Esileht Koolilaps Tartus nr. 47- 48 jalanõusid poisile?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Tartus nr. 47- 48 jalanõusid poisile?

Postitas:
Kägu

Küsimus pealkirjas. Vaja oleks kevad- sügis kingi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Tartus nr. 47- 48 jalanõusid poisile?

turg, mina oma mehele mujalt ei saa ja me pole hinnatundlikud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kaubamajast. Käisin praegu esikus vaatamas, pojal on olnud kogu aeg Lloyd firma omad, aga viimased sai Eccod, isegi 49.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga kui vana lapse jala nr võib juba selline olla? Lihtsalt huvi pärast küsin, sest mu abikaasal jala nr ainult 42 ja 182 cm pikkuse juures. Poeg saab meil kohe 9-sa ja jala nr on 35

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil käib 10-aastane 45 tossudega. Kah ajan kõrva kikki, kui juttu, kust suuremaid saab. Edaspidise peale hirmuga mõeldes.
Pikkust on 169 hetkel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vabandust, aga kui vana lapse jala nr või juba selline olla? Lihtsalt huvi pärast küsin, sest mu abikaasal jala nr ainult 42 ja 182 cm pikkuse juures.[/tsitaat]

Nii pika inimese, eriti veel meesterahva kohta, on 42nr ( minu meelest) ilmselgelt väike number.

Mul vanim poeg hetkel 14a, 176cm pikk, jalanumber 44. Aga see kõik on väga suhteline ja minu teada ka pärilik vist.
Mul endal 42nr, mehel 41-42, minust pool cm lühem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie 12-aastase poisi jalg on samuti 47 (sisetald 30-30,5cm). DC tossud, mis viimasena ostetud sai kandsid just seda numbrit – ka need said välismaalt tellitud. AND1 korvpallijalatsid on lausa 48 nr aga vastavad ikka umbes 47-le. Need saime Sportlandist. Talvel käis veel Columbia tossudega, millel numbriks 46,5, nüüd on needki väikesed (Columbiad pärit Rademarist). Kaua võib? Sügisel saab poiss 13-aastaseks. Pikkust hetkel 174cm.
Kellel veel poistel suured jalad – millal kasvamine lõppes?
Meil on jalg kasvanud alates kooliminekust niimoodi:
1. klassis 7-8-aastaselt 37nr
2. klassis 8-9-aastaselt 39nr
3. klassis 9-10-aastaselt 42-43nr
4. klassis 10-11-aastaselt 44-45nr
5. klassis 11-12-aastaselt 46-47nr

Väiksem poeg ka sama rea peal – 4-aastaselt on tossud 33 nr.

Lohutan ennast (mul endal ka 42 jalg) ja poegi – vähemalt tasakaal on hea:)))

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul 39, Mehel 43. Pojal 46-47, abiturient. Kuna nii suur juba, ma ei mäletagi, isa jalanõud talle ammu ei lähe.
Tartus ei tea, aga Tallinna spordipoodides on jääkide hulgas tihti selliseid suuri näha. Viimati käisin Viru keskuse spordipoe tühjendusmüügis ja sealt viimasel päeval, kui midagi enam õieti võtta polnud, sain pojale 2 paari lahedaid jalatseid. Proovimata võtsin ära, olematu hinnaga ka veel ja hästi sobisid. Ilmselt neid ülisuurte jalgadega mehi väga palju ei ole, aga sisse neid jalatseid ikka võetakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui keegi Narva satub, siis seal on Astri keskuses Ecco-outlet. Meestejalatseid oli seal kuni numbrini 50.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Koolilaps Tartus nr. 47- 48 jalanõusid poisile?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.