Esileht Hobinurk Tartus ongi selline elu või, heade mõtete..

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Tartus ongi selline elu või, heade mõtete..

Postitas:
Kägu

https://www.ohtuleht.ee/1085962/ettevaatust-bussiootepaviljoni-katusele-pargitud-elektritouksid-voivad-pahe-kukkuda

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

no mida tahta kui isegi kultuurieliit selline
https://elu.ohtuleht.ee/1086027/galerii-ja-reportaaz-tuntud-loomeinimesed-arutasid-veiniklaaside-taga-tartu-kunstiasja-ohku-jai-vaid-uks-kusimus-kas-pogenik-loi-pariselt-mercalt-mehe-ule

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Panid teemale sellise pealkirja ja arvad, et see kodanik, kes mõne ratta katusele tõstis, esindab kogu linna või? Muuseas, FBs on see pilt laialt levinud ja paljudele meeldib. Mis sul endal konkreetselt selle vastu on?

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, miks just Tartu mõnes inimeses nii tugevaid negatiivseid tundeid tekitab. Teiste Eesti linnade kohta pole täheldanud sellist asja, et nii kui mingi veider uudis ilmub siis tekib siia teema, kus hakatakse tõestama, kui nõme on see linn ja kui nõmedad inimesed seal elavad.

 

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul aga jäi silm hoopis neile paksudele pidama. Ilmselt ema ja poeg. Päevapiltnik oleks võinud natuke oodata ja teha tôuksidest pilti siis, kui need isikud oleks juba bussi peal.  ????

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, miks just Tartu mõnes inimeses nii tugevaid negatiivseid tundeid tekitab.

ilmselt teie uhke slogani ja tegelikkuse vastuolu. Kuna Postimees pillub pidevalt kerjamisteadet ette, siis olen loobunud PM lugemisest. Ehk Tartu PM-s on midagi head ka Tartust, ei tea, ei hakka selle teada saamiseks maksma. Aga üleriigilisse meediasse jõuavad peamiselt sellised idiootide tegemised ja ka alati tuleb mõte: no jaa, head mõtted..

+2
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kesk päeva istusin Tallinnas ühes kesklinna piirkonnas pargis pingil. Üksi, ootasin abikaasat. Äkki lendas minust mööda pudel, selja tagant. Ja pudel oli täis…välimuse ja lõhna järgi okset. Läks mööda, ilmselt nii oligi mõeldud, plahvatas pool meetrit minust eemal. Kui selja taha vaatasin, nägin ainult selgi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, miks just Tartu mõnes inimeses nii tugevaid negatiivseid tundeid tekitab.

ilmselt teie uhke slogani ja tegelikkuse vastuolu. Kuna Postimees pillub pidevalt kerjamisteadet ette, siis olen loobunud PM lugemisest. Ehk Tartu PM-s on midagi head ka Tartust, ei tea, ei hakka selle teada saamiseks maksma. Aga üleriigilisse meediasse jõuavad peamiselt sellised idiootide tegemised ja ka alati tuleb mõte: no jaa, head mõtted..

Üleriigiline meedia on jäägitult Tallinna keskne ja nö provintsist, kuhu tallinnlaste meelest kahtlemata kuulub ka Tartu avaldataksegi peamiselt selliseid veidraid uudiseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma ei tea, ma loen Tartu kohta väga palju häid uudiseid. Pole käinud ammu, oma 15 kuud. Peaks minema. Äge linn on ja saaks siit nn pealinnamülkast korraks välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tartlasi tabasid jälle head mõtted

https://tartu.postimees.ee/7787837/heade-motete-linn-kaimla-vabadussoja-monumendi-jalamil

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Hobinurk Tartus ongi selline elu või, heade mõtete..