Esileht Rasestumine ja lapse ootamine tasuline vs tasuta naistearst

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: tasuline vs tasuta naistearst

Postitas:

Kumba külastate? Eelmise lapsega käisin Fertilitases. Praegu olen kodune ja ise ei teeni ja mõtlesin, et lähen siis nö tasuta naistearsti juurde. Ausalt öeldes oli päris masendav ja mõtetu käik minu meelest. Sain aja Mustamäele, teise linnaotsa, siis sõidan sinna arst on 60+ vanuses. Oli probleem tsükliga. Tehti vereproov ja anti aeg UH-sse. UH-s oli arst vanuses 70+ kes esiteks liikus eabkaootiliselt seal toas kurjustas kõigiga, õde oli venelane kes ei saanud vist aru ja ei suutnud tema poolt öeldut kuidagi kirja panna. Ainus mida ta vt-s oli minu emaka arm keisrilõikest ja saatis mu minema.
Nüüd helistasin arstile ja öeldi et no võtke siis uus aeg veebruarisse.
Lõin käega läksin ikkagi Fertilitasse. Sain kohe 30 min pärast aja. Arst oli väga sõbralik ja proffesionaalne selgitas milles häda. Mõõtis UH-s kohe kõike, tegi proove. Ja määras ka ravi. Seda kõike 1 visiidiga. Jah maksin küll 100 eurot ka, aga vähemalt sain abi. Üldse ei saa aru mis seal tasuta naistearsti juures tehakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arsti tuleb valida. Esimene ettejuhtuv ei pruugi hea olla.
Tervisetrend.ee on abiks. Sealt saad vaadata, kes on hea ja keda kiidetakse.
Üldiselt olen Pelgulinna arstidega rahul. Va Siiri Arming.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul on aega, et nädalate kaupa oodata, siis muidugi võib ju riiklikku minna.
Mulle on vastumeelt see, et riiklikus lähen arstile ja pärast saan UH-le mitu nädalat hiljem. Sisuliselt on see ju 2x arstil käimine.
Mul oli väga raske sünnitus ja ma ei saanud riiklikku isegi sünnitusjärgse kontrolli aega. Tekkis põletik, ja öeldi, et vabu aegu lihtsalt pole. Eraka arst võttis mind kohe samal päeval vastu ja määras ravi.
Riiklikus käisin sügisel. Ooteaeg oli 5 nädalat. Tehti PAP-testi ja tupeproovid. Nii et midagi seal ikka tehakse.
Nüüd plaanin Ferti minna. Oleks hea, kui ühe käiguga saaks teha nii UH kui ka analüüsid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 12:16; 17.01 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arming on tõesti tase! Ma ootasin 5 nädalat aega tema juurde (mul olid alakehavalud, mille põhjust perearst ei suutnud välja selgitada). Sellel päeval kui visiit toimus, keeldus Arming mind läbi vaatamast. Tal arvuti ei töötanud. Kui arvutit pole, ei saa ka läbivaatust teha! Ma hakkasin nutma (tõesti, kui olin 2 kuud valutanud, ja abi oodanud) ja siis ta leebus ning tegi siiski läbivaatuse ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 12:16; 17.01 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen käinud koguaeg Tamme erakliinikus. Pooldan erakaid kui vähegi võimalik on endale seda lubada.Suhtumine on kuidagi inimlikum.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole ka rikkur, kuid valisin erahaigla. Lihtsal põhjusel, et seal toimib asi kuidagi kiiremini. Kunagi kohutavad valud ja pelgus ei saanud kohe aega-(3 nädalat oli vist ?) Läksin erakliinikusse ja sain ka kohe UH, ei pidanud ootama …
2 korda aastas visiidi eest ja paar analüüsi jõuab ikka maksta. AGA rasedana arvel olla, on ikka suht kallis. 3 kuu ja juba üle 350 euri läinud. KUID ei nuta, igal visiidil tehtud UH ja süda kohe rahul. Loen ,et riiklikus tehakse ikka palju harvemini.
Kuna ka paras närvihaige, siis meeldib , et erakas vähem inimesi st.kuidagi rahulikum olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine tasuline vs tasuta naistearst

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.