Esileht Sünnitus Tasuline ämmaemand

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Tasuline ämmaemand

Postitas:
Kägu

Tere, kes on kasutanud tasulist ämmaemandat, jagage kogemusi. Mitmendal raseduskuul peaks ühendust võtma ja alustama üldse? Kas kohtusite temaga enne sünnitust ka? Mitu korda? Mis on oluline selle teema juures?

Mul on esimene laps sünnitraumaga, sünnihinne 2. Olen aastaid käinud raseduskriisinõustaja juures ja nüüd siis lõpuks lapseootel. Ma väga tahaks veel mitut last ja olen alato tahtnud, aga see üks kogemus oli ikka nii õudne ja ma tahan seekord paremini valmis olla.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kliinikumi lehel on mt kirjas, et paar kuud enne sünnitust peaks ühendust võtma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, kes on kasutanud tasulist ämmaemandat, jagage kogemusi. Mitmendal raseduskuul peaks ühendust võtma ja alustama üldse? Kas kohtusite temaga enne sünnitust ka? Mitu korda? Mis on oluline selle teema juures?

Mul on esimene laps sünnitraumaga, sünnihinne 2. Olen aastaid käinud raseduskriisinõustaja juures ja nüüd siis lõpuks lapseootel. Ma väga tahaks veel mitut last ja olen alato tahtnud, aga see üks kogemus oli ikka nii õudne ja ma tahan seekord paremini valmis olla.

Kus kandis üldse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tuleb sünnitusele sama ämmaemand, kelle juures jälgimisel olen. Kui tema millegipärast ei saa, siis soovitab ta mulle mõnda kolleegi. Kõige tähtsam mulle on, et oleks professionaal kõrval toeks ja abiks ja jälgiks. Hangib ka vajadusel valuvaigistid või epiduraali. Keskmine laps sündis ilma ind. ämmakata ja kogemus oli selline, et põhimõtteliselt ise pidi hakkama saama tundide kaupa. Alles viimaseks väljutuseks tuli keegi palatisse. Ju see oleneb, kui tihedale päevale satud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enda kogemuse põhjal võin öelda, et “broneerima” peab nii vara kui võimalik. Kui sul on keegi kindel, keda soovid, siis paar kuud enne TA on kindlasti liiga hilja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks oli lihtsalt oluline, et keegi oleks minu ja mehega koos. Sain korra tasulise ämmaemandaga kokku umbes kuu enne tähtaega. Kui asjaks läks oli ta hõivatud ja saadeti asendaja ja tegelikult oli ta palju toredama olemisega kui see, kes algselt tulema pidi. Jäime väga rahule. Väga midagi muud olulist välja ei oskagi tuua – minu jaoks oli nr 1 teadmine, et saan 24/7 kellegi poole pöörduda ja et sünnitustoas on keegi pidevalt kohal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Sünnitus Tasuline ämmaemand