Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tasuline ämmaemand.

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Tasuline ämmaemand.

Postitas:

Sooviks nüüd muljeid neilt, kes on võtnud sünnitusele tasulise ämmaemanda. Pole vaja infot, kelle arvates see mõttetu raha raiskamine jne. Lihtsalt olen kuulnud, et mõne jaoks on tundunud parem ja turvalisem, kui kogu sünnituse vältel on su kõrval enda ämmaemand, kes kogu raseduse vältel sul silma peal hoidnud. Muljetage kes oskab, kasvõi enda tuttavate näitel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen võtnud tasulise ämmaka ühel korral, ilma tasulise ämmakata olen sünnitanud 3 korral.
V6rdluseks v6in öelda, et mingit vahet pole tegelikult:) Sama inimene, kes oli mul esimese sünnituse ajal sai valitud ka kolmandale sünnitusele ja ta ei käitunud küll sellepärast nüüd teistmoodi. samamoodi andis meile aega olemaks mehega kahekesi ja tore ja sõbralik on ta nagunii, see sai selgaks juba esimesel korral, muidu ma teda ju ei oleks osanud validagi :))
Ma mõtlen, et üldse kuidas ma saaks või võiks valida kedagi, kellega pole varem kokku saanud, et teha otsus, sest ämmakaga esimest korda suheldes oled sa teda juba nö. valinud ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kindlasti on oluline, et su kõrval oleks professionaalne inimene, kes sinu keha, hinge ja vaimuga kursis on.
mina esimese sünnituse eel rumala peaga ei võtnud tasulist ämmakat ja sattusin väga kehva valveämmaka otsa, kes oli üleväsinud ja surmani tüdinenud ning kellest ei olnud mulle pika ja raske sünnituse jooksul vähimatki tuge.

teise raseduse ajal otsustasin varakult tasulise ämmaka kasuks. arutasime koos nii raseduse kui sünnituse üle ja olin rõõmsalt enesekindel. kui sünnitus käes ja talle helistasin, siis selgus, et ta haige ja ei saa tulla. see lõi mind hetkeks rööpast välja, aga kuna mul valveämmakaga sel korral vedas, siis kokkuvõttes läks kõik hästi.

kolmandaga olen valinud välja nii ämmaka kui sünnitoetaja, keda täielikult usaldan, ning kelle toel loodan erilise ja nauditava kogemuse saada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka tasuline ämmakas ja võtan nüüd teise sünnituse juurde ka. Meest ei ole kunagi sünnituse juurde soovinud. Mul on ainult positiivsed mälestused sünnitusest ja seetõttu teine laps ka nii kiirelt järgi tuli:D Olin presside ajal tglt juba nõus uuesti sünnitama tulema:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese sünnitasin tasulise ämmaemandaga ja kõik läks täpselt nii nagu ette kujutasin. Seda ei osanud tegelt kujutleda, et nii kiiresti läheb. 7h esimesest tuhust ja 3.5h haiglas ning laps käes. Aga muu küll. Ämmakaga oli kõik läbi arutatud, mida soovin, mida ei ja täpselt nii läks.

Nüüd kindlasti võtan tasulise ämmaemanda. Sünnitoetajal palun ka tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtan ka seekord tasulise ämmaemanda. Esimesel korral oli mees ja alguses oli ta suureks abiks. Kui veed ära tulid öösel, siis olin ma täiesti omas maailmas ja mees ei suutnud mu piinasid enam pealt vaadtaa ning käis jalutamas. Ega ta ei saanudki midagi teha,kuna olin voodis pikali ja valutasin. Vahetas ainult neerukausse, kuna oksendasin palju.
Aga ämmakaid nägime kolme erinevat ja suurema ajast olime üksinda. Kui meest poleks olnud, siis oleksin suures ahastuses vist olnud. Seepärast ka seekord tasuline ämmakas, et ei peak süksi olema ja kes annaks nõu, mida peab tegema. Ja oleme arvestanud, et kindlasti hakkab sünnitus jälle vastu ööd peale, siis mees peab jääma üldse teise lapsega koju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka esimese sünnituse juures tasuline ämmaemand ja jäin kõigega rahule. Mäletan kuidas sõbranna ütles, et nii rumal on seda raha raisata ja ega kellegil sünnitamata jää. Ega ta jäägi aga see oli minu jaoks vajalik.See sõbranna sünnitas esimese lapse 36h, ilma tasulise ämmakata, kogemus oli kohutav olnud.Teise lapse sünniks võttis ka enda ämmaka ja ütles,et nii rumal oli temast mulle üldse niimoodi kunagi öelda, vahe ikka korralik olemas. Lähen nüüd kohe,kohe teist sünnitama ja ka tasulise ämmakaga, loodan, et ta ikka saab tulla. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle ei plaani teise lapse sünniks tasulist võtta. Esimesel oli ja see oli kõik väga hea ja kena, aga sünnitus läks liiga pikaks ja tehti erakorraline keiser. Kuna mees tuleb niikuinii ja ma tean, et ta seisab mu eest kui \”emalõvi\”, siis ei näe mõtet. Kui vaja siis kutsub ämmaka ja/või arsti ja ega ma veel ei teagi, kas mul lastakse üldse ise sünnitada või tuleb plaaniline keiser. Pigem võtaks sünnitoetaja siis juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on olnud mõlema sünnituse juures tasuline ämmaemand. Väga rahul olen.
Loomulikult see maksab päris palju raha, aga kui mõelda sellele, et mitu korda siis üks naine elu jooksul sünnitab? 1-2-3 korda enamasti, mitte rohkem.
See on nii vaimselt, emotsionaalselt kui ka füüsiliselt siiski enamiku jaoks üsna äärmuslik sündmus ning minu arvates on väga kohane enda eest hoolitsemisel parim anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tasuline ämmaemand.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.