Esileht Sünnitus Tasuline ämmemand Pelgus

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Tasuline ämmemand Pelgus

Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Tere kõigile! ???? Kas ehk keegi oskab soovitada tasulist ämmaemandat Pelgulinnas?</p>

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Merja Niitav! Lihtsalt super ämmaemand. Ma sain ta küll tasuta (oli minu sünnituse ajal tööl) aga nii toredat äe-d pole ma veel kohanud. Nii hooliv ja soe inimene. Sünnitamas olin, siis tuli igale mu soovile vastu (kui tavaliselt tahetakse, et rase voodis ktg all oleks, siis minul lubas ta voodi kõrval seista. Muidugi olukorrast oleneb see ka. Mul midagi kriitilist ei olnud). Õmbles üsna kiiresti ja korralikult mu kokku tagasi, et ma seal laual ei peaks nii kaua vedelema. Õmmeldes viis mu mõtteid mujale ja jagas nippi kuidas torke ajal tähelepanu kõrvale viia, et valu võimalikult vähe tunda (sain tuimestavaid süste ka aga mida tupele lähemale, seda vähem need mõjuvad).  Kui ma peaks veel kunagi sünnitama, siis võtaksin kindlasti ta endale tasulisena.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Merja Niitav! Lihtsalt super ämmaemand. Ma sain ta küll tasuta (oli minu sünnituse ajal tööl) aga nii toredat äe-d pole ma veel kohanud. Nii hooliv ja soe inimene. Sünnitamas olin, siis tuli igale mu soovile vastu (kui tavaliselt tahetakse, et rase voodis ktg all oleks, siis minul lubas ta voodi kõrval seista. Muidugi olukorrast oleneb see ka. Mul midagi kriitilist ei olnud). Õmbles üsna kiiresti ja korralikult mu kokku tagasi, et ma seal laual ei peaks nii kaua vedelema. Õmmeldes viis mu mõtteid mujale ja jagas nippi kuidas torke ajal tähelepanu kõrvale viia, et valu võimalikult vähe tunda (sain tuimestavaid süste ka aga mida tupele lähemale, seda vähem need mõjuvad). Kui ma peaks veel kunagi sünnitama, siis võtaksin kindlasti ta endale tasulisena.

Tuimestus toimib nii kaua?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Sünnitus Tasuline ämmemand Pelgus