Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tartus head kaltsukad

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Tartus head kaltsukad

Postitas:
Kägu

soovitage kus hinnad 0.30- 1 eur ja oleks valikut.(riided oleks ikka värskema välimusega- mitte ajast-arust väsinud kaltsud.
ka täiskasvanute kaltsukate soovitused teretulnud:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Tartus head kaltsukad

selliste hindadega ei sa ju loota, et saab kaasaegsed gutcid mutchid , ausalt, sest ka kaltsuka omanik soovib kasumit teenida, et oma maksud ara maksta ja leiva lauale. parem mine kuskile sotosakonda voi kirikusse , ehk saad tasuta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vanasti oli Hot Kuperjanovi tn, nüüd saast ja kallis, Humanatest ei tasu üldse rääkida, Tähe tn butiik ka hirmkallis.Ennem ostan poest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

uued kulumata ja haisuvabad riided on poes tunduvalt odavamad!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

noh aga milles probleem? minge poodi ja ostke poest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]noh aga milles probleem? minge poodi ja ostke poest.[/tsitaat]

loomulikult ostangi, milles sinu probleem on?

Kaltsukapidajad jätsid krooni numbrid, lisasid ainult euro märgi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

loomulikult ostangi, milles sinu probleem on?

Kaltsukapidajad jätsid krooni numbrid, lisasid ainult euro märgi. [/tsitaat]

Olen kaltsukate pidajatale vaga tanulik , et naad viitsivad sellega tegeleda uusi riideid ostes võib veelgi karmimalt petta saada, sest suurem jagu eestis müüdavast kaubast on 3.ndates maades toodetud ebakvaliteetne rämps, mis seljas ei istu, või mis esimesel pesemisel kas kokku tõmbub, liiga suureks venib või mingil muul moel vormituks muutub. Loomulikult on ka erandeid , kuid vaevalt sa ka nende hindu omale taskukohaseks pead isegi 50-80% ale puhul .
Eestis kaltsukate kaup ei ole korjatud annetustest,st.tasuta. Kaupluse pidajad ostavad oma kauba , hulgihinnad kogu euroopas üha kallinevad,ja kaltsuka hindade kallal
vinguvad ainult need, kes tahaks sentide eest tuntud firmade asju kätte saada. unustades sealjuures kaupluste rendi- ja transpordikulud. ning paar töötajat, kes tahaks pikkade raskete tööpäevade eest veidi palka ka saada. seda ikka teadsite, et poed ostavad sisse kaubakotte hinnaga ca 150 eurot tükk? peaks ehk selle kauba tasuta laiali jagama mõningatele vingupunnidele?
teiseks tuleb tal maksta üür, töötajate palgad, elekter jne
ma küll ei tea, kas mõni kaltsukapidaja on rikastunud selle äriga.
nii et ära kadetse.
kui kaltsuka riided on sinu jaoks liiga kallid, siis ei pea neid sealt ju ostma. aga kallid on riided seepärast, et järelkult siiski ostetakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

On odavamaid poode ka, kust võib mõnikord leida tõelisi pärleid. Sõbralt sõbrale poed näiteks, ja Võru tn alguses on ka üks selline odavam kaltsukas. Aga seal peab olema viitsimist sorida.

Please wait...
Postitas:
hall kass

Nõlvaku ülemises otsas Usuteadusliku seminari keldris on 1 hea koht. Valik on lai, leidub kõike. Ainus, mida sealt otsida ei tasu, on jalatsid – need on Humanas parema kvaliteediga. Sealt 25 krooni eest saadud kingad käivad mul igapäevases, aastaringses kasutuses juba poolteist aastat ja pole veel lagunema hakanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Osta turismimessilt pilet londonisse vòi stocki ja mine shoppa nii kuis jaxad ja saad uued kasutamata riided ja nãed veel maailma ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Osta turismimessilt pilet londonisse vòi stocki ja mine shoppa nii kuis jaxad ja saad uued kasutamata riided ja nãed veel maailma ka.[/tsitaavaga tore soovitus, kuid siin on ju
soov osta hinnavahemikus 0.30-1 eur
ja loomulikult transport lennujaamast linna, toit ja nii edasi ei maksa seal midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tartus avatakse jargmine nadal uus kaltukas,tegelikult on ta vist juba ammu avatud,aga nuud on suuremad ruumid ja kaupa on meeletult.See on kohe Tahe tn alguses,seal kus oli vanasti sex pood.Ma kondisin sealt eile mooda ja astusin sisse,perenaine sorteeris seal kaupa.Hasti lahkelt kusis kohe,kas on monda konkreetset soovi,ma siis ytlesin et 6 aastasele poisile oleks pykse vaja.Otsis mulle kohe valja ilusad,praktiliselt uued pyksid ja taiesti uue t sargi poisile ning need asjad laksid mulle maksma ainult 2 eurot.Toesti seal oli kaupa nii palju,et ma ei ole yheski kaltsukas niipalju nainud.Kaup tuleb Itaaliast.Ma ei ole sealt kellegi tuttav ja selleparst seda siin ei reklaami,vaid toesti monus koht oli ja ise ootan huviga millal see avatakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Tartus avatakse jargmine nadal uus kaltukas,tegelikult on ta vist juba ammu avatud,aga nuud on suuremad ruumid ja kaupa on meeletult.See on kohe Tahe tn alguses,seal kus oli vanasti sex pood.Ma kondisin sealt eile mooda ja astusin sisse,perenaine sorteeris seal kaupa.Hasti lahkelt kusis kohe,kas on monda konkreetset soovi,ma siis ytlesin et 6 aastasele poisile oleks pykse vaja.Otsis mulle kohe valja ilusad,praktiliselt uued pyksid ja taiesti uue t sargi poisile ning need asjad laksid mulle maksma ainult 2 eurot.Toesti seal oli kaupa nii palju,et ma ei ole yheski kaltsukas niipalju nainud.Kaup tuleb Itaaliast.Ma ei ole sealt kellegi tuttav ja selleparst seda siin ei reklaami,vaid toesti monus koht oli ja ise ootan huviga millal see avatakse.[/tsitaat]
Ma olen ka seal käinud. Sealt võib tõesti head kraami leida. Hea, et nad laiendavad, sest muidu oli seal kõik liiga üksteise otsas. See müüja on tõesti väga lahke, aga ta ületab minu jaoks hea maitse piiri. Samas ta ei ole pahatatlik. Aga mina tahaksin rahulikult ise otsida ja vaadata. Tema aga muudkui toob uusi asju ja ütleb, et need on moes. Ma lõpuks lihtsalt ütlesin, et ma ei ole moodne. Seepeale ta enam nii pealetükkiv ei olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas keegi teab selle poe täpset aadressi? Ja kas see juba avatud?

Please wait...
Postitas:
Mutsamamma

[tsitaat] Olen kaltsukate pidajatale vaga tanulik , et naad viitsivad sellega tegeleda uusi riideid ostes võib veelgi karmimalt petta saada, sest suurem jagu eestis müüdavast kaubast on 3.ndates maades toodetud ebakvaliteetne rämps, mis seljas ei istu, või mis esimesel pesemisel kas kokku tõmbub, liiga suureks venib või mingil muul moel vormituks muutub. Loomulikult on ka erandeid , kuid vaevalt sa ka nende hindu omale taskukohaseks pead isegi 50-80% ale puhul .
Eestis kaltsukate kaup ei ole korjatud annetustest,st.tasuta. Kaupluse pidajad ostavad oma kauba , hulgihinnad kogu euroopas üha kallinevad,ja kaltsuka hindade kallal
vinguvad ainult need, kes tahaks sentide eest tuntud firmade asju kätte saada. unustades sealjuures kaupluste rendi- ja transpordikulud. ning paar töötajat, kes tahaks pikkade raskete tööpäevade eest veidi palka ka saada. seda ikka teadsite, et poed ostavad sisse kaubakotte hinnaga ca 150 eurot tükk? peaks ehk selle kauba tasuta laiali jagama mõningatele vingupunnidele?
teiseks tuleb tal maksta üür, töötajate palgad, elekter jne
ma küll ei tea, kas mõni kaltsukapidaja on rikastunud selle äriga.
nii et ära kadetse.
kui kaltsuka riided on sinu jaoks liiga kallid, siis ei pea neid sealt ju ostma. aga kallid on riided seepärast, et järelkult siiski ostetakse.

[/tsitaat]
lisame veel selle, et olenevalt kaubakogumise kohast tuleb 10-50% ostetud kraamist visata minema või panna tasuta ära jagamiseks kasti, sest see lihtsalt ei kõlba müüki. mis te arvate, kust need kaltsud tekivad teistesse kaltsukatesse? lihtsalt selliseid kaltse annavadki inimesed ära. ja kui sa ostad kotitäie, on selle sisu nagu põrsas – you never know, what you’re gonna get.

aegadel, kui eestisse saadeti veel humanitaarabi, toodi üks konteineritäis ühte haiglasse. \”abi\” sorteerinud sanitar ohkas hiljem patsientidele, et näe, saadeti meile rootsi riideid abistamiseks, rootsi aluspüksid, rootsi sitt ka veel sees … aastad on küll läinud, aga inimloomus vaevalt muutub. kõik humanitaartöötajad räägivad seda. ja kui sa seda pesemata aluspesu ostad 150 eurot kott … mis hinna sa pead panema viisakatele riietele, et kõiki oma kulusid katta?

Please wait...
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tartus head kaltsukad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.