Esileht Koolilaps tartu waldorf kool

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: tartu waldorf kool

Postitas:

jagage kogemusi. olete rahul? endal järgm aastal laps kooli minemas, elame kesklinnas ja waldorfisse peaks last sõidutama hakkama, aga nende filosoofia iseenesest mulle meeldib. kas seal on ka keskkooli osa ja kuidas on lõpetajate sissesaamine kõrgkoolidesse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

http://www.waldorf.ee/failid/vilistlaste-uuring-aprill2012.pdf

Alles hiljuti ilmus selline vahva uuring, kust mina sain väga paljudele küsimustele vastused. Mul on samavana laps ja olime ka kahevahel kas Waldorf- või tavakool.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

natuke arutelu waldorfist.
http://pisike.wordpress.com/2012/06/03/waldorfi-volud-voi-tavakooli-eelised/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

siin natuke aega tagasi oli arutelu tartu kooli üle.
ja seal on gümnaasiumi osa ning lapsed lõpetavad suhteliselt tublilt. ainuke häda- seal apalju tahtjaid ja ainult üks klass. meie loobusime sellepärast , kuigi oli meie esimene valik (29 last oli klassis).
see on kindlasti kool, kus kõige tähtsam on õpetaja (kuna õppetöö käib ilma õpikute ja töövihikuteta). see aasta võttis esimese klassi väga hea õpetaja, järgmise aasta kohta ei oska midagi öelda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas te ikka veel kahevahel olete? Lepingud on ju esimese klassi vanematega juba sõlmitud ja esimene lastevanemate koosolekki juba peetud. Või olete lepingu sõlminud ja otsustate nüüd, et äkki ikka loobuda? Praeguse seisuga klassis 25 õpilast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuidas te ikka veel kahevahel olete? Lepingud on ju esimese klassi vanematega juba sõlmitud ja esimene lastevanemate koosolekki juba peetud. Või olete lepingu sõlminud ja otsustate nüüd, et äkki ikka loobuda? Praeguse seisuga klassis 25 õpilast.[/tsitaat]
loe, tal läheb laps järgmisel aastal kooli

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps tartu waldorf kool

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.