Esileht Lapse ootamine Tasuline ämmaemand ITK

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Tasuline ämmaemand ITK

Postitas:

Tere

Kes on juba eelnevalt sünnitanud, soovitage palun ITK tasulist ämmaemandat? Sünnitama lähen üksi ja mitte väga positiivselt meelestatult, seega oleks head tuge vaja….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Kes on juba eelnevalt sünnitanud, soovitage palun ITK tasulist ämmaemandat? Sünnitama lähen üksi ja mitte väga positiivselt meelestatult, seega oleks head tuge vaja….

äkki peaksid mõtlema pigem doula peale?
mina ka üksi mineja ja valisin doula mitte ämmaemanda. doulad erinevad, aga minu oma tuleb juba koju mu juurde, viib mind haiglasse, kui on õige hetk minna, ja on lõpuni minuga. jälgib mu seisusid, kuidas tuhud muutuvad, suhtleb arstidega ise, et mina saaks keskenduda endale, teeb mashaashe jne, mida üks professionaalne tugiisik võiks teha. ämmaemandatega on minu meelest see, et mitmel pole lõpuks sellest erakast mingit kasu olnud. esilekutsumise korral tulevad ka alles sünnitustuppa ehk et sünnituseelses oled üksi ja valutad (doula on koos sinuga, kui kokkulepe selline), tavalise sünnituse korral võib nii kiireks minna, et mõnel ei jõua ämmakas kohale, või jõuab 30 minutiks.
rahaliselt ka vahet ei ole enam, ITK on selle aasta jaanuarist eraämmaemand 500 euri, sama raha eest võid saad doula, kelle teenus on minu meelest oluliselt laiem.

praegu olengi täiesti lõpusirgel ja suhtlen palju oma doulaga. räägime mu enesetundest, teeme koos plaane, et mis olukorrad võivad tekkida. mis hirmud mul on, et ta oskaks mind paremini ette valmistada ja vältida neid. räägib plussidest ja miinustest, kui näiteks lõpuks esilekutsumine. kui mingi teine olukord, et kuidas ma peaks otsustama. otsustan loomulikult mina, aga me räägime need läbi ja tema oma kogemustega annab ideid, plusse asjadest ja toob välja ka riskid. näiteks, kas ma tahan kindlalt vanni või mitte. kas ma tahan kohe igasuguseid valualandajaid või mitte…vähemalt suuremas plaanis, et milline ma olen ja kuidas ma suuremas plaanis neid asju näen. kui käes, eks siis ole näha, aga ta oskab mind toetada siis.

kui sul ka tekib selline kaasamõtleja, siis ehk muutub üldine meelestatud ka positiivsemaks!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämmakas ei ole psühhiaater. Otsid ehk valest kohast?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan ITK-s äe Siiri Ennika. Oli minu esimese lapse sünni juures tasuliseks ja on ka suvel sündiva lapse juures kindlasti ???? Väga armas ja hooliv inimene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu kirjelduse järgi võib-olla sobiks tõesti doula ehk sünnitoetaja paremini? Doula ongi rohkem sulle tugiisikuks ning aitab ka emotsionaalse poolega paremini toime tulla. Samuti saate juba enne sünnitust kohtuda ja asju arutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Lapse ootamine Tasuline ämmaemand ITK

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.