Esileht Lapse ootamine Tasuline hCG Pärnus

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Tasuline hCG Pärnus

Postitas:

Tere, ei suuda Pärnu haigla lehelt leida infot tasulise hCG määramise kohta. Kas selleks pean minema haigla registratuuri või piisab nüüd selle verevõtu kõrval olevas registratuuris käimisest? Mis hinnaga see on? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.12 11:00; 17.12 11:04; 18.12 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähed tervisekeskuse poolelt sisse registratuuri ja palud tasulist hcg. Saad saatelehe, kõnnid peahoone registratuuri maksma ja siis laborisse tagasi (kord lubati mul enne veri ära anda ja siis maksma minna). Maksab 6€ sentidega, vastuse saab kiiresti, mul läks alati alla 2h 🙂 Kogemus eelmise kuu algusest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 11:02; 18.12 09:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähed tervisekeskuse poolelt sisse registratuuri ja palud tasulist hcg. Saad saatelehe, kõnnid peahoone registratuuri maksma ja siis laborisse tagasi (kord lubati mul enne veri ära anda ja siis maksma minna). Maksab 6€ sentidega, vastuse saab kiiresti, mul läks alati alla 2h ???? Kogemus eelmise kuu algusest.

Super, aitäh nii kiire vastuse eest!

Jube tüütu edasi-tagasi käimine ikka..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.12 11:00; 17.12 11:04; 18.12 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd sai seal samas registratuuris ära maksta, ei pidanudki peahoonesse minema.

Kas vastus tuleb digilukku?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.12 11:00; 17.12 11:04; 18.12 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Digilukku peaks tulema jah. Kui ei, siis kindlasti mingi number haiglas kuhu helistada saab, aga digilugu loogilisem. Minul Tallinnas tuli kord vastus lausa 50 minutiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd sai seal samas registratuuris ära maksta, ei pidanudki peahoonesse minema.

Kas vastus tuleb digilukku?

Digilukku jah.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 11:02; 18.12 09:49;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Tasuline hCG Pärnus