Esileht Veebikonstaabel tasulised teenused

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: tasulised teenused

Postitas:
Kägu

Tere.

Kuidas peaks käituma või kust saada abi sellises olukorras?

Ühelt meie pere telefonilt on tellitud tasuline meelelahutusteenus. Avastasime õnneks üsna ruttu, telefoniarvelt saime teada aja, millal on tellitud. Ühtegi kinnituskoodi omanik sisestanud ei ole, vastaval lehel iialgi käinud ei ole. Ka kellaaeg on üsna ebaloogiline. Ometigi teenus on tellitud. Võtsime välja selle päeva arvuti ajaloost ja telefoni ajaloost kõik tegevused, kuskil ei ole vastavast lehest mingit jälge. Igaks juhuks ütlen, et tegu ei ole väikelapse või teismelisega, kes varjaks infot. Summa pole samuti väga suur, küsimus on põhimõttes.

Telefonifirma ütles, et nemad on ainult vahendajad, peab pöörduma teenuse osutaja poole. Sealt (veel?) vastust pole, aga seda ei pruugigi tulla.

Mida edasi? Kas ja kuidas saaks jälile, kuidas niisugune asi on võimalik. Kui tõesti kuhugi kogemata vajutati, siis peaks ju kinnituskoodi ikka sisestama? Kuidas end kaitsta? Kust on võimalik saada rohkem infot?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Piisab, et kogemata valel lingil klõpsad.  Tühistage tellimus ära. Telekomi  firmade iga kuu alguses üks peamiseid pöördumisi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja.

Nüüdseks on selgunud, et teenus on justkui tellitud ikkagi meie pere numbrilt, aga niisuguselt IP-lt ja niisuguse seadme kaudu, mida meil ei ole olemaski. Inimene, kes oleks pidanud tellima, ei olnud kuskil kodust ära vms, et keegi oleks saanud tema telefoni kuritarvitada.

Kas niisuguse info abil on võimalik kuidagigi asjaga edasi tegeleda? Olen ka teenuse pakkujaga ühendust võtnud, kes väidab, et ei ole mingit muud varianti, kui see, et meie oleme tellinud.

Kuidas end niisuguses olukorras kaitsta? Kuhu pöörduda? Summa ei ole suur, aga tunnen juba kodaniku vastutustki, et sellega edasi tegeleda. Oskate nõu anda?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole muud lahendust kui maksta ja teenus sulgeda.

0
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Veebikonstaabel tasulised teenused