Esileht Koolilaps Tartu waldorfkool arvamusi( ka teitest linnadest)

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Tartu waldorfkool arvamusi( ka teitest linnadest)

Postitas:

Tere

Laps alles 4 polene aga mõlgutan mõtteid kuhu kooli last edaspidi panna.

Tegu keskmisest tundlikuma lapsega kes ebaõnnestumisi väga südamesse võtab. Olen jõudnud arusaaale, et suurde kooli teda panna ei sooviks ja ühe võimalusena näen ka waldorfkooli.
Kuidas ollakse rahul sealse õppega ja kuidas laps seal ennast tundnud on ja hakkama saanud? Kas olete valikuga rahule jäänud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen aru saanud, et Waldorfkoolis sõltub hästi palju õpetajast, kes lapsele satub, palju rohkem kui tavakoolis. Kui on tark ja hea õpetaja, siis Waldorfkooli lõpetaja tase pole kindlasti kehvem tavakooli lõpetaja omast. Ja tean ka, et Tartu Waldorfkoolis häid õpetajaid praegu on. Endal paari tuttava laps käib seal või on käinud. Appi, ja kui ma elaks Rakveres, siis juba selle ägeda ja imekauni koolimaja pärast paneks lapse Waldorfkooli…
Sinu laps on praegu muidugi liiga väike – võibolla aasta pärast on õige aeg uuesti mõtlema hakata. Selles vanuses väga paljud võtavad ebaõnnestumisi südamesse. Tuju on kohe jube paha, kui asjad lähevad teisiti, mitte nii, nagu lapsel plaanis oli – oh, ärge rääkige!
Teine asi, et kui ise lapsevanemana oled otsustanud väiksema kooli kasuks ja lepid selle nimel ka õppemaksuga. Kas Waldorfkool on teile sobivas asukohas, lapsel liiga kaugel minna ei ole? Tartus on veel nt Luterlik Peetri Kool ja Katoliku Kool. Mu arust algklassides on tähtis ka see, et kool oleks kodu lähedal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartu kooli puhil kõrvalt nähes, siis kange iseloomuga lapsele on see kool liiga pehmo. Laps teeb mis tahab. Ebameeldivates tundides ei osale ja tema tegelikud võimed ei saa rakendust.

lumehelbekestele sobiv

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus võiksid kaaluda ka Tartu Erakooli. Väikesed klassid ja sõbralik õhkkond, samas siiski järgitakse tavaprogramme ja saadakse korralik põhiharidus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartu Peetri kool ehk?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps Tartu waldorfkool arvamusi( ka teitest linnadest)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.