Esileht Koolilaps Tartu Raatuse Kool

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Tartu Raatuse Kool

Postitas:

Lugesin siin vanu teemasid ka selle kooli kohta, kuid sooviks uuemat infot.
Kuidas on seal õpetajad, üldine õhustik?
Mida kujutab endast direktor?
Vanemad teemad räägivad pigem, et ei ole hea kool. Kas see on muutunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest väga hea kool. Palju uuenduslikke ideid ja nüüd see uus koolimaja on ka kindlasti super.
Kõigi õpetajatega ma kahjuks rahul pole, samas see on kindlasti ka mujal nii. Õpetajad on ju siiski inimesed, oma vigadega. Mõne suhtlusstiil ja probleemilahendusoskus jätab soovida, aga enamus tublid inimesed.
Direktor tundub, kuidas nüüd kenasti öelda, despoot. Vabandan, kui eksin, aga selline mulje jääb kõrvalt. Samas tundub, et asjaajamise osas ja tulemuste saavutamisel tegija. Hariduseesrindlane. Ilmselt omab ülikõva toetust ka linnavalitsuses. Saavutab, mis vaja, aga kahtlustan, et õpetajatel on raske sellise juhi alluvuses töötada.
Hästi palju üritusi toimub. Elu on põnev. Kujundlik hindamine, mida tahetakse rakendada ka lõpuklassidele. Lastega tehakse palju arendavat. Ilmselt uues majas lisandub huviringe. Inglise keel esimesest klassist. Ütleme, et olen ise igati rahul ja soovitan küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

abiks õhustiku uurimisel https://www.tartu.ee/et/uudised/teisipaeval-saab-tutvuda-valmimisjargus-raatuse-kooliga
õhtulehes oli ka artikkel uuest koolist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 12:37; 13.06 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://tartu.postimees.ee/4503329/keldrist-kukeharjani-uus-raatuse-koolimaja-lasi-sisse-piiluda

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 12:37; 13.06 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koolimaja on pärast remonti kindlasti ilus, aga ega inimesi ei remonditud. Nemad on ikka samad. Minu meelest on direktor kohutav ülbik, aga kui see ei sega ja klassijuhataja on tore, siis miks mitte oma laps sinna panna.
Minu laps käis seal eelkoolis ja ma valisin talle teise kooli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisel aastal lahkus koolist päris palju õpetajaid. Ma ei oska täpselt öelda, kas oli põhjuseks see, et maja läks remonti ja töötada tuli asenduspinna, või oli ka muid põhjusi. Tõenäoliselt ikka muid ka.
Direktor armastab esineda ja sõna võtta. Kas just ülbik, aga üsna jõuline ja intensiivne on ta küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaadri voolavus on veel suur ka Hansa Koolis, Raatuses kah. Eks saatuslikuks saa mõlemale avatud õpiruumid, mis ikka pudrumägesid kohale ei too nagu mõlemad direktorid suurel suul lubavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps Tartu Raatuse Kool

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.