Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tartu solaariumid

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Tartu solaariumid

Postitas:
Kägu

Millises solaariumis käite? Siiani olen käinud Vitamiini Sunplanetis. Tundub raha raiskamisena, võib- olla lambid vanad. Sooviks olla natukenegi jumekam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Millises solaariumis käite? Siiani olen käinud Vitamiini Sunplanetis. Tundub raha raiskamisena, võib- olla lambid vanad. Sooviks olla natukenegi jumekam.

Milliseid kabiine kasutad? Käin ka seal, kuna lihtsalt lähim. Aga endale tundub ka, et jume justkui ei taha ja ei taha tulla.

Solaariumeid väheks jäänud, kesklinna omasse ei viitsi (ja kui veel taskus oli siis korra sattusin ja avastasin, et enamus oli kellaajaliselt broneeritud ja ootejärjekord oli ca, et tule 2h pärast tagasi siis esimene vaba aeg….)

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovitan soojalt neist nahavähimasinatest eemale hoida! Tänapäeval eeldaks küll inimestelt juba rohkem sellealast teadlikkust …

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovitan soojalt neist nahavähimasinatest eemale hoida! Tänapäeval eeldaks küll inimestelt juba rohkem sellealast teadlikkust …

Ja päikese käes praadida on parem? Kahjulikud mõlemad nagunii.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Milliseid kabiine kasutad? Käin ka seal, kuna lihtsalt lähim. Aga endale tundub ka, et jume justkui ei taha ja ei taha tulla.

Solaariumeid väheks jäänud, kesklinna omasse ei viitsi (ja kui veel taskus oli siis korra sattusin ja avastasin, et enamus oli kellaajaliselt broneeritud ja ootejärjekord oli ca, et tule 2h pärast tagasi siis esimene vaba aeg….)

Olen käinud 3-ndas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja päikese käes praadida on parem? Kahjulikud mõlemad nagunii.

Ongi mõlemad kahjulikud. Ükski nahaarst küll ei soovita.
https://www.health.harvard.edu/staying-healthy/is-a-tanning-bed-safer-than-sunlight

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käisin samuti veel Tartus elades seal ja mullegi tundus, et mõttetu raha raiskamine. Mõnes teises kohas saab märgatavalt parema tulemuse vähemate kordadega.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väljas on nii mõnus päikseline ilm ja inimene käib solaariumis end “küpsetamas”..

Saaksin aru, kui oleks talv, aga suvel!?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Väljas on nii mõnus päikseline ilm ja inimene käib solaariumis end “küpsetamas”..

Elame vist erinevates maades, aga mina olen püüdnud siin paar viimast nädalat õues päevitada. Pole sellist ilma, kuigi kirjade järgi oleks nagu jah suvi.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tartu lähedal näitab hetkel varjus +26*C. Tuulevaikne külg. Päevläbi on Päike säranud!
Laupäeval oli sama ilus ilm ja homseks lubab samuti! 🙂

Ma ka eile esimest korda sel suvel sain mahti sõna otseses mõttes veidi päevitada. Muidu n-ö käigu pealt (+ õuetegevused) seda püüdnud. Pool h ühele küljele ja pool teisele, täna sama teema ja kena jume on olemas.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Käin Taskus. Enamasti saab kohe, mitme aasta jooksul paar korda on öeldud, et ca 20 min tuleb oodata, siis olen kõrval raamatupoes nii kaua aega parajaks teinud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

eile Peipsi ääres, vesi soe ja liiv kuum, täna Tartus, päike võtab mis kole 🙂 Pole mitu aastat nii jumekas olnud, kui see aasta, mõned korrad korraga vähe päikese käes.

+2
0
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tartu solaariumid