Esileht Koolilaps Tartus sünnipäeva pidamise kohad Tüdruk 11

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Tartus sünnipäeva pidamise kohad Tüdruk 11

Postitas:

Mul vähe kogemusi, paljud mängutoad jäävad juba igavaks. Ma ei oska ka ise midagi väga välja pakkuda. Uiutama seekord ei taha minna, ka Aurasse ei tahetud, bowlingusse ka enam ei tahtnud.
Kas on mõni põgenemistuba, mis sobiks sellele eale? Kindlsti on veel neid pidamise kohti, kuid lihtsalt ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei oska ka ise midagi väga välja pakkuda. Uiutama seekord ei taha minna, ka Aurasse ei tahetud, bowlingusse ka enam ei tahtnud

Äkki siis preili Ei Taha- Ei Sobi pakub ise midagi välja?
Aga näiteks kinno + pitsa sõbrannadega

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahhaa keskus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tütar pidas oma 11-aastast sünnipäeva põgenemistoas (seal kõige vanemas, EscapeTartu Tiigi tn), aga pärast me kahetsesime seda. Mõned sõbrannad ei julgenud üldse “põgenema” minna ja passisid niisama, mingi osa tormas minema niipea kui esimesse pimedapoolsesse tuppa said ja seal mingi uks kääksus. Ja mõni rääkis, et pärast seda sünnipäeva nägi mõnda aega õudusunenägusid. Kuigi tegelikult ei olenud üldse mingi eriti õudne põgenemistuba (ka sealsest valikust kõige õudsamasse ei lasknud neid).
Minu lapsele on aga meeldinud nt spordipidu.ee korraldatud sünnipäevad, militaarkeskus jms. Viimane sünnipäev oli tal TÜ spordihoones koos kaljuronimisega ronimisseinal – seal pidime küll kõik asjad ise eraldi organiseerima (spordihoones aja kokku leppima ja koha kuhu laua sai katta; ronimistreeneriga ühendust võtma, kes tuli koos veel 2 instruktoriga – tegelikult üllatavalt odav variant sünnipäevaks)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Koolilaps Tartus sünnipäeva pidamise kohad Tüdruk 11