljed on kohutavad. Teise lapse viimegi nüüd teise kooli üle. Loomulikult on ka seal häid õpetajaid, aga üldine õhustik on ikka jube. Õigust räägivad need, kes ütlevad, et normaalsed õpetajad liikusid suuremas osas kõik kahjuks Poskasse.
Ja sel aastal lõpetab neljanda klassiga üks eriti teenekas ja kiidetud algklasside õpetaja, kelle kasvatusmeetodid on nii jubedad, et laps saab sealt eluaegse trauma. Jutud käivad, et see õpetaja ei lähegi veel pensionile, vaid võtab veel ühe esimese klassi – ausõna, ma ei sooviks seda kogemust ka oma vaenlasele mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen käinud mitmes Tartu koolis tunde vaatlemas ja MHG-s on olnud alati kõige halvema distsipliiniga õpilased… Võib-olla on nad siis lihtsalt kõige iseseisvama mõtlemisega?
Võib ju nii olla, aga sihvkade loopimine tunni ajal minu meelest just eriti aruka inimese muljet ei jäta.[/tsitaat]
Oohh..sul on VÄGAGI õigus. Kui sa näeksid, mida keskaste söögivahetunni ajal teeb, sul tõuseksid juuksed peas püsti.
Üks tüüp väänas igal söögivahetunnil 20 kahvlit või lusikat kõveraks. Kui küsiti, et miks ta nii teeb, siis vastas et igavusest ja tema isa võib need ju kinni maksta kui vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle teema kohta võin mina omalt poolt rääkida, et mitu-mitu aastat tagasi pidin samuti ühe projekti raames külastama päris mitme erineva Tartu kooli põhikooli lõpuklasse. Üks klass, kes mulle sattus oli samuti MHG-st. Juba enne sinna kooli minekut olin erinevatest allikatest kuulnud, et seal on oi-oi, millise käitumisega lapsed koos. Läksin siis kohale ja no tegelikult jätsid nad mulle küll väga mõnusa ja asjaliku mulje ning mul oli nendega väga hea kontakt. Võrdlusena mõnes teises koolis oli \”kontakti\” väga raske saavutada, sest keegi lihtsalt ei julgenud või ei osanud midagi öelda.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Oohh..sul on VÄGAGI õigus. Kui sa näeksid, mida keskaste söögivahetunni ajal teeb, sul tõuseksid juuksed peas püsti.
Üks tüüp väänas igal söögivahetunnil 20 kahvlit või lusikat kõveraks. Kui küsiti, et miks ta nii teeb, siis vastas et igavusest ja tema isa võib need ju kinni maksta kui vaja.
[/tsitaat]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.05 14:14; 13.05 19:59; 13.05 21:56; 14.05 14:09; 14.05 14:47; 18.05 19:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ühe Reiniku õpetajaga kooliväline kogemus. Nimelt üürisin tema käest korterit ja suutsime seal elada vaid 6kuud. õhtuti 9.15 oli ta ukse taga, et vinguda, et meie lapsed ei maga, et ta ei kannata seda välja, kuidas me oma lapsi piiname ja nad kell 9 veel üleval on. (Lapsed lähevad magama u 10st)

Vahel käisime nädalavahetustel vanavanematel külas ja ööbisime nende juures ja siis ta käis oma võtmega korteris sees ja rääkis, et wc ust ei tohi praokile jätta, et hais levib ning, et kui kodust ära minnakse, siis koristatakse ikka kõik enda järgi ära.

Korterivõtmid käisin talle viimas tundi ning lastele käratas, et olge nüüd vait, et ta peab nüüd normaalset juttu ka rääkima :S

Tegu ühe pensionieeliku või ealise õpetajaga. Ei tea, mis klassidele annab, aga minu külaskäigu ajal oli vist 4-5 klass

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Koolilaps Tartu kooliteema

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.