Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tartus head burksi!

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Tartus head burksi!

Postitas:
Kägu

Tere,loen neid Tallinna burksikohti ja tuli ka eriti suur burksi isu,aga teab keegi kus on Tartus parim burger?Lihtsalt ei ole peale Mac Donaldsi burksi mitte midagi muud Tartus proovinud.Elan suhteliselt Jami ligidal,kas keegi on selle pakutavat burgerit proovinud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Tartus head burksi!

Olen vist Tartus pea kõikidest kohtadest burkse ostnud aga jam jam on ülekõige, sealsed burksid siis

Please wait...
Postitas:
Kägu

ise pole jam jami burksi söönud, kuigi elan samuti selle lähedal, aga ühelt tuttavalt kuulsin ka jam jami kohta kiidusõnu.
Kunagi oli Sirius hea koht, hetkeseisu ei tea.

Please wait...
Postitas:
sipelgas26

Soovitan siriuse grilljuustuburgerit 😛

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]sipelgas26 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Soovitan siriuse grilljuustuburgerit :P[/tsitaat]

ütle mulle, mida head sa selles leidsid? saiad olid kõvaks \”grillitud\”, mingi ülemaitsestatud pihv oli vahel, juustu ka veits ja megamajoneesine kaste otsa. salatist või muust lisandist võis ainult und näga. esihambad said, tagahambad küsisid, et mis oli?

ma ei ole veel aru saanud, miks enamus Siriust kiidavad? mingi propaganda või? minule sealsed burgerid ei maitse. olen paremaid saanud ja no lihtsalt ei küündi Siriuse kvaliteet samale tasemele.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Siriuse burger pole kindlasti mitte kvaliteetne, odavalt kokku keeratud värk lihtsalt. Kuigi jah, maitse on tal hea. Selline tavaline vanakooli burger.

Please wait...
Postitas:
Kägu

no see burger, millega Siriuse oma võrdlesin, on ka vanakooli burks, samuti lihtsalt kokku pandud. aga no võiks ikka enne ise maitsta, mida burgeri vahele panna. pihvil ja pihvil on ka vahe.

Please wait...
Postitas:
ESCAPE

Fasters megamix burger!

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu lemmik on tavaline siriuse burger. söön harva – siis, kui tuleb isu nostalgitseda ja noorust meenutada.
igasuguseid mäki ja hesburgeri jms burkse ei söö

Please wait...
Postitas:
Kägu

No paistab,et peab ikka Tallinna sõitma,kui head burksi tahad.Kahju.

Please wait...
Postitas:
Lizann

Siriuse kanafilee burks ja Fastersi shaslõki burks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lõunakas on Le Bus- sööd seda burksi ja tunned kuidas kõik ebatervislik sinusse ladestub ja kalorite ladestumine on ka füüsiliselt tunda. Aga nii maitsev on! Mingi McDonalds on selle kõrval küpsis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib Hessi burks. Maci oma tuli pärast viimast proovimist (~5a tagasi) sama kiirelt välja, kui sisse läks. Fasters mulle ei meeldinud, aga ega palju pole proovinud ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest Bic Macist paremat ei ole. Siriuse omad on kõige ehtsamad lögakad, öäkk

Please wait...
Postitas:
Kägu

ca 5a tagasi olid Siriuse burgerid üle kõige, aga nüüd müüakse seal tõesti maitsetut löga.

Please wait...
Postitas:
mannika

Tartus on Big Benis hea burks koos friikatega ja suur!

Please wait...
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tartus head burksi!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.