Esileht Kodunurk Tatarlasi kes kasutab

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Tatarlasi kes kasutab

Postitas:
Kägu

Uurin kas see padi on hea?

Kas toimub ja kas krudiseb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TATRAPADI! tahtsin kirjutada

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lollakas telefon pani kohe tatarlased 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, krudiseb ja krõbiseb. Mina ei harjunudki sellega ära, väga lärmakas padi. 😀

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No teemaalgatus on ikka väga shovinistlik, et mitte öelda rassistlik.

 

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul mees kasutas aastaid sama tatrapatja ja sai mingi allergilise köha, mis kadus kohe, kui padi välja visatud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen pikki aastaid kasutanud. Krõbiseb küll ja on võrreldes tavapadjaga oluliselt kõvem pea all, sellega oli alguses raske harjuda. Aga kui ära harjusin, siis oli väga mõnus. Ja mis kõige olulisem, sain oma kaelavaludest lahti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli hulk aega tatrapadi – muidu väga meeldis, pole nii mõnusat patja teist vist olnudki, aga ma ei suutnud sellega siiski ära harjuda, et voodis on kogu aeg tatrapudru lõhn ninas. Südamevaluga lõpuks ikkagi loobusin. Aga kõik nad vist sedasi ei lõhna?

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõhnavad tõesti tatrapidru järele 🙂 On selline õhuke, kõva ja nii kuidas paned, nii hoiab, mitte ei vaju kuskile nagu vatiinipadjad. Aga ega enne ei saa aru, kui ära proovid, kas sulle meeldib või mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu tütar ütles, et suvel niiskema ilmaga hakkas haisema nii tatra kui ka hallituse järgi. Ei näinud võimalust ka puhastamiseks, viskas minema.

On selline õhuke, kõva ja nii kuidas paned, nii hoiab, mitte ei vaju kuskile nagu vatiinipadjad. Aga ega enne ei saa aru, kui ära proovid, kas sulle meeldib või mitte.

Vatiinipadjaga muidugi võrrelda ei tasu, küll aga mäluvahga padjaga. Viimane käitub tunduvalt paremini tatrapadjast, ei haise ja sisu hallitama ka ei lähe. Samuti jääb asendisse, mis sulle meeldib ja sobib.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Tatarlasi kes kasutab