Esileht Väikelaps Tartu vabastas lasteaiad kohatasu maksmisest

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Tartu vabastas lasteaiad kohatasu maksmisest

Postitas:
Kägu

Tartu vabastas lapsevanemad kohatasust. Aitäh!
Kuidas teistes maakondades?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei vabastatud. Teatati, et tuleb ikkagi terve kuu eest maksta (mis sest, et lasteaed kinni). Tegu siis Harjumaaga. Mul 2 last ja maksimummääras kohatasud mõlema eest. Eks ma katsun siis ikkagi ära maksta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pärnus ka ei pea lasteaiatasu maksma nende nädalate eest kui laps kodus karantiinis on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina maksaks hea meelega ikka, kuna lasteaedadel on ikkagi suured kulud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tallinnas, Nõmme kandis küll ei ole kuulnud, et ei pea maksma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täiesti uskumatu tegu Tartu poolt, väga mõistlik! Aitäh!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina maksaks hea meelega ikka, kuna lasteaedadel on ikkagi suured kulud.

Aga sa ei maksa ju lasteaiale vaid omavalitsusele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga sa ei maksa ju lasteaiale vaid omavalitsusele.

Olen kursis, et kohatasu läheb just lasteaia eelarvesse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saue vallas ei ole veel sellist otsust. No märtsis ju pool kuud ikka käisid ka. Kui aprillis ka on kinni, siis võiks tõesti kasvõi mingi osaline hinnaalandus tulla.

Saan aru,e t õpetajatele peab ikka palka maksma, isegi kui nad on sundpuhkusel. Aga seda kulu ei peaks siis lapsevanem üksi kinni maksma. Niivõi naa tulevad ju mingid meetmed töötukassa poolt töötasudega seoses, sealt saaks siis KOV hiljem tagasi raha

Natuke on siiski võimalik ka tegevuskulusid kokku hoida. Kui rühmas lapsi pole, siis ei tarbita elektrit ja vett. Kui kogu lasteaed on kinni, siis on võimalik küte keerata minimaalse vajalikkuse peale, ruumid võivad vabalt olla jahedad, peaasi, et niiskus sisse ei lähe jne

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saan aru,e t õpetajatele peab ikka palka maksma, isegi kui nad on sundpuhkusel. Aga seda kulu ei peaks siis lapsevanem üksi kinni maksma.

Sa tõesti arvad, et lapsevanemad ÜKSI maksavad õpetajate palga selle 70€ kohatasu eest? See on väike sümboolne tasu, et osta lastele mänguasju ja õppevahendeid, teha jooksvat remonti jne. Lasteaias pole nii moodsaid süsteeme, et vaid ühes rühmas kütet sees hoida. Ikka tuleb kütta kohu maja.

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Väikelaps Tartu vabastas lasteaiad kohatasu maksmisest