Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tartu Luminori sulgemine

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Tartu Luminori sulgemine

Postitas:

Tuttav Luminori töötaja rääkis, et peale uuenduste lõppu plaanitakse Tartu kontorist tellerid/nõustajad ära kaotada. Kui selline lüke tehakse siis plaanin kindlasti panka vahetada, juba praegu seal väga ebamugav käia.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 09:40; 11.01 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab tänapäeval üldse pangakontoris käima? Tõttöelda, ma käisin viimati pangakontoris koha peal mitu aastat tagasi.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 10:40; 11.01 11:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab tänapäeval üldse pangakontoris käima? Tõttöelda, ma käisin viimati pangakontoris koha peal mitu aastat tagasi.

Kuidas Sa siis arveid maksad või raha arvele paned/välja võtad?!?

+1
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab tänapäeval üldse pangakontoris käima? Tõttöelda, ma käisin viimati pangakontoris koha peal mitu aastat tagasi.

Kuidas Sa siis arveid maksad või raha arvele paned/välja võtad?!?

Mitte pangakontoris. Arveid saab maksta internetis ja teiste toimingute jaoks on olemas sularahaautomaadid.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttav Luminori töötaja rääkis, et peale uuenduste lõppu plaanitakse Tartu kontorist tellerid/nõustajad ära kaotada.

aga kes seal pangakontoris siis istuma hakkab? milleks hoida lahti kontorit, kus ei ole klienditeenindajaid? ilmselt ikka tuttav on millestki valesti aru saanud.

(see, mida pangakontoris teha, on eraldi teema. ma polnud seitse aastat vähemalt pangakontoris käinud, kuni eelmise aasta lõpus tahtsin lapsele kolmanda samba avada. siis oli tõesti vaja minna, aga sellest eelmine kord oli siis, kui oli lapsele vaja pangakonto teha.)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 11:39; 11.01 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab tänapäeval üldse pangakontoris käima? Tõttöelda, ma käisin viimati pangakontoris koha peal mitu aastat tagasi.

Kuidas Sa siis arveid maksad või raha arvele paned/välja võtad?!?

See oli siis vist iroonia, ma loodan? 😀

Kui mitte, siis ehk kirjeldad, kuidas sina seda teed?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 10:40; 11.01 11:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttav Luminori töötaja rääkis, et peale uuenduste lõppu plaanitakse Tartu kontorist tellerid/nõustajad ära kaotada. Kui selline lüke tehakse siis plaanin kindlasti panka vahetada, juba praegu seal väga ebamugav käia.

Keda su eraelu huvitab?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tuttava pärast panga klient olla? nomaitea

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just seda rääkiski, et kontor läheb kinni ja jääb ainult aja bronnimisega laenunõustaja juurde võimalus käia.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 09:40; 11.01 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks on vaja pangakontoris käia?

Laenunõustamine on vast ainus asi miks sinna minema peaks.

Muud asjad saab ju internetis aetud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laenunõustamine on vast ainus asi miks sinna minema peaks.

Ei pea ka selleks! Swedi ei saa selleks minna ka kõige suurem kontorifänn.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just seda rääkiski, et kontor läheb kinni ja jääb ainult aja bronnimisega laenunõustaja juurde võimalus käia.

Ja mis sellest on siis?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui selline lüke tehakse siis plaanin kindlasti panka vahetada

Põrutav uudis kohe nädala alguses! POMMUUDIS! Olen šokis.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks on vaja pangakontoris käia?

Laenunõustamine on vast ainus asi miks sinna minema peaks.

Muud asjad saab ju internetis aetud.

Mina olin äärmiselt üllatunud kui suvel avasin alaealisele lapsele Swedpangas arve ja selgus, et ma pean ikkagi kontorisse kohale minema. Kujutlesin, et kõike saab juba netis teha aga ei saanudki.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

suvel avasin alaealisele lapsele Swedpangas arve ja selgus, et ma pean ikkagi kontorisse kohale minema.

swedis peab tõesti üllatavalt paljude selliste asjade jaoks kontorisse minema, mida teistes pankades distantsilt teha saab. swed oli ainus pank, kus pidi päranduse kättesaamiseks ise füüsiliselt kohale minema isegi kevadel eriolukorra ajal ja mingit erandit ei tehtud ka 80+ inimestele.

nt alaealisele kontot avada saab seb-s juba mitu aastat videokõnega (selle taustal on muidugi eriti kummaline, et III samba avamiseks tuleb ikkai kontorisse minna…)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 11:39; 11.01 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks on vaja pangakontoris käia?

Laenunõustamine on vast ainus asi miks sinna minema peaks.

Muud asjad saab ju internetis aetud.

Mina olin äärmiselt üllatunud kui suvel avasin alaealisele lapsele Swedpangas arve ja selgus, et ma pean ikkagi kontorisse kohale minema. Kujutlesin, et kõike saab juba netis teha aga ei saanudki.

SEB’is  tehtigi arve lapsele  telefoni teel. Ma ei mäletagi, millal viimati pangas käisin, vist 3 aastaid rahagi Venemaa sõiduks rublasid vahetamas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin viimati kontoris pangakaardi järel. See, mis postiga saadeti, kohale ei jõudnud ja mingi reegel ei luba järgmist postiga saata, kui eelmine pole kohale jõudnud. Kolm korda käisin, sest kahel esimesel oli nii pikk järjekord, et ma ei viitsinud oodata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tartu Luminori sulgemine