Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tasustamata lapsepuhkus

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Tasustamata lapsepuhkus

Postitas:

Mul on õigus võtta 10 päeva tasustamata lapsepuhkust. Kas tööandjal on õigus keelduda selle andmisest kui teen 14 päeva enne avalduse? Tavalisest tasustamata puhkusest on õigus keelduda, aga kas selle lapsepuhkusega ei olnud teine teema? Sellest kolmest tasustatud päevast küll õigus keelduda ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.06 19:32; 03.06 06:29; 03.06 09:10; 03.06 10:26; 03.06 12:55; 03.06 13:03; 03.06 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, sul on õigus võtta ja tööandjal kohustus anda 10 tööpäeva lapsepuhkust, kui teed 14 p varem avalduse. muide, mõlemad vanemad saavad seda kasutada, st mõlemal 10 p

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 22:17; 03.06 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööandja ei tohi keelduda, kui sul on alla 14-aastane laps.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 23:09; 03.06 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööandja ei tohi keelduda, kui sul on alla 14-aastane laps.

Mis paragrahvile ma viitan kui avalduse teen? Tean, et hakatakse avaldust tagasi lükkama. § 31 (2) Täiendavat palgata lapsepuhkust antakse kuni 14 kalendripäeva tööaasta kestel poolte kokkuleppega määratud ajal. Nagu peaks kokku leppima. Aga samas § 69 (3) Puhkuste ajakavasse märkimata puhkuse kasutamisest teatab töötaja tööandjale 14 kalendripäeva ette kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis. Mul pole ju märgitud ajakavasse tasustamata lapsepuhkust. Seega peaks nagu saama teatades 14 päeva ette.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.06 19:32; 03.06 06:29; 03.06 09:10; 03.06 10:26; 03.06 12:55; 03.06 13:03; 03.06 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu suvi tuleb ja ilmad ilusaks lähevad, nii titemammad hakkavad järjest kõikvõimalikke puhkused ja päevi nõudma. Mõni ime, et teid tööle ei taheta.

+8
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tööandjal on õigus keelduda selle andmisest kui teen 14 päeva enne avalduse?

Miks sa küsid, kas sa kardad, et keeldub?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu suvi tuleb ja ilmad ilusaks lähevad, nii titemammad hakkavad järjest kõikvõimalikke puhkused ja päevi nõudma. Mõni ime, et teid tööle ei taheta.

Lahendus on sul minna Riigikokku ja seadus ära muuta. Praegu tehakse täpselt nii nagu seadusega lubatud.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu suvi tuleb ja ilmad ilusaks lähevad, nii titemammad hakkavad järjest kõikvõimalikke puhkused ja päevi nõudma. Mõni ime, et teid tööle ei taheta.

Tahetakse küll tööle ja just sellepärast ei taheta puhkusele lasta. Minu laps on olnud kodus juba mitu kuud ja mina olen nagu loom rabanud tööd teha. Tahan koos lapsega ka olla suvel. Seega võtan 10+3 päeva välja siis kui tahan. Tööandja keeldub, sest tööd on palju. Teen kahe inimese tööd hetkel. See pole normaalne. Pean täites oma tööülesandeid tegema veel ka teise tööd. Reaalselt jooksen kahe toa vahet.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.06 19:32; 03.06 06:29; 03.06 09:10; 03.06 10:26; 03.06 12:55; 03.06 13:03; 03.06 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viitadki, et TLS § 69 p3 alusel soovin 14 p ette teatades kasutada õigust tasustamata lapsepuhkusele 10 tööpäeva vastavalt TLS § 64. Puhkust soovin alates…/kuupäev/.

TLS ilusasti kirjas, et töötajal on alati see õigus, kui ta kasvatab kuni 14-aastast last või kuni 18-aastast puudega last, igal kalendriaastal 10 tööpäeva. Ja tööandja saab end kaitsta selle eest, et seda ei teeks töötaja talle ootamatult vaid 14 p ette teatades, kui ta küsib töötaja plaane tasustamata lapsepuhkust ja ka tasustatud lapsepuhkuse kasutamiseks enne puhkusegraafiku koostamist ja kinnitamist. Meil kinnitabki töötaja oma allkirjaga, kas soovib või ei soovi. Kui soovib, märgitakse puhkusegraafikusse. Loomulikult juhtub ikka, et on vaja ootamatult siiski kasutada (erakorraline ärasõit koos lapsega vms) ja siis on võimaldatud ka juhul kui algul on töötaja öelnud, et ei kasuta sel aastal. Aga kõigile rahulikum, kui on ette planeeritud ja puhkusegraafikus kirjas.

Tööandja saab keelduda vaid juhul kui see on vajalik ettenägematu olulise töökorralduse hädavajaduse tõttu, eelkõige kahju tekkimise ärahoidmiseks. Lihtsalt põhjendus, et “mul pole kedagi asemele panna” ei ole pädev.
Edasi lükkamine/katkestamine on kirjas
TLS
§ 69 p 5

__________________
Seletuskiri:
1. Paragrahv 69 sätestab puhkuse ajakava regulatsiooni. Töötaja põhipuhkuse aja määrab
kindlaks tööandja ning lisab selle puhkuse ajakavasse (TLS § 69 lõiked 1 ja 2). Täiesti tavaline ja seaduse järgi lubatav on näiteks olukord, kus kogu kalendriaasta puhkus võetakse
välja suvekuudel.

Puhkuse ajakava koostab tööandja iga kalendriaasta kohta ning selle määramisel tuleb
võtta arvesse töötajate soove, mis on mõistlikult ühildatavad tööandja ettevõtte huvidega.
Näiteks ei pea tööandja arvestama töötaja soovi võtta puhkust ettevõtte kõige kiirematel
kuudel aasta lõikes. Oluline on võimaldada töötajale väljatöötatud puhkuse kasutamist
enne puhkusenõude aegumist. Küll peab tööandja arvestama puhkusesoove, mis tulevad
TLS § 69 lõikes 7 nimetatud isikutelt ja sätestatud olukordades.

Tööandjal on kohustus koostada puhkuse ajakava hiljemalt märtsi lõpuks (TLS § 69
lõige 2). Puhkuse ajakavasse on tööandjal kohustus kanda põhipuhkus ja kasutamata põhipuhkus ning poolte kokkuleppel muud puhkused, näiteks isapuhkus, lapsepuhkus, õppepuhkus. Puhkuse ajakava on pooltele siduv ja sinna märgitud puhkusi antakse vastavalt
ajakavale (TLS § 69 lõige 4). Kui ajakava sisaldab näiteks lapsepuhkust, siis tuleb ka see
puhkus anda vastavalt ajakavale.

Tööandjal on õigus puhkus katkestada ettenägematu ja olulise töökorralduse hädavajaduse tõttu. Tegemist on erandlike olukordadega, mida ei ole võimalik muul viisil lahendada,
kui töötaja tööle kutsuda ja tööajakava ümber teha.
Puhkuse katkestamisel või edasilükkamisel tuleb kasutamata jäänud puhkuseosa anda vahetult pärast takistava asjaolu äralangemist või poolte kokkuleppel muul ajal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.06 10:10; 03.06 10:10; 03.06 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.sm.ee/sites/default/files/content-editors/eesmargid_ja_tegevused/Too/Toolepingu_seadus/selgitused_toolepingu_seaduse_juurde.pdf

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.06 10:10; 03.06 10:10; 03.06 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööandja ei tohi keelduda, kui sul on alla 14-aastane laps.

Mis paragrahvile ma viitan kui avalduse teen? Tean, et hakatakse avaldust tagasi lükkama. § 31 (2) Täiendavat palgata lapsepuhkust antakse kuni 14 kalendripäeva tööaasta kestel poolte kokkuleppega määratud ajal. Nagu peaks kokku leppima. Aga samas § 69 (3) Puhkuste ajakavasse märkimata puhkuse kasutamisest teatab töötaja tööandjale 14 kalendripäeva ette kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis. Mul pole ju märgitud ajakavasse tasustamata lapsepuhkust. Seega peaks nagu saama teatades 14 päeva ette.

viitad §64
§ 64. Tasustamata lapsepuhkus
(1) Emal ja isal, kes kasvatab kuni 14-aastast last või kuni 18-aastast puudega
last, on õigus saada igal kalendriaastal kuni kümme tööpäeva tasustamata
lapsepuhkust.
(2) Tasustamata lapsepuhkuse nõue aegub selle sissenõutavaks muutumise kalendriaasta lõppedes.
1. Paragrahv 64 reguleerib tasustamata lapsepuhkuse kasutamist. Vanemal, kes kasvatab
kuni 14-aastast last või kuni 18-aastast puudega last, on õigus saada igal kalendriaastal
kuni 10 tööpäeva tasustamata lapsepuhkust.
Tasustamata lapsepuhkuse õigus on lisaks
vanemale ka lapse eestkostjal või isikul, kellega on sõlmitud lapse perekonnas hooldamise
leping (TLS § 65 lõige 1).
2. Tasustamata lapsepuhkust võib kasutada ühes osas või ositi. Puhkust saavad kasutada
nii ema kui isa, mis tähendab, et vanemad saavad soovi korral olla puhkusel ühel ajal või
eri aegadel. Näiteks võivad vanemad võtta mõlemad puhkust mais või võib ema võtta 10
tööpäeva puhkust jaanuaris ja isa 10 tööpäeva puhkust septembris.
3. Tasustamata lapsepuhkust saab sarnaselt isapuhkusele ja tasustatud lapsepuhkusele
kasutada üksnes töötaja tööpäevadel.
Töötaja tööpäevaks on iga päev, millal töötaja tööülesandeid täidab, sõltumata selle pikkusest. Puhkust ei saa võtta seega töötaja puhkepäeval.
4. Tasustamata lapsepuhkust saab kasutada kalendriaasta jooksul. Lühikese nõudeõiguse
aegumistähtaja eesmärk on motiveerida töötajaid võtma puhkust välja igal aastal.

kui seda ei ole märgitud puhkuste ajakavasse, siis on õigus seda võtta 14päevase etteteatamisega:
§ 69. Puhkuse ajakava
(3) Puhkuste ajakavasse märkimata puhkuse kasutamisest teatab töötaja tööandjale 14 kalendripäeva ette kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis.
2. Tööandjal on kohustus koostada puhkuse ajakava hiljemalt märtsi lõpuks (TLS § 69
lõige 2). Puhkuse ajakavasse on tööandjal kohustus kanda põhipuhkus ja kasutamata põhipuhkus ning poolte kokkuleppel muud puhkused, näiteks isapuhkus, lapsepuhkus, õppepuhkus. Puhkuse ajakava on pooltele siduv ja sinna märgitud puhkusi antakse vastavalt
ajakavale (TLS § 69 lõige 4). Kui ajakava sisaldab näiteks lapsepuhkust, siis tuleb ka see
puhkus anda vastavalt ajakavale.
3. Kui tööandja ei ole koostanud märtsi lõpuks puhkuse ajakava, siis on töötajal õigus 14
kalendripäeva ette teatada ning minna puhkusele. Juhul kui ajakava on olemas, kuid kõiki
puhkusi ei ole kantud ajakavasse, siis on töötajal õigus jääda ajakavasse märkimata puhkusele 14 kalendripäeva ette teatades.
Kui ajakava ei ole koostatud, on töötajal enne 01.04
õigus jääda põhipuhkusele poolte kokkuleppel. Küll peab töötaja tööandjale 14 kalendripäeva ette teatama, kui ta soovib enne 01.04 kasutada muid puhkusi kui põhipuhkus.

https://www.sm.ee/sites/default/files/content-editors/eesmargid_ja_tegevused/Too/Toolepingu_seadus/selgitused_toolepingu_seaduse_juurde.pdf

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 22:17; 03.06 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis on need olulised ja ettenägematud asjaolud? Tööd palju, asendajat pole? See pole ju minu mure. Meil on 3 inimest poole kohaga vormistatud tööle ja teiste koormus on suurem selletõttu.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.06 19:32; 03.06 06:29; 03.06 09:10; 03.06 10:26; 03.06 12:55; 03.06 13:03; 03.06 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teil on töölepingus koormus 1,0 siis rohkem nõuda ei saa, kui te nõus pole. Koormuse suurendamine nõuab kokkulepet st ka teie nõusolekut. Kui koormus on üle jõu, tuleb tööandjal teha otsus, kas on koormust nõus tõstma need, kel 0,5 koormust, võtab veel kedagi juurde vms st ei, ei pea täiskoormusega töötaja töötama seetõttu rohkem kui tema koormus on lepingus, et osa töötajaid töötab osakoormusega.

Ettenägematud asjaolud on olnud näiteks avarii töökohal (pereliikme töökohas oli tulekahju, kutsuti kõik meestöölised puhkuselt tagasi taastama), ulatuslik haiguspuhang (kutsuti asendama puhkuselt juba välja õppinud töötajad).

“Asendajat pole” on tööandja mitte töötaja mure. Asendab ise, räägib läbi teiste töötajatega, palkab asendaja, kasutab renditööjõudu…paneb töö seisma, tema otsus.

Tuttava pereettevõte toitlustab, eriti suvel on palju tööd ja võetakse lisatööjõudugi. Samas kui töötajatest pooled st 4 inimest, kõigil väikesed lapsed, soovis suvekuudel puhkust ning ei olnud nõus muul ajal puhkama ning 1 kokk ja 2 ettekandjat soovis puhkust just juulis siis vastatigi Tööinspektsiooni juristi poolt, et töötajatel on seadusest tulenev õigus puhata neile sobival ajal (alla 7a laste emad) ja see, kes asendab on tööandja probleem. Tööandja võib paluda, veenda, läbi rääkida aga kui töötajad jäävad oma soovile kindlaks siis nad juulis ka puhkavad. Asendab siis keegi või pannakse toidukoht kinni, see on tööandja otsus ja risk, paraku. Õnneks on tööandjal endal koka ja kondiitri kutse, samuti ei saanud puhkust suvel nõuda kevadel tööle võetud inimesed, kes polnud veel 6k töötanud…said hakkama. Aga selline risk on tööandjal alati.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.06 10:10; 03.06 10:10; 03.06 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahetakse küll tööle ja just sellepärast ei taheta puhkusele lasta. Minu laps on olnud kodus juba mitu kuud ja mina olen nagu loom rabanud tööd teha. Tahan koos lapsega ka olla suvel. Seega võtan 10+3 päeva välja siis kui tahan. Tööandja keeldub, sest tööd on palju. Teen kahe inimese tööd hetkel. See pole normaalne. Pean täites oma tööülesandeid tegema veel ka teise tööd. Reaalselt jooksen kahe toa vahet.

Tavapuhkuse oled juba ära puhanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.06 12:02; 03.06 12:53; 03.06 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahetakse küll tööle ja just sellepärast ei taheta puhkusele lasta. Minu laps on olnud kodus juba mitu kuud ja mina olen nagu loom rabanud tööd teha. Tahan koos lapsega ka olla suvel. Seega võtan 10+3 päeva välja siis kui tahan. Tööandja keeldub, sest tööd on palju. Teen kahe inimese tööd hetkel. See pole normaalne. Pean täites oma tööülesandeid tegema veel ka teise tööd. Reaalselt jooksen kahe toa vahet.

Tavapuhkuse oled juba ära puhanud?

See pole üldse oluline. Lapsepuhkust võib võtta nii enne kui pärast tavapuhkuse kasutamist. Ei ole nii, et seadusega on mingi järjekord ette nähtud.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 23:09; 03.06 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole üldse oluline. Lapsepuhkust võib võtta nii enne kui pärast tavapuhkuse kasutamist. Ei ole nii, et seadusega on mingi järjekord ette nähtud.

Imestasin selle peale, et ta tahab lapsega suvel koos olla. Aga enne siis seda ei teadnud, et suveks põhipuhkus ajakavva panna?

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.06 12:02; 03.06 12:53; 03.06 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahetakse küll tööle ja just sellepärast ei taheta puhkusele lasta. Minu laps on olnud kodus juba mitu kuud ja mina olen nagu loom rabanud tööd teha. Tahan koos lapsega ka olla suvel. Seega võtan 10+3 päeva välja siis kui tahan. Tööandja keeldub, sest tööd on palju. Teen kahe inimese tööd hetkel. See pole normaalne. Pean täites oma tööülesandeid tegema veel ka teise tööd. Reaalselt jooksen kahe toa vahet.

Tavapuhkuse oled juba ära puhanud?

Mis see teemasse puutub?

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.06 19:32; 03.06 06:29; 03.06 09:10; 03.06 10:26; 03.06 12:55; 03.06 13:03; 03.06 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahetakse küll tööle ja just sellepärast ei taheta puhkusele lasta. Minu laps on olnud kodus juba mitu kuud ja mina olen nagu loom rabanud tööd teha. Tahan koos lapsega ka olla suvel. Seega võtan 10+3 päeva välja siis kui tahan. Tööandja keeldub, sest tööd on palju. Teen kahe inimese tööd hetkel. See pole normaalne. Pean täites oma tööülesandeid tegema veel ka teise tööd. Reaalselt jooksen kahe toa vahet.

Tavapuhkuse oled juba ära puhanud?

Mis see teemasse puutub?

See pole üldse oluline. Lapsepuhkust võib võtta nii enne kui pärast tavapuhkuse kasutamist. Ei ole nii, et seadusega on mingi järjekord ette nähtud.

Imestasin selle peale, et ta tahab lapsega suvel koos olla. Aga enne siis seda ei teadnud, et suveks põhipuhkus ajakavva panna?

Imesta veel. Võtan 10+3 välja kohe peale põhipuhkust.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.06 19:32; 03.06 06:29; 03.06 09:10; 03.06 10:26; 03.06 12:55; 03.06 13:03; 03.06 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imesta veel. Võtan 10+3 välja kohe peale põhipuhkust.

Võta, võta. Kiirel ajal 42 päeva saad kodus olla. Ära siis ka imesta, kui esimeste seas läinud oled, kui vastav vajadus tekib.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.06 12:02; 03.06 12:53; 03.06 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imesta veel. Võtan 10+3 välja kohe peale põhipuhkust.

Võta, võta. Kiirel ajal 42 päeva saad kodus olla. Ära siis ka imesta, kui esimeste seas läinud oled, kui vastav vajadus tekib.

Ei ole kindlasti esimeste seas kes kuhugi läheb 🙂 Või noh…. Kui siis puhkusele just.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.06 19:32; 03.06 06:29; 03.06 09:10; 03.06 10:26; 03.06 12:55; 03.06 13:03; 03.06 22:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tasustamata lapsepuhkus