Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedus ja kass kodus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: Rasedus ja kass kodus

Postitas:

Meil kodus kass, ta on 7kuune isane, võetud varjupaigast. Hakkas kodus kohe nahast toole, diivanit kardinaid jne lõhkuma. Ma mõtlesin siis, et see läheb tal üle. Nüüd laseb tuppa ja teeb oma teise häda kasti kõrvale. Kui sain teada, et ootan last, hakkas mul tasapisi kassihaisust paha. Üldse mind ajab nii närvi, kui ta lõhub. Kraabib küüsi toolide peal. Käib mööda söögilaudu, see on ōudne ja mul on siiber juba, et kas anda kass ära või mis tegema peaks, varsti ju beebi ka tulemas. Olin enne suur kassiarmastaja ja üldse tahtsingi kodulooma aga hetkel kahetsen, et sai võetud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.10 11:17; 12.10 12:25; 12.10 17:20; 13.10 12:05; 13.01 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta tunneb, et sa vihkad teda, sellepärast käitubki nii. Anna parem inimestele, kes teda armastama hakkavad. Lapse annad ka ära, kui ei käitugi nii, nagu sina tahad? Lapsed teevad ka pahandusi. Paraku peab nii loomi kui ka lapsi kasvatama ja suunama, ja mis peamine – ARMASTAMA!

Kas kass on kastreeritud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.10 11:30; 12.10 12:58; 13.10 15:42; 16.10 21:40;
To report this post you need to login first.

Sama küsimus, kas on kastreeritud?

Kas on olemas kraapimispuu või muu koht, kus on lubatud kraapida? Meie kass kraapis ka enne diivanit, aga siis vahetasime kraapimisposti välja, uus hakkas talle meeldima. Eelmine ei olnud vist piisavalt mugav (õige kõrgusega).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüüpiline juhtum, kus inimesed võtavad endale looma mänguasjaks ja kui uus mänguasi (laps) asemele tuleb, pole vana enam vaja ja sellest vabanetakse. Leitakse kõiksugu vabandusi, aga mitte keegi ei usu neid. Kõik näevad, millise jobuga tegu on kes oma kassi lapse tulekul ära annab. Vaid teised samasugused kiidavad takka.
Sellised, kes isegi kassi kasvatada ja tema eest vastutada ei suuda, peaks ära steriliseerima. Lapse eest vastutamine on palju suurem kohustus ning nad keeravad palju rohkem jama kokku kui üks kass eales suudab.

/Kolme lapse ema, viimase raseduse ajal võtsime perega kolm metsikut tänavakassi ja kodustasime ära. Eluski ei ole pähe tulnud neid ära anda!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.10 11:59; 16.10 13:38; 20.11 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole veel kastreeritud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.10 11:17; 12.10 12:25; 12.10 17:20; 13.10 12:05; 13.01 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole veel kastreeritud

Pead kastreerima ja arstile kurtma, et ei tee häda liivaksti, äkki põiepõletik. Siis pead muretsema kraapimisposte ja aluseid. Meil seisab sellises kohas, kust kass saab möödaminnes oma asjad ära ajada. Vanasti oli kuskil nurgas ja ka kasutust ei leidnud. Kass niisama ka ei hakka tuppa pissima, miski teda vaevab. Proovi teist liiva jne. Lihtsam oleks muidugi ära anda, sest laua peal hakkab ju niikuinii käima ja närvi ajama.

Mul pissis kass 1 x voodisse, nii demonstratiivselt, alguses muidugi käis ja vingus, aga ma ei saanud aru, milles probleem. Kui juba voodisse lasi, siis sain aru, et härra on puhtusearmastaja ja liivakasti peab tihedamini koristama. Vastasel juhul hakkab jälle kurtma, aga nii hulluks enam asja ei lase, et ta peaks mulle lausa ette näitama, et voodi puhtam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.10 11:30; 12.10 12:58; 13.10 15:42; 16.10 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomapoodides on müügil ka mingid pihustid, mille lõhna pritsimine mööblile hoiab kassi sealt eemale. Me uurisime neid variante kui ise kassi võtsime. Aga kuna meil vaja ei läinud, siis täpset nime ei mäleta, küsi loomapoest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.10 13:02; 12.10 14:35; 13.10 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

7kuune isane – tagumine aeg kasatreerida, juba isegi hiljaks jäänud natuke!

Kassile kraapimispuud + toakassidel tuleb ka ise küüsi lõigata.

Kui tihti puhastad liivakasti? kass ei taha haisvat kasti! proovi ka liiva v ahetada, kui kass ei taha kasti teha, teine mark sobib ehk paremini.

Ja seda, kus kass tohib ja ei tohi käia, tuleb talle loomulikutl õpetada. Just nagu lapselegi tuleb õpetada, et telekat ei tohi ümber lükata 😀 ja ei laps ega ka kas sei õpi seda kohe esimese “ei tohi” peale 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.10 13:56; 17.10 12:35; 15.11 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

7kuune isane – tagumine aeg kasatreerida, juba isegi hiljaks jäänud natuke!

Kassile kraapimispuud + toakassidel tuleb ka ise küüsi lõigata.

Kui tihti puhastad liivakasti? kass ei taha haisvat kasti! proovi ka liiva v ahetada, kui kass ei taha kasti teha, teine mark sobib ehk paremini.

Ja seda, kus kass tohib ja ei tohi käia, tuleb talle loomulikutl õpetada. Just nagu lapselegi tuleb õpetada, et telekat ei tohi ümber lükata ???? ja ei laps ega ka kas sei õpi seda kohe esimese “ei tohi” peale ????

Täitsa nõus eelkirjutajaga. Meie kass oli ka liiva suhtes väga puhtustarmastav ja vahetasime liiva tihti (ja vähemalt junnid korja jooksvalt ära st ise ära korja, sest oled rase, aga elukaaslane las korjab ja toimetab liivakastiga), praeguseks õuekass. Ja õpetamisel/karistamisel kasutasime veepritsi – õppis küll ära, mida ei tohi ja mida tohib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.10 13:02; 12.10 14:35; 13.10 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiiremas korras kastreerige ära see kass! Ma üldse ei saa aru, miks te võtate loomi kui te nende eest õigesti ei hoolitse? See, et kass on kastreerimata ja tunneb ennast muidu kodus halvasti, ei ole ju üldse kuidagi su rasedusega seotud. Mul on endal kaks teiste inimeste poolt hüljatud kassi kodus ja jube kurjaks teeb selline vastutustundetu käitumine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega me ei tahagi teda ära anda. Mõtlesin äkki ta käitumine ei muutu. Iga õhtul tulla töölt koju ja ainult korista kassi järele. Kraapimispost on tal olemas aga ta ei kasuta seda. Oma pesa kus ta magab. Mänguajad. Kassi liiva oleme ka erinevaid proovinud. Kastreerima lähme järgmine kuu. Kas ta siis rahuneb natuke maha? Piss ka haiseb tal jubedalt..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.10 11:17; 12.10 12:25; 12.10 17:20; 13.10 12:05; 13.01 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega me ei tahagi teda ära anda. Mõtlesin äkki ta käitumine ei muutu. Iga õhtul tulla töölt koju ja ainult korista kassi järele. Kraapimispost on tal olemas aga ta ei kasuta seda. Oma pesa kus ta magab. Mänguajad. Kassi liiva oleme ka erinevaid proovinud. Kastreerima lähme järgmine kuu. Kas ta siis rahuneb natuke maha? Piss ka haiseb tal jubedalt..

Ohjummel mis sa siis veel tegema hakkad, kui laps on käes, kes siis tema järelt koristab – igapäev!! ja kas lapsekaka üldse ei haise? Sul läheb raskeks.. kassi saad ära anda, aga last sa ju kuhugi ei anna.. mõtle asjad endajaoks läbi, enne kui elutähtsaid otsuseid teed…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kassi ja last küll omavahel ei võrdleks.Olen ka looma sõber ja terve elu looma/loomi omanud kuid kindlasti ei hakkaks ma kunagi võrdlema oma last kassiga. Kui olukord kassiga ei laheneks siis leiabki ta endale parema kodu ja parema perenaise ega see ei tähenda, et ma oma lapsest kunagi loobuma peaks, laps on siiski inimene ja minu ihu vili mitte mingi tuppa sittuv ja kusev kass.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru kuidas sa inimene saad kassi ja imikut võrrelda? Kass on loomulikult meile nagu pereliige, seda enam, et vōtsime ta varjupaigast ja pakkusime kodu. Kass on meil on olnud 4 kuud ja loodan, et asi ikka muutub, kui kastreeritud saab. Kui kassiga ei sobi siis ei tohi lapsi ka saada?…Imelikud inimesed ikka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.10 11:17; 12.10 12:25; 12.10 17:20; 13.10 12:05; 13.01 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isane kass ja siiani kastreerimata? On ikka juhme maailmas ????
Kujutan ette kuidas kastreerimata isase kassi kusi kodus haiseda võib.
Kuna sa oled juba veidi hiljaks kastreerimisega jäänud, siis ei pruugi kohe kõik korda saada kui kastreerid. Samuti kindlasti feliway seina. Kui on lemmik koht kus tahab kraapida, sooovitan kleepida sinna spets kraapimisplaadi sinna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 12:39; 16.10 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isane kass ja siiani kastreerimata? On ikka juhme maailmas ????
Kujutan ette kuidas kastreerimata isase kassi kusi kodus haiseda võib.
Kuna sa oled juba veidi hiljaks kastreerimisega jäänud, siis ei pruugi kohe kõik korda saada kui kastreerid. Samuti kindlasti feliway seina. Kui on lemmik koht kus tahab kraapida, sooovitan kleepida sinna spets kraapimisplaadi sinna.

Me käisime oma isase juuli lõpus ilmavalgust näinud kassiga kastreerimisel ka veebruaris või oli see isegi märts. Täiesti õige aeg oli, alla 6 kuu ei tohigi veel kastreerida nagu meile loomaarst ütles. Ja kastis käis enne ja pärast seda ilusasti. St ma olen ka samasugune juhm nagu teemaalgataja – jagub meid siin ilmas ikka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.10 13:02; 12.10 14:35; 13.10 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan vaadata Youtubest “My cat from hell” episoode. Asjatundja Jackon Galaxy näitab ette, et pole olemas probleeme, mida ei saa lahendada. https://www.youtube.com/watch?v=p92fXpftRSk&list=PL4G_Mki3JDKAK388v1dI-IXjhhyyuYnu6 Sealt paremalt vali videod, mis iseloomustavad sinu kassi enim. Kui ikka tahad probleemi lahendada, abi on olemas.

Edit: seal on vist ainult jupihaaval neid episoode, otsinguga peaks leidma pikemaid versioone.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.10 11:30; 12.10 12:58; 13.10 15:42; 16.10 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks eelpoolöeldule soovitan sellist kassiliiva nagu Cats Best Ökopluss. See on rohelise ja punasega pakendis. Megahea liiv, mis tõesti ei haise ja väga mugav on kasti puhastada. Junnid ja pissiklombid korjad välja ja lisad lihtsalt liiva juurde. Iga mingi aja tagant tuleks siis kogu liiv ära valada ja kast puhastada, aga no seda mingi paari kuu tagant äkki. Tean, et osade liivadega tuleb iganädalaselt kindlasti puhastada, muidu hakkab haisema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 18:05; 17.10 13:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselgelt kogenematu inimene, kes ei oska lemmikuga toime tulla. Lemmikloomal peab olemas olema kõik vajalik, ta peab saama piisavalt tähelepanu, kui kiisu tuppa pissib, siis on asi tervises üldiselt ja peab arstile viima, või sa lihtsalt ei puhasta ta potti korralikult.

Ja kui isane kass ja kastreerimata, siis mida sa imestad? Kui isane kass on kastreerimata, siis on tal märgistamisvajadus. Lisaks kas kass saab korralikku toitu? Kui poekrõbinaid vm odavat jura sööta, siis vägatihti tekivad kassidel põieprobleemid, eriti isaste puhul põiekivide oht suur.

Selleks, et kass mööblit-seinu ei kraabiks, peab kassi õpetama. Ehk kasutama veepritsi ja keelama ning viima kratsipuu juurde kass. Jumal küll noh, hari ennast kasside osas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaheta kraapimispuu asukohta, riputa midagi, mis talle meeldib sinna ja mängi temaga seal juures, et ta õpiks kasutama seda.
Kui pritsima hakkad, vaata, et ta ei näeks, et sina seda teed! Muidu hakkab sind pritsipudeliga seostama ja teeb lollusi, siis, kui sa pole samas ruumis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne kui sa mõtled et kass ära anda vms siis peaks ikka kõik võimalikud protsetuurid tegema et kindel olla kas asi aitas või mitte. Minul endal on kahjuks nii et kass olnud 7 aastat kuskil ja kõiksugu asjad proovitud. Kass lõigatud ka aga ikka teeb tuppa. Mitte ühtegi vaipa ei tohi maas olõa, lapse kapiuks oeab olema lukus kuna muidu teeb sinna ka. Pluss on ka võetud metsistunud kass, oleme saanud niipaljugi et on sõbralikum täiskasvanutega aga kahjuks lapsel ei luba ennast puutuda. Nüüd olengi ka suures mures, kuna detsembris beebi sündimas ja kuna talle lapsed ei meeldi siis ilmselt oean nüüd temast loobuma. Paljud mõistavad seda hukka aga kui ma hakkan mõtlema nendele punktidele et praegu peame kannatama et põrandad on külmad, vaipasi maha panna ei saa, lapsi ta ei salli.. mida ta võib teha pisikesele?? Ei tea, mind kui ema see igatahes hirmutab. Seega arvan et päris nii võtta ei saa et võtsid kassi nüüd annad ära. Kas sa lapse, tüdined annad ära. Ei kindlaati mitte ei ole minu puhul see asi.. Mingid piirid on meile inimestele ja nii ka loomale. Ma igapäev vaatan kiisut ja olen kurb ja see ei ole lihtne otsus. Aga otsus tuleb siiski teha kas lapsele soe ja turvaline elu või kass kes teeb seda mida tahab??Hetkel on nii et kui pea mööran vms siis kass kohe lapse voodis käinud mis meil juba kokku pandud või millegi muuga hakkama saanud…. igaljuhul proovi kõike enne kui otsustad mis edasi. Minul kahjuks hästi see lugu ei lõppe

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lootusetult hiljaks on jäänud sp, et kass juba teeb tuppa ja pidevalt, nagu jutust aru saada!!! Kui juba teeb tuppa, on raske nendest instinktidest lahti saada

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 12:39; 16.10 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks eelpoolöeldule soovitan sellist kassiliiva nagu Cats Best Ökopluss. See on rohelise ja punasega pakendis. Megahea liiv, mis tõesti ei haise ja väga mugav on kasti puhastada. Junnid ja pissiklombid korjad välja ja lisad lihtsalt liiva juurde. Iga mingi aja tagant tuleks siis kogu liiv ära valada ja kast puhastada, aga no seda mingi paari kuu tagant äkki. Tean, et osade liivadega tuleb iganädalaselt kindlasti puhastada, muidu hakkab haisema.

Kiidan ka kahe käega seda liiva. Ülihea avastus. Kallim on aga kulub ka vähem ja kassi kasti koristus on lihtne ning mingit kirbet pissihaisu kodus ei ole. Odavate liivadega on juba paari päeva pärast. Mina vahetan tervet kasti sisu siis,kui üks kott läbi saab. Iga 2 kuu tagant. Kui uue paki ostan, panen sellest uuest pakist täiesti uue liiva(veerand pakki) ja ülejäänud lisan jooksvalt juurde. Ja nii saabki kaks kuud läbi.
Tundub,et meie kass on ka megarahul sellega.

Kus seda nt Tallinnas müüakse? Tean et saab tellida Zooplusist, aga mul on kohe vaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.10 11:59; 16.10 13:38; 20.11 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osad kassid ei hakka mitte kunagi puhtust pidama ja märgistavad hoolimata kastreerimisest. Rasedad ei tohi kassi väljaheiteid puutuda, sealt võib toksoplasmoosi saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osad kassid ei hakka mitte kunagi puhtust pidama ja märgistavad hoolimata kastreerimisest. Rasedad ei tohi kassi väljaheiteid puutuda, sealt võib toksoplasmoosi saada.

Kui kass ei söö toorest liha/kala ja väljas ei käi, siis ei saa tema väljaheidetes olla mingit toksoplasmoosi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.10 11:30; 12.10 12:58; 13.10 15:42; 16.10 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga öeldaksegi ju, et koduloom on proovikiviks, kas oled valmis lapsi saama! kui juba loomajärel koristamin eon nii tüütu ja stressirohke, mis siis veel lapsega saab!

Lapsed suudavad ikak palju rohkem segadust korraldada, ja ma ei räägi siin ainult mähkemvahetust. Ikak juba nõks vanemast lapsest….meil näiteks ükspäev joonistas laps musta rasvakriidiga kollasele seinale kenad suured ringid…ma ei tea, miks ta alati musta sellisteks sigadusteks valib 😀 Nüüd on jälle kriidid keelu all ja ainult pliitasid lapsele lubatud. Laps saab kohe 3 ja vildikaid ei julge tutvustadagi, panipaigas ootab ikeast toodud kahepoolne tahvel, millele saab markeritega joonistada, aga no ei saa ju välja tuua seda…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.10 13:56; 17.10 12:35; 15.11 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks eelpoolöeldule soovitan sellist kassiliiva nagu Cats Best Ökopluss. See on rohelise ja punasega pakendis. Megahea liiv, mis tõesti ei haise ja väga mugav on kasti puhastada. Junnid ja pissiklombid korjad välja ja lisad lihtsalt liiva juurde. Iga mingi aja tagant tuleks siis kogu liiv ära valada ja kast puhastada, aga no seda mingi paari kuu tagant äkki. Tean, et osade liivadega tuleb iganädalaselt kindlasti puhastada, muidu hakkab haisema.

Kiidan ka kahe käega seda liiva. Ülihea avastus. Kallim on aga kulub ka vähem ja kassi kasti koristus on lihtne ning mingit kirbet pissihaisu kodus ei ole. Odavate liivadega on juba paari päeva pärast. Mina vahetan tervet kasti sisu siis,kui üks kott läbi saab. Iga 2 kuu tagant. Kui uue paki ostan, panen sellest uuest pakist täiesti uue liiva(veerand pakki) ja ülejäänud lisan jooksvalt juurde. Ja nii saabki kaks kuud läbi.
Tundub,et meie kass on ka megarahul sellega.

Kus seda nt Tallinnas müüakse? Tean et saab tellida Zooplusist, aga mul on kohe vaja.

Enamuses lemmikloomapoodides peaks olema. Ise olen ostnud Kristiine keskuse omast ja Merimetsa Selveri majas asuvast loomapoest. Poodide nimesid ei mäleta hetkel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 18:05; 17.10 13:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ei võtnud kass kraapimispuud omaks, eelistas ikka vaipa. Läksime siis ühte vaibapoodi ja küsisime selliseid jääke/tükke, mida nad arvavad, et kass võib kraapimiseks kasutusele võtta ja mille nad nagunii ära oleks visanud. Ühe vaiba võttiski kass kasutusse ja kõik korras. Vaip kassi jaoks kõige möödakäivamas kohas!
Seega kui kraapimispuuga ei lepi, siis on ka selline alternatiiv olemas. Müüja ütles ka, et me polnud üldse esimesed, kes sellise küsimusega tulid ning seetõttu teadis juba tagasisidest, milliseid materjale soovitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma lisaks veel ühe asja, millele mõelda – sul on kass ja kassiliiv. Kindlasti ole dmärkand, et see kassiliiv ei püsi ainult liivakastis, vaid seda on ka põrandal – rohkem kasti ümber, aga käppadeg anatuke kannab ka laiali.

Mõtle läbi, kuhu te liivakasti panete, et roomav laps sinan ei pääseks. Et liivaterad ei satuks tema suhu, rääkimata siis kassi väljaheitest. Kas on võimalik liivakast aedikuga eraldada? samuti kassitoit? meil endil liivakastimuret pole, kolisime raseduse ajal majja ja kass hakkas õues käima, aga kassi sööginurk on küll väravaga. Õnneks majja kolides köögimööblit planeerides kohe mõtlesingi,e t sinna nurka võiks jääda selline kassi sööginurk, ei lasknud mööblit päris seinani panna, nii et elutoast vaadatune külmkapi taha peitu tekkis kassile just selline suht suur nruk, millelel saime värava ette panna. Niie i pääse lapsed kassitoidule ligi + ei sega kassi söömise ajal (vahel ikka üritavad sabast haarata, aga kassil seal piisavalt ruumi asendi muutmiseks). Ma nii rahul, et mööblit planeerides suutsin sellist asja ette näha 🙂 Sest kapi peal sööv kass oleks minu jaoks vastuvõetamatu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.10 13:56; 17.10 12:35; 15.11 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigile pahandajatele siin, kassil ja kassil on väga suur vahe. Meie peres on olnud kolm kassi, aga sellist lontrust kassi nagu meil praegu, mehe lemmik muide, pole enne olnud. Iial varem pole kassid niimoodi kodus sigatsenud ja tuppa pissinud nagu see viimane, isane kass. Kohe meelega otsib võimalust just eriti mehe jalatsitele ja riietele lasta, kuigi mees hoiab teda enim. Väga tujukas, isekas, pahur kass. On ka voodisse lasknud. Last on rünnanud ja tihti näitab küüsi. Liivakaste on tal kolm!, hoiame puhtad, ikka laseb kasti korra ja mööda kümme korda. Ütlen ausalt, sellest loomast olen väsinud, eelmine kass oli puhas poiss, käis õues enamasti hädal ja vaikne, armas loom. Praegune on tõeline paharett, võetud sai ilusast talukohast, kus oli palju loomi, tulles olid tal küll parasiidid, aga ravisime ära. Olen juba mida iganes mõelnud, lausa seda, et edaspidi looma üldse ei soovi või vaatame tähtkuju järgi vms. Äkki on talle ka vaktsineerimine liiga teinud, tõesti enam ei tea. Laps kassi ei kiusa, suur laps, 11-aastane.

Teemaalgatajale, mina mõistan sinu muret, pealegi rase ei tohi puhastada kassi liivakasti!
Kui see sulle piin on, leia loomale uus, hea kodu. Meil on oma maja ja aed, saame hakkama, ju see meie kass käest ära ka kuna mees teda pooljumaluseks peab, kass saab kõik andeks ja peab meest oma alluvaks. Kui mees töölt tuleb jookseb kass esimesena tähelepanu saama, meie omavahelisele jutule segab kassikeeles vahele ja nõuab tähelepanu. Mees siis leiutab ja lahkab kassi hingeelu, mis ikka kiisule ei meeldi ja. Haiglane tean. Sellise iseloomuga looma näen mina elus esimest korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedus ja kass kodus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.