Esileht Lapse ootamine Tasulised lisauuringud raseduse ajal

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Tasulised lisauuringud raseduse ajal

Postitas:

Tere!

Eelmise lapsega tegin KV lisaks riiklikult ka tasulisena (küll mitte Šoisi juures). Vahe oli päris suur, suhtumises, põhjalikkuses ja sain ka soo juba teada. See oli muidugi päris palju aastaid tagasi.

Nüüd uuesti rase ja ei suuda otsustada, kas teha lisaks Pelgu OSCARile veel midagi? Kas teha OSCAR lisaks ka Šoisi juures? Teha ainult Šoisi juures? Või teha hoopis Panorama? Või Niptify?

Tahan olla võimalikult kindel, et lapsega on kõik korras ja sugu tahaks ka varakult teada. Muidu teeks OSCAR Šoisi juures + Panorama, aga need kokku läheks veidi liiga kalliks (750 eur), pean ikka midagi välja valima.

Hetkeline mõte on nii, et teen selle uue Niptify+ OSCAR Pelgus ja siis LA Šoisi juures.

Kes on võtnud tasulisi lisauuringuid, siis milliseid? Kas olite rahul? Kahetsesite? Või kes ei ole võtnud, kuidas jäite riiklikus põhjalikkusega rahule?

Ette tänades

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.12 11:37; 01.01 20:07; 03.01 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole kummagi rasedusega lisauuringuid võtnud. Mõlema rasedusega (eelmine2016a ja teine praegusel hetkel) olen olnud ITKs jälgimisel ja OSCAR testiga olen väga rahule jäänud, soo olen ka teada saanud mõlemal korral OSCARis (2016a tegi noorem Szirko ja 2018a dr Eivin). Viimasel ajal on just soo eksimisega rohkem Šois silma jäänud kui riiklikud arstid (juba nt mu väikeses beebigrupis, kus on ainult paarkümmend naist, eksis Šois kahel korral).

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.12 12:05; 03.01 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmise lapse ootamise ajal oli Oscar uus ja uudne uuring, tegin ja jäin rahule:)
Boonuseks sain 12 nädalal teada ka lapse soo.
Nüüd olen ikka palju vanem ja plaanin teha Tartus Niptify kromosoomiuuringu ja Oscari Elites, TÜK omad ka. Lihtsalt kõrge ea ja südamerahu huvides. Paljud ei tee, aga mina soovin, lihtne.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.12 12:52; 01.01 09:06; 01.01 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 40-a. Tegin enne jõule Oscari Itk-s dr.Eivini juures. Oli põhjalik ja konkreetne. Läks kauem aega kuna “Väike pealik” oli seljaga ja pidi ootama millal ta end keerab. Riskid madalad. Tulin kabinetist rahulolevana välja. Kui arvele võtsin, siis küsisin Äe käest tasuliste uuringut kohta. Ütles, et tänapäeval on riiklikud uuringud nii heal tasemel, et ei näe põhjust miks tasulisi teha. Kui midagi on, tehakse nagunii lisauuringud. Pealegi 100% vastuse annavas vaid LVU ja KB. Ei hakka tasuliste tegijaid nuumama:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul pole põhjust muretsemiseks (vanusegrupp 35+ vms), siis mina ei teeks, jäin ITK-s kõikide uuringutega rahule. Jah sugu ei saanud teada Kv-s, selle jaoks pead vist kindlat arsti küsima – olen aru saanud, et meesarstid üldjuhul vaatavad. Raseduse algul olin üldse nii pabinat täis, et esimese hooga mõtlesin, et tahan erakliiniku UH-sid, tahan eraämmakat, tahan tutikat 1000+ eur lapsevankrit jne. Rahunesin maha ja nüüd hea meel, et ei kulutanud nii ebamõistlikult raha.
Googeldamine ajab hulluks ja tekitaski tunde, et minul on ka kõike seda vaja. Samas enda ämmakas ütles juba esimesel visiidil, et ära liialt googelda, ära loe foorumeid, nüüd saan aru, et tal oli õigus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin nüüd detsembris TÜK-s Oscar uuringul ja tundus väga kiirustav liinikas. Ootan oma esimest last ja oleks tahtnud rohkem infot, aga arst oli väga kidakeelne ja hästi kiirustades näitas kõike ja lihtsalt nentis, et KV korras. Vist riikliku kliiniku teema, et mingit erilist kohtlemist ei maksagi sealt oodata, hops sisse, hops välja ja järgmine.

Tegin ise ka lisaks Niptify, aga see oli mul juba enne Oscarit plaanis. Kahtlesin ise ka enne Oscarit, kas ikka peaks raha sellele kulutama, aga pärast TÜK-i Oscar uuringut olin nii rahul, et Niptify lisaks võtsin. Sain ikka kindla veendumuse, et beebiga kõik korras ja lisaboonusena saime ka juba soo teada. Tundub, et ka ÄE suhtumised erinevad, sest minu oma küll kiitis, et nii tubli, et ikka Niptify ka lasin teha. Ei tea, kas ta kursis mu Oscarit teinud arsti toimetamistega või mis 😀 jäi küll selline mulje, et ta ise ka laseks pigem üle uurida ja kinnitada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.12 16:35; 01.01 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin nüüd detsembris TÜK-s Oscar uuringul ja tundus väga kiirustav liinikas. Ootan oma esimest last ja oleks tahtnud rohkem infot, aga arst oli väga kidakeelne ja hästi kiirustades näitas kõike ja lihtsalt nentis, et KV korras. Vist riikliku kliiniku teema, et mingit erilist kohtlemist ei maksagi sealt oodata, hops sisse, hops välja ja järgmine.

Tegin ise ka lisaks Niptify, aga see oli mul juba enne Oscarit plaanis. Kahtlesin ise ka enne Oscarit, kas ikka peaks raha sellele kulutama, aga pärast TÜK-i Oscar uuringut olin nii rahul, et Niptify lisaks võtsin. Sain ikka kindla veendumuse, et beebiga kõik korras ja lisaboonusena saime ka juba soo teada. Tundub, et ka ÄE suhtumised erinevad, sest minu oma küll kiitis, et nii tubli, et ikka Niptify ka lasin teha. Ei tea, kas ta kursis mu Oscarit teinud arsti toimetamistega või mis ???? jäi küll selline mulje, et ta ise ka laseks pigem üle uurida ja kinnitada.

Tere, kas selle Niptify jaoks said saatekirja oma arstilt ja palju maksma läks?:) kummast soost laps on?;)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.12 12:52; 01.01 09:06; 01.01 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, kas selle Niptify jaoks said saatekirja oma arstilt ja palju maksma läks?:) kummast soost laps on?;)

Helistasin otse Tiigi tn asuvasse laborisse, kus neid analüüse tehakse (http://niptify.ccht.ee/meeskond/) ja panin aja, saatekirja vaja ei ole. Vastus saadeti otse minu meilile, nii et ei olnud ka seda probleemi, et vastus kuhugi ämmaka meilboksi ununeb vmt. Kui Tartus ei ela või ei ole võimalik tulla siia analüüse andma, siis tuleb ikkagi läbi arsti/ämmaka ilmselt seda vereproovi küsida. Kõikides suuremates haiglates peaks see võimalik olema, neil kodulehel rohkem infot selle kohta.

Kuni aasta lõpuni oli neil soodukas 150 eurot, nüüd uuest aastast vist pidi tõusma, aga ei tea, kui palju.

Tulemas on tüdruk 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.12 16:35; 01.01 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, kas selle Niptify jaoks said saatekirja oma arstilt ja palju maksma läks?:) kummast soost laps on?;)

Helistasin otse Tiigi tn asuvasse laborisse, kus neid analüüse tehakse (http://niptify.ccht.ee/meeskond/) ja panin aja, saatekirja vaja ei ole. Vastus saadeti otse minu meilile, nii et ei olnud ka seda probleemi, et vastus kuhugi ämmaka meilboksi ununeb vmt. Kui Tartus ei ela või ei ole võimalik tulla siia analüüse andma, siis tuleb ikkagi läbi arsti/ämmaka ilmselt seda vereproovi küsida. Kõikides suuremates haiglates peaks see võimalik olema, neil kodulehel rohkem infot selle kohta.

Kuni aasta lõpuni oli neil soodukas 150 eurot, nüüd uuest aastast vist pidi tõusma, aga ei tea, kui palju.

Tulemas on tüdruk ????

Väga armas, palju õnne!????

Plaanin ise sama teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.12 12:52; 01.01 09:06; 01.01 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuest aastast on Niptify 250 eurot (Nova Vita kodulehel siis 250, Fertilitase kodulehel 300). Seda on minu jaoks kolme sündroomi+ soo jaoks siiski natuke palju – teen Shoisi juures Oscari, seal saab teada samad riskid (okei, väiksema kindlusega), soo ja lisaks sellest aastast teeb Shois OSCARi raames ka mini-looteanatoomiat ehk vaatab ajustruktuure, südant jne. See siis 190+15 koos pildiga ja tundub rohkem infot.

Riikliku KV-sse lähen ikkagi ka – topelt ei kärise ja kaks pead ikka kaks pead.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.12 11:37; 01.01 20:07; 03.01 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lisaks sellest aastast teeb Shois OSCARi raames ka mini-looteanatoomiat ehk vaatab ajustruktuure, südant jne.

seda sama tegi ta OSCAR testi ajal juba 2012, kui esimest last ootasin 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lisaks sellest aastast teeb Shois OSCARi raames ka mini-looteanatoomiat ehk vaatab ajustruktuure, südant jne.

seda sama tegi ta OSCAR testi ajal juba 2012, kui esimest last ootasin ????

Ookei, see oli kodulehel kirjas 2018 oktoobri all nagu uudis 🙂

https://www.ultraheli.ee/et/uudised?news_id=241

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.12 11:37; 01.01 20:07; 03.01 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lisaks sellest aastast teeb Shois OSCARi raames ka mini-looteanatoomiat ehk vaatab ajustruktuure, südant jne.

seda sama tegi ta OSCAR testi ajal juba 2012, kui esimest last ootasin ????

Neid samu asju tehti ka 2016 ja 2018 ITK-s ehk siis tasuta riiklikul uuringul. 2018 hinnati ka kasvupeetuse ja preeklampsia riske riiklikus

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.12 12:05; 03.01 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oscar test, LA, 3D/4D ja kõik Šoisi juures. Plaanis teha ka 36. nädala uh Šoisi juures. Tema oli esimene arst kes kohe aru sai, miks mul verejooksud on. Seega käin tema juures just turvatunde ja usalduse pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud

Perekool.ee kasutajatingimused
4. Foorumis on keelatud algatada ja kirjutada järgnevatel teemadel:
4.4 arutada teise inimese ja tema lähedaste isikliku elu, esitades spekulatiivseid oletusi tema isiku kohta, mis võivad inimest solvata või kahjustada tema mainet ja head nime;
4.5 foorumis tuleb vältida valetamist, laimu, vulgaarsust, inimväärikuse alandamist;

Perekooli moderaator

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Lapse ootamine Tasulised lisauuringud raseduse ajal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.