Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tartu TÜK ja IVF

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Tartu TÜK ja IVF

Postitas:

Hei!

Kes toimetab hetkel TÜKis, kui pikad järjekorrad on seal praegu IVFile? Kas järjekorda saab panna ainult arst?

Ja veel, et mitu kuud serophene+duphastoni ravi kokku tehakse? Hetkel kolm kuud tehtud ja tulemust mitte kuskil. Kas kellegil on õnnestunud rasestuda näiteks ka 5-6 kuuri ajal alles nende ravimitega?

Kas soovitaksite pigem Sekavinit või Ehrenbergi IVF osas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 08:46; 11.08 09:23; 16.08 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toimetan dr. Ehrenbergi juures, käsil 2 ivf. Sellist raviskeemi ei ole nagu eelpool kirjeldasid. Usun, et iga inimese puhul ikka skeem individuaalne.
Järjekorda paneb arst ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toimetan dr. Ehrenbergi juures, käsil 2 ivf. Sellist raviskeemi ei ole nagu eelpool kirjeldasid. Usun, et iga inimese puhul ikka skeem individuaalne.

Järjekorda paneb arst ise.

Okei. Aga kaua teie järjekorras ootasite enne kui saite esimesele katsele?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 08:46; 11.08 09:23; 16.08 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina samas seisus küsijaga. Tehtud juba 2 korda 3 tsüklilist stimulatsiooni nende ravimitega gûnekoloogi poolt. Siis läksin Sekavini juurde ja LAP, mis oli korras ja nüüd veel 3 tsûklit stimulatsiooni,lisati östogeen. Esimene tsükkel ei midagi. Mulle pole kunagi ka yle 3 tsükli sero- t määratud, Sekavin ytles, et mõttetu. Nyyd ainus võimalus IVF. Mõtlesin samuti uurida, kui pikad on järjekorrad…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.08 10:05; 15.08 19:41; 16.08 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sekavini juures käin. Esmakordselt paar kuud sai ikka järjekorda oodatud. Arst on super! Hooliv, abivalmis, alati sõltumata kellaajast põhimõtteliselt olemas nii meili teel kui telefonis.
4. katset on olnud. Viimane kord ka pesastus aga 10.nädalal selgus, et siiski peetumine on toimunud mingi hetk ja eelmisel nädalal oli siis puhastus….kurb…juba nii lootsime.
Nüüd mingi hetk 5.katsele aga seekord siis vanuse tõttu oma rahakoti najal edasi aga oleme abikaasaga otsustanud, et veel me alla ei anna 🙂

Aga dr Sekavin!!! Super arst!!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju oma rahakoti najal peaks minema? Endal samuti kevadel 41. täitumas…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.08 10:05; 15.08 19:41; 16.08 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina samas seisus küsijaga. Tehtud juba 2 korda 3 tsüklilist stimulatsiooni nende ravimitega gûnekoloogi poolt. Siis läksin Sekavini juurde ja LAP, mis oli korras ja nüüd veel 3 tsûklit stimulatsiooni,lisati östogeen. Esimene tsükkel ei midagi. Mulle pole kunagi ka yle 3 tsükli sero- t määratud, Sekavin ytles, et mõttetu. Nyyd ainus võimalus IVF. Mõtlesin samuti uurida, kui pikad on järjekorrad…

Olen teemaalgataja. Kas teile tehti korraga 3 kuud sero + duph ravi? Kaua vahepeal vahet oli järgmise 3 kuu raviga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 08:46; 11.08 09:23; 16.08 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tehti nt järjest 6 korda stimuleerimist (letrosool ovitrelle duphaston) ja viimane kord õnnestus ka. Mul enda arst ütles, et kuus korda on ok, sest ka loomulikul teel igal korral ei rasestu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina samas seisus küsijaga. Tehtud juba 2 korda 3 tsüklilist stimulatsiooni nende ravimitega gûnekoloogi poolt. Siis läksin Sekavini juurde ja LAP, mis oli korras ja nüüd veel 3 tsûklit stimulatsiooni,lisati östogeen. Esimene tsükkel ei midagi. Mulle pole kunagi ka yle 3 tsükli sero- t määratud, Sekavin ytles, et mõttetu. Nyyd ainus võimalus IVF. Mõtlesin samuti uurida, kui pikad on järjekorrad…

Olen teemaalgataja. Kas teile tehti korraga 3 kuud sero + duph ravi? Kaua vahepeal vahet oli järgmise 3 kuu raviga?

Korraga 3 kuud, vahed olid mul pikad. Esimene vahe vast pool aastat, siis läksin viljatusarsti juurde, kes tegi enne veel LApi, kuhu oli pikk järjekord. Pärast oppi määras stimulatsiooni. Esialgu letrosooliga, mis aga tõi mulle hoopis veritsuse ja mingi aja pärast klomifeeniga, mis mul teise nimega kui Sero.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.08 10:05; 15.08 19:41; 16.08 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkasin nö toimetama Sekavini juures. Minule on ta arstina meeldinud koguaeg. Ja olen tema patsient olnud aastaid aastaid, oma pea 15 aastat. Aga seekord siis teistmoodi visiit teises kabinetis. Mis oli üleeile. Ja ivf aeg sai kirja juba detsembriks.Novembris pean helistama ja vastuvõttu minema. Esmane visiit üksi, teine koos mehega. Hetkel mingit ravi ei saa. Kuna kõik justkui korras ja ravi vajadust pole. Aga aega ei ole raisata, vanus 38a.
Imestasin ka ise, et nii ruttu on võimalik juba saada aega. Olin eelnevalt uurinud/kuulnud, et järjekorrad pidid olema pikad ja ulatuma märtsi lausa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tartu TÜK ja IVF

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.