Esileht Beebi ja mitmikud Tartus beebiga ujuma.

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Tartus beebiga ujuma.

Postitas:

Tere. Kas Tartus peale Arena ja aura veekeskuste veel kusagil beebide ujumistunde toimub? Arena ajad kõik kinni ja aura ajad ei sobi, kuna meil magamisaeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tead, magamisaja järgi küll pole mõtet vaadata Täna on magamisaeg, aga kuu pärast on just siis magamisaeg, mis aeg praegu sobiks. Beebi teeb väikse uinaku teel ujulasse ja pärast magab pikemalt teel tagasi näiteks. Ma olen kahe lapsega niimoodi käinud ja rohkem arvestan aegasid selle järgi, et ta pärast saaks pikalt magada, st et ei käi õhtustel aegadel, kui ei taha, et ta nt kell 18 vajub vankris veel pikale unele. Mõnikord väljusin kodust ekstra varem, kui laps oli ilmselgelt väsinud ja sõidutasin ta autos magama ning ujula ees parklas siis näppisin telefoni kuni õige ajani. Kui noorem laps oli veel selline, et ärkas kohe üles, kui auto seisma jäi, siis lihtsalt tiirutasingi…mis muidugi pole väga roheline :/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisele: Tead, kõigil ei ole auto kasutamise võimalust, või veel enam võimaluatsellega ringi tiirutada.
Ise käisin polikliinikus taksoga, need ajad seal olid meie uneajal täpselt, aga käidud ikka saime,sest käisime nö ravi eesmärgil. Autosõit beebile ei meeldi ja seal magama jäi vaid esimesel korral käies.
Vaatasin isegi, et kuhu edasi minna, arst soovitas Kõrveküla, aga seal enam ei toimu ujutamist.

Kas keegi oskab soovitada, kas Aura või Arena pigem? Kas seal on eraldi riietusruumid beebidega emadele või toimub kõik koos teiste klientidega?
Või veel variante Tartus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees käis Auras ujutamas. Oli küll rahul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 23:30; 15.10 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks ka teada kuidas auras on see värk. VSpas oli nii mugav, meestel ja naistel sama riietusruum . No riideid vahetavad siiski eraldi. Aga kuidas auras on ? Seal ju kõik eraldi mehed, naised. On seal mähkimislauda, seniks kuni ma saan ka riided vahetatud? Ja nt kui ma lähen käruga ? Kuhu ma selle seal jätan?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mähkimislaud oli minu teada olemas, käru jätad fuajeesse kust kaotsi ei lähe. Basseinist, kus tited ujuvad, näed käru kuna seal klaasseinad. Mu laps jäi magama peale ujumist, sest ujutamine toimus minu mälu järgi 10 hommikul vms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 23:30; 15.10 14:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Tartus beebiga ujuma.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.