Esileht Lapse ootamine Tätoveerimine raseduse alguses

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Tätoveerimine raseduse alguses

Postitas:

Kas kellelgi on kogemusi raseduse alguses tätoveeringu tegemisega? Endal plaan minna jalga tätoveerima 6+5. Eelnevalt tätoveeringuid tehes kõik ilusti paranenud ja mingeid komplikatsioone pole olnud. Kas rasedana tätoveerides, lisaks vähenenud valulävile, on veel midagi, millega peaks arvestama?

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Artistilt endalt küsisid? Neil päris kirju klientuur.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.05 19:51; 05.05 16:50; 10.05 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei läheks, isegi juukseid ei soovitata värvida raseduse ajal, kuna peanahalt imendub aineid kehasse. Tätoveeringu tint süstitakse aga otse naha sügavamatesse kihtidesse, lisaks põletikuoht. Mina ootaks, kuni laps käes, tätoveeringuga ei ole ju kiiret.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Mina ei läheks, isegi juukseid ei soovitata värvida raseduse ajal, kuna peanahalt imendub aineid kehasse. Tätoveeringu tint süstitakse aga otse naha sügavamatesse kihtidesse, lisaks põletikuoht. Mina ootaks, kuni laps käes, tätoveeringuga ei ole ju kiiret.

</p>
Juuste ravimisest on siin mitu teemat olnud ja sealt on kõlama jäänud, et see on vana arusaam, et tänapäeva värvid ei ole enam ohtlikud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Googeldamisel tuleb artikkel, kus naistearst teeb selle plaani maha:https://www.kliinik.ee/rasedus-ja-sunnitus/id-3/noustamine/question-78787

Infektsioonide risk on suur, seega mina ei riskiks.

Teiseks, nt kulmude tätoveerimisel ei pidavat hormonaalsete muutuste tõttu tulemus alati kõige parem jääma.  Ei jää hästi peale ning on vaja uuesti üle teha. Ei oska öelda, kas tavaliste tätoveeringute puhul kehtib sama jutt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin oma teist tätoveeringut tegemas nii,et ülejärgmisel päeval sain teada, et olen lapseootel. Õnneks oli tätoveering väike ja paranes ruttu.

See pole märk , et sina seda tegema peaksid !

Hiljem naljatades oma tätoveerijaga siis ta ütles ,et keeldub tätoveeringu tegemisest kui naine on lapseootel , tema seda riski ei võta,  oodaku ära oma 9 kuud ja koputagu uuesti uksele .

Tean muidugi isiklikult naisi kes tätoveerivad raseduse lõpuni aga ka see pole märk , et sina seda tegema peaksid.

Riskid on suured!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on see, kui enda välimusest hoolitakse rohkem kui lapsest. ????

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on see, kui enda välimusest hoolitakse rohkem kui lapsest. ????

Ee… aga miks siis inimene üldse tuli siia ja tõstatas küsimuse? Nii rumal järeldus 😀

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.05 19:51; 05.05 16:50; 10.05 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks põhjus miks ei soovitaks rasedana tätoveeringut teha on enesetunde varieeruvad muutused, kõrgenenud tundlikus ja valulävi mitte adekvaatne hindamine. Teiseks põhjuseks on infektsioonide oht – tätoveeritakse naha kõige sügavamasse kihti. Esineb väga suur risk infektsioonhaiguste levikule, näiteks: C-hepatiidi ja B-hepatiidi viirusinfektsioon. Raseda immuunsüsteem on nõrgenenud ning parem karta kui kahetseda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esineb väga suur risk infektsioonhaiguste levikule, näiteks: C-hepatiidi ja B-hepatiidi viirusinfektsioon. Raseda immuunsüsteem on nõrgenenud ning parem karta kui kahetseda.

Kui kuskil nurgataguses kioskis endale pilt teha lasta, siis on viiruse saamise oht igal juhul kõrge, olenemata rasedusest.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.05 19:51; 05.05 16:50; 10.05 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei läheks, isegi juukseid ei soovitata värvida raseduse ajal, kuna peanahalt imendub aineid kehasse. Tätoveeringu tint süstitakse aga otse naha sügavamatesse kihtidesse, lisaks põletikuoht. Mina ootaks, kuni laps käes, tätoveeringuga ei ole ju kiiret.

Täiesti rumal jutt. Kui juuksevärv imenduks vereringesse, oleks kõik juukseid värvinud naised surnud.
Ka tätoveerimine pole rasedale ohtlik, lihtsalt võib tunduda valulikum.
Sulle soovitaks põhikooli anatoomiaõpik üle vaadata, eriti see osa, mis puudutab naha ehitust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei läheks, isegi juukseid ei soovitata värvida raseduse ajal, kuna peanahalt imendub aineid kehasse. Tätoveeringu tint süstitakse aga otse naha sügavamatesse kihtidesse, lisaks põletikuoht. Mina ootaks, kuni laps käes, tätoveeringuga ei ole ju kiiret.

Täiesti rumal jutt. Kui juuksevärv imenduks vereringesse, oleks kõik juukseid värvinud naised surnud.

Ka tätoveerimine pole rasedale ohtlik, lihtsalt võib tunduda valulikum.

Sulle soovitaks põhikooli anatoomiaõpik üle vaadata, eriti see osa, mis puudutab naha ehitust.

Ükski arst siiski tätoveerida ei soovita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kuulnud, et osa tindist läheb ka vereringesse. Nii et ma ei teeks

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on see, kui enda välimusest hoolitakse rohkem kui lapsest. ????

Ma küll ei tahaks mingi piltidega ema laps olla. Päriselt.

Õnneks saab tänapäeval tätoveeringuid päris puhtalt eemaldada, aga siiski. On sellist narrust oma kerele vaja?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on see, kui enda välimusest hoolitakse rohkem kui lapsest. ????

Ma küll ei tahaks mingi piltidega ema laps olla. Päriselt.

Õnneks saab tänapäeval tätoveeringuid päris puhtalt eemaldada, aga siiski. On sellist narrust oma kerele vaja?

Igal ühel enda otsustada, ega tätoveeringud halvemaks lapsevanemaks ei tee ja egas laps siis enda vanemat tätoode pärast vähem armasta.

See kui konservatiivselt enda lapsed üles kasvatad on ka igal ühel enda asi. Ma pigem oleks tätoveeritud vanemate laps, kui mingi kuivikutest vanemate laps.

Minul isal on mitmeid tätoosid ja ei ole kordagi teda kunagi häbenenud või seetõttu vähem temalt armastust saanud. Pigem tundusid need tätood lapsena lahedad. Ikka sai uhkustusega enda isa tätoodest räägitud ja eks oli sõpruskonnas veel teisigi, kelle isadel tätood oli.

Endal ka vanim tätoo 25 aastat juba nahal, siiani ei kahetse mitte ühtegi tätood. Minu pubekast tütar armastab mind kuuni ja tagasi ning meil on omavahel väga hea läbisaamine. Mu laps on saanud palju armastust ja hoolivust ning ei ole mind kunagi häbenenud. Pigem on mu tütar uhke mu teistmoodi stiili üle ja ka ta sõbrannade arust olen ma kõige ägedam ema.

Ja miks peaks üldse tätood eemaldama?

Eemaldavad ehk need , kes neid moe pärast teevad. Eks need mõtetud näevad välja siis, kui sa neid välja ei kanna.

Raseduse ajal pigem ei teeks tätood.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on see, kui enda välimusest hoolitakse rohkem kui lapsest. ????

Ma küll ei tahaks mingi piltidega ema laps olla. Päriselt.

Õnneks saab tänapäeval tätoveeringuid päris puhtalt eemaldada, aga siiski. On sellist narrust oma kerele vaja?

Igal ühel enda otsustada, ega tätoveeringud halvemaks lapsevanemaks ei tee ja egas laps siis enda vanemat tätoode pärast vähem armasta.

See kui konservatiivselt enda lapsed üles kasvatad on ka igal ühel enda asi. Ma pigem oleks tätoveeritud vanemate laps, kui mingi kuivikutest vanemate laps.

Minul isal on mitmeid tätoosid ja ei ole kordagi teda kunagi häbenenud või seetõttu vähem temalt armastust saanud. Pigem tundusid need tätood lapsena lahedad. Ikka sai uhkustusega enda isa tätoodest räägitud ja eks oli sõpruskonnas veel teisigi, kelle isadel tätood oli.

Endal ka vanim tätoo 25 aastat juba nahal, siiani ei kahetse mitte ühtegi tätood. Minu pubekast tütar armastab mind kuuni ja tagasi ning meil on omavahel väga hea läbisaamine. Mu laps on saanud palju armastust ja hoolivust ning ei ole mind kunagi häbenenud. Pigem on mu tütar uhke mu teistmoodi stiili üle ja ka ta sõbrannade arust olen ma kõige ägedam ema.

Ja miks peaks üldse tätood eemaldama?

Eemaldavad ehk need , kes neid moe pärast teevad. Eks need mõtetud näevad välja siis, kui sa neid välja ei kanna.

Raseduse ajal pigem ei teeks tätood.

Tätoo?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Lapse ootamine Tätoveerimine raseduse alguses