Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Tasuv töö

Postitas:

Olen 30ndates, mees ja lapsed olemas ning nüüd tahan karjäärile keskenduda. Magister sotsiaaltöö alal, lisaks olen õppinud terapeudiks ja sotsiaalpedagoogiks. Töö on tore, aga tõesti tunnen, et tahaks nüüd ka raha teenida. Sotsiaaltöö valdkonnas on lagi käes, järgmine ja viimane samm oleks minusteeriumis töötada ja poliitikat analüüsida, aga see on minu jaoks igav.
Olen hea suhtleja, täpne, detailne, suht hea analüüsioskusega. Mõtlen karjääri vahetada. IT mulle ei sobi ja bioloogia ka mitte. Erialadest huvitab mind õigusteadus, raamatupidamine, ärikorraldus, aga kutseka osas nt ka automaaler, giid, iluteenused. Ei tea, millist suunda võtta. Mulle ei sobi ainult arvuti taga istumine, tahan suhelda ka. Medõde võiks olla, aga seal väiksed palgad. Eesmärk on bruto al 2500. Praegu kuskil 1600. Mulle meeldib kindel töö, kus ei pea ise kliente otsima, reklaam pole minu tugevus. Palun soovitusi.

+5
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riigiametisse kuhugi äkki kui elukoht Tln kanti jääb?

Terviseamet?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee endale siis erapraksis sotsiaaltöö alal (seda sa oled ju ometi õppinud), ainult ettevõtlusega saad raha teenida ja särada nii nagu oskad. Minna kuhugi tööle, alati tuleb lagi ette, sest rohkem ei maksta. Automaaler (see on väga tervistkahjustav töö, teiseks on seal vaja suuri kogemusi, pead välja mõtlema kus saad praktiseerida või alustada õpipoisina). Raamatupidamine on mõttetus, kui sul pole oma kliente. Ärikorraldus samuti, sa juba ju korraldaks kui oskaksid. Iluteenused ja giid, ise oled magister? Miks seal koolis siis käisid?

Kui sa kliente ise otsida ei taha, siis sa ei hakka kunagi teenima, sest kes tunneb kliente, tema otsustab kõik. Ise oled jutujärgi hea suhtleja, ju siis ikka ei ole kui ei oska neid leida.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.06 12:34; 23.06 13:12; 24.06 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee endale siis erapraksis sotsiaaltöö alal (seda sa oled ju ometi õppinud), ainult ettevõtlusega saad raha teenida ja särada nii nagu oskad. Minna kuhugi tööle, alati tuleb lagi ette, sest rohkem ei maksta.

Tahtsin täpselt sama öelda. Minu tuttaval on sotsiaaltöö erapraksis, tegeleb lastega. Ta ei kurda ei töö- ega rahapuuduse üle. Pluss ütleb, et on õnnelik, kuna saab teha täpselt seda, millest ta eluaeg on unistanud. Kui sinu eesmärk on suur sissetulek, siis iga kell on selle sissetuleku suurendamine mõistlik läbi ameti, kus sul juba on kogemus ja oskused, ennast edasi arendades ja variante otsides. Kui hakkad midagi uut õppima, ei tasu järgmised kümme aastat tippsissetulekutest unistada, enne pead sellel alal mitte lihtsalt heaks vaid väga heaks saama.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riigiametis analüütik sotsiaalvaldkonnas. Ei pea analüüsima ilmtingimata poliitikat, vaid ka muid oma valdkonna teemasid, aga 2500 brutos on selle töö eest ulme. Võta ametnike palgaandmed ette ja sa näed ise, palju mingite ametite eest palka saadakse.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riigiametis analüütik sotsiaalvaldkonnas. Ei pea analüüsima ilmtingimata poliitikat, vaid ka muid oma valdkonna teemasid, aga 2500 brutos on selle töö eest ulme. Võta ametnike palgaandmed ette ja sa näed ise, palju mingite ametite eest palka saadakse.

Eks need on parteilaste tuttavad kes sokutatud headele kohtadel.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.06 12:34; 23.06 13:12; 24.06 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riigiametisse kuhugi äkki kui elukoht Tln kanti jääb?

Terviseamet?

Terviseameti palgad ikka tunduvalt väiksemad teemaalgataja soovitust, kui uueks peadirektoriks ei saa. Tavatöötajal kõigub 1250-1600 bruto.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mõtled ümberõppele, siis õigus on kõige võimalusterohkem – kui tahad, “hakkadki” juristiks, aga teadmised kuluvad ka mujal ära, kui endal hakkamist on. Kui just palgalise raamatupidajana ei taha töötafa, siis nt oma äri raamatupidamise korraldamiseks piisab kursusest jne.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkad juristiks ja palk kohe 2600? Kõrgema palga jaoks peab ikka liikuma sinna kus on suuremad rahad ja meeldima neile kes otsustavad kes saavad kõrgemat palka. Aga seal kus on suuremad rahad, seal on suurem konkurents, võimalus läbi põleda jne.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.06 12:34; 23.06 13:12; 24.06 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaks ka mõelda mingi eraettevõtluse peale, ei pea ju olema just sotsiaalvaldkonnas. Mina isiklikult teeks seda esialgu põhitöö kõrvalt – kui sul just mingit imelist nišši ja lendu ei ole, siis iga ettevõtte üles töötamine on pikk ja aeganõudev protsess. Ei saa loota, et teed mingi oma ettevõtte ja saad sellega kohe miljonäriks. Pigem on see oht, et maksad esialgu peale ja siis kulub see 1600-eurone palk ju ka ära.

Kõik sinu poolt välja toodud erialad on toredad, aga 2500 tooksid need ametikohad sulle küll ainult siis sisse kui sa oled juba ennast sellel alal tõeliseks spetsialistiks töötanud. Giidi ametikoha osas ilmselt mitte, aga teistel välja toodud aladel on võimalik küll nii palju teenida, aga siis sa pead olema tegija. Iluteenuste pakkumisel peab olema lisaks väljaõppele ka loomulikku annet, õigusteaduses professionaaliks saamine eeldab 5-aastast ülikooliteed + praktikat. Kõik on teostatav, aga ilmselt saad ka ise aru, et see ei saa juhtuda nüüd ja kohe.

Julget pealehakkamist!
Kõrgharitud sotsiaaltöötaja, kes on samade mõtete ees samadel põhjustel 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahandusministeeriumis on väga vähe inimesi, kes alla 2000 euro palka saavad. Ja seal on väga palju erinevaid osakondi, ka selliseid, mis rahandusega otseselt seotud pole, nt maksupoliitika, kommunikatsioon, personal, raamatupidamine jne.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )