Esileht Ilu ja tervis tasulisse sünnimärkide kontrolli,keda soovitate?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: tasulisse sünnimärkide kontrolli,keda soovitate?

Postitas:

Tahan minna näitama paari sünnimärki,mis muret teevad,tean,et riiklikutes haiglates väga pikad järjekorrad,seega soovitage head arsti tasulisse,kus olete käinud,kas nahakliinik või vita kliinik?Millise arsti juures käisite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr Põder Hiiul, väga hea arst ja järjekord polnud üldse pikk. Tel nr leiad PERHi lehelt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võid helistada ka Mustamäe haiglasse ja paluda tasulist aega, selle peaks paari päevaga saama ja naha-arst vaatab su läbi. Nt Marina Teras. Minumeelest maksis visiit 25 eur ja vist vajadusel ta ka kohe lõikab kahtlased ära, see on siis kõik vidiidi hinnas. Need erakliinikud tunduvad kuidagi kahtlased.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.nahakliinik.ee/

Dr.Niine nahakliinik, väga tore koht.Loomulikult on hind ka krõbe, visiit 35 euri, aga uurib terve keha läbi ja rahulikult kõik seletab ära ja annab nõu.Ise käisin ka seal ja nüüd 29 veebruar ees ka lõikus, kaela pealt lõigatakse suur sünnimärk ära.Selja pealt on mul lõigatud mitmed aastad tagasi riiklikus ja kui seda nägi, ütles et lohakalt tehtud, nii kole arm.Nüüd lõikus nähtava koha peal ja lubas et ei jää pooltki sellist armi nagu kaelal.Sünnimärgi lõikus läheb maksma 150 euri, seal sees ka sünnimärgi uuring, mis peale lõikust tehakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin ka dr. Niine kliinikus, sain kiirelt südamerahu tagasi. Mustamäel melanoomikeskuses öeldi, et klassikaline melanoom ja opile saab umbes kolme kuu pärast, ma matsin end juba sisuliselt maha:S Brr jube oli. Tahtsin kiiremat oppi, paari päeva pärast aja dr. Niine juurde. Ta rahustas mu kohe maha, et lihtsalt üks väga ärritunud sünnimärk, et võiks ära lõigata, kuid ei pea, midagi hullu ei ole. Mina tahtsin sellest loomulikult kohe vabaneda:D Panime opi aja (oleks vist tegelikult kohe ka saanud, aga ma tahtsin natuke mõtlemisaega) ja nädal hiljem olin juba probleemsest sünnimärgist vabanenud, veel mingi nädal hiljem või nii helistati kliinikust ja öeldi, et labori tulemused olid ka korras:)

Kõik muud sünnimärgid vaadati ka üle.

Minu jaoks on oluline ka ajafaktor, riiklikus läksin kohale kokkulepitud ajaks ja ukse taga pidin ootama üle kahe tunni… päris jube oli, endal surmahirm (perarst eelnevalt ära hirmutanud) ja siis kuulad veel sealt kõrvalt kogemusi juurde… brrr. Ja siis veel see valediagnoos ka, ma olen noor, mul on pool elu veel ees… dziizas, siiani tulevad õudusvärinad peale. Ah jaa, riiklikust pole siiani helistatud, et opijärjekord minuni oleks jõudnud (juhtum oli umbes aasta tagasi). Mul on hea meel, et mul oli tol hetkel võimalik erakasse minna.

Ah jaa, mustakas oli ka tasuline aeg, kuna perearsti jutt hirmutas väga ära ja tahtsin kiirelt jutule saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh teile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis tasulisse sünnimärkide kontrolli,keda soovitate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.