Esileht Väikelaps Tartus lapsele kõrvaarst?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Tartus lapsele kõrvaarst?

Postitas:

Oleme Pärnust ning lapsega kõik siinsed kõrvaarstid läbi käinud kuid abi ei ole saanud. Perearst suunas edasi Tartusse.
Sealt saime aja Dr. Anne-Ly Miggur´i juurde. Internetis uurides oli tagasiside arstile enam kui halb.

Kas oskate soovitada mõnda teist arsti kuhu võiks lapsega minna? Kuidas on lood erakliinikutega? Tehakse seal piisavalt uuringuid?
Kas Tartu Kõrvakliinikusse tohib lapsega minna, miks suunati sealt meid lastekliinikusse?

Suured tänud vastajatele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 13:14; 08.12 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan väga dr Kenkmanni Lastekliinikus. Hästi rahulik ja sõbralik arst ka väänikuma lapsega. Mu sõbranna käis ka oma lapsega tema juures ja neile ka sobis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 13:25; 07.09 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan väga dr Kenkmanni Lastekliinikus. Hästi rahulik ja sõbralik arst ka väänikuma lapsega. Mu sõbranna käis ka oma lapsega tema juuzres ja neile ka sobis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 13:25; 07.09 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin lapsega Migguri juures. Mitte ühtegi halba sõna ei ole, täitsa sõbralik oli, asjatundlik muidugi ka. Seal siis adenoidipildi vajalikkust uurimas.
Kõrvakliinikus käisime ka, kuulmist kontrollimas. Saab ikka mõlemale poole väikelapsega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Helju mitrofanova. Võtab vastu ka elites. Olen ise ja oma lastega tema juures käinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laste arst on dr.Kivirüüt. Võtab vastu ka Elites (sinna saab kiiremini aja ja saatekirja olemasolul tuleb vaid visiiditasu 5.- eur maksta). Väga super arst on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja ja annan teada, et Anne-Ly Miggur oli meie jaoks täielik läbikukkumine: ei suhtle lapsega, riidleb jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 13:14; 08.12 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Migguriga väga halvad kogemused. Käisin tema juures oma 4-aastase tütrega ja see oli jube. Lapsega ta ei suhelnud, ei mingitki lahket sõna lapse suunal, ta vist isegi ei teretanud meid. Mina sain sõimata, et ei suutnud last rahustada ja paigal püsima sundida, sel ajal, kui tema lapse kurku uuris ja sinna kurgulusikat sisse toppis, nii et laps peaaegu oksendama hakkas ja paanikasse sattus ja suud enam ei avanud. Kuna mul oli kaasas ka 2-aastane, kes vagusi pigil istus seni kuni õde suure häälega nutma pani. Õe nutu peale hakkas nutma ka tema ja tikkus mulle sülle ja siis sain päid-jalgu pidi, et kahe lapsega sinna tulin ja noh lõpuks oli kõik nii õudne, karjuvad lapsed ja ma ise ka peaaegu nutma pahvatamas.
Noh ütleme nii, et diagnoosi pani ta õige ja ses suhtes pole mul tagantjärele miskit ette heita, aga lastearstina võiks ta olla kindlasti professionaalsem lastega suheldes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Tartus lapsele kõrvaarst?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.