Esileht Koolilaps Tartu Waldorfkooli laps

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Tartu Waldorfkooli laps

Postitas:

Kellel kokkupuuteid selle kooliga rääkige oma kogemustest.
Laps on väga loominguline.
Mõtlen seda, et mitte panna kodulähedasse kooli mis on tavakool vaid teise linna otsa Waldorfise.
Tundub et mugavus kannatab aga lapse heaolu on loomulikult tähtsam.
Just loodan et see valik teasele ja tublile lapsele on ikka parim. Kuna ei tunne kedagi kellel isiklikke kokkupuuteid selliste koolidaga siis on endal kujunenud pilt ajakirjanuse järgi.
Tahaks kogemusi ja soovitusi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mine kindlasti lahtiste uste päevadele või kui need on juba ära toimunud, siis küsi koolist infot, kes võtab järgmise aastal 1.klassi ja mine selle õpetaja tundi vaatama. Õpetajast oleneb esialgu kõik.

Tunnen 2 ühe pere last, kes käivad TWK-s, tüdrukule, kes on loomult virk ja tugeva sisemise õpimotivatsiooniga see kool sobis, näis kui konkurentsivõimeline ta on oma edasistes valikutes. Loodan, et ta ei pea pettuma, et tõetund pole valus.
Poisile, kes on paras lohe (nagu ikka:), on selle kooli meetodid ilmselgelt liiga vähenõudlikud ja lõdvad.
Isiklikult käisin a oma lapse pärast tunde jälgimas, mulje on positiivne, aga last ma sinna ei pannud. Et lasta lapsel esimesed kaks aastat peamiselt heegeldada ja kehatunnetust arendada, peab olema totaalne usaldus selle süsteemi, teooriate vastu, millest lähtutakse ja õpetajate, kui isksuste vastu. Minu tekkis suuri kahtlusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minul viimase Käoga sarnased kogemused. Ka käisin lahtiste uste päeval tunde jälgimas. Seal tõesti sõltub väga palju õpetajast, nii et kindlasti ürita kokku saada selle õpetajaga, kelle klassi su laps läheks kui ta sinna kooli läheks. Mina nägin ühe väga tugeva õpetaja tunde, kelle klassi oma lapse oleks julgelt pannud, aga kahjuks ei oleks mitte tema saanud minu lapse õpetajaks.

Kui soovid lapsele väiksemat ja individuaalsema lähenemisega kooli, siis sobiks ehk ka Tera erakool.
Kui aga kodulähedases koolis on hea õpetaja, siis soovitaks ikka sinna panna, aga vaadata lapsele loomingulisust toetavaid vaba aja tegevusi. Tartus on näiteks väga tore lastekunstikool.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Koolilaps Tartu Waldorfkooli laps

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.