Esileht Väikelaps Tasulist dermatoloogi/nahaarsti lapsele tallinnast.

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Tasulist dermatoloogi/nahaarsti lapsele tallinnast.

Postitas:
Kägu

Kas keegi teab kas kusagil on ka tasulist dermatoloogi lapsele, kes ka lapse nahaprobleemiga tegeleks tõsisemalt.
Praeguse arsti aeg on alles veebruaris, see siiski liiga kaugel ja laps on end nii hullusti ära kratsinud, kuigi kreemitame teda igapäev mitu korda.
Aga see ainuüksi ei aita.
Teste selle 1a.9k. pole lapsele veel tehtud ja soovitatud vaid igasuguseid kreeme, mis on vaid ajutine lahendus.

Please wait...
Postitas:
gasell

RE: Tasulist dermatoloogi/nahaarsti lapsele tallinnast.

http://www.medicum.ee
dr.Liina Tedremets

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie käisime mustamäe fertilitases, seal ainult üks dermatoveneroloog ongi, Kristi Pender. Järjekorda ei sattunud siis olema, sest saime samaks päevaks aja. Tore arst oli ja nüüd lapse nahk ilusti paraneb.

Please wait...
Postitas:
alliehp

Mu lapsel on ka nahaga probleeme ja perearstilt asjalikku abi ei saanud. Kuna allergoloogile oli 1,5kuud veel järjekorda ja laps ikka hullumeelselt kratsis ja ei saanud üldse magada, siis ühelpäeval võtsin lihtsalt kätte ja läksin Tallinnas Keskhaigla Lastepolikliiniku registratuuri ja rääkisin tädile oma murest ja ta ütles, et dermatoloogid tulevad sel päeval ca 10.45 tööle, et tulgu ma siis tagasi ja proovigu küsida arstide käest, et ehk saavad mu vahele võtta. Andis ka mitu kabineti nr’t, kuhu taha minna ootama. Õnneks saingi kohe esimesena sisse (tänud muidugi järgmisele patsiendile, kes oli nõus veidi ootama) ja arst määras kohe atoopilise dermatiidi ja saatis vereanalüüsile, et allergeene verest otsida.
Ses mõttes soovitan sul ka igaksjuhuks, enne kui hakkad raha välja käima (mida sa hiljem vb niikuinii pead tegema, et salve-kreeme osta), siis mine proovi ka niimoodi inimlikult ja mures emana abi saada.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Väikelaps Tasulist dermatoloogi/nahaarsti lapsele tallinnast.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.