Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tätoveeringud = odav mulje

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 103 )

Teema: Tätoveeringud = odav mulje

Postitas:
Kägu

Kus ma näen taolisi inimesi? Absoluutselt igal pool! Tänaval, poes, bussis, üritustel, asutustes. Tätoveerituid on kõik kohad täis ja olgugi, et nad kõik peavad ennast “omanäoliseks”, siis korduvaid elemente on massiliselt. Ma tunnen ennast oma puhta nahaga tõesti eriliselt.

Vau, kus sa elad, et tätoveerimata nahk on eriline? Mina liigun ringi enamasti Tallinnas, aga üsna palju ka mujal Eestimaal ja tõepoolest tänavapildis tätoveerituid näha on ehk 1-5 inimest saja kohta, kui sedagi. Võimalik, et riiete all on tätoveeringuid rohkem, aga seda ma tänaval liikudes tõesti ei näe. Seega tätoveerimata naha eriliseks pidamine on siin küll tugev liialdus. Sa liigud neid asutusi, poode ja busse mööda kuskil Aafrikas või kus neid tätoveerituid nii palju on, et tätoveerimata nahk on kohe eriline ja erand?

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

tattoosi

tattoosiD

Õigekirjaoskus on lahe. Harimatus ei ole.

Mulle meeldib see, et kui midagi muud ei ole öelda, siis nopitakse mingi viga välja. Naeruväärne 😀
Tee midagi lõbusat, alavääristamise asemel, sest noh, sa saad ju aru, et südamesse ei võta seda keegi. Näiteks Tallinnas on täna tänavatoidufestival. Toit teeb alati tuju paremaks 😊 Või mine kuskile ujulasse või spordiklubisse. Mine hellita oma puhast nahka 😊

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

tattoosi

tattoosiD

Mulle meeldib see, et kui midagi muud ei ole öelda, siis nopitakse mingi viga välja. Naeruväärne 😀

Tee midagi lõbusat, alavääristamise asemel, sest noh, sa saad ju aru, et südamesse ei võta seda keegi. Näiteks Tallinnas on täna tänavatoidufestival. Toit teeb alati tuju paremaks 😊 Või mine kuskile ujulasse või spordiklubisse. Mine hellita oma puhast nahka 😊

Mis juhtus? Kui midagi muud ei oska öelda, siis on vaja rumalusi suust välja ajada. Mina sinu asemel oleksin õnnelik, kui keegi mu grammatikavigu parandaks, sest kui ma olen täna targem kui eile, siis on see edusamm.

a) ujumast juba tulin
b) mul on tätokas, isegi 3 (olen korduvalt teemas rõhutanud seda, et mul on täiesti kama, kas kellelegi on tätokas või ei. Aga mul on õigus näha koomikat seal, kus mina seda näen. Ja teistel on muidugi 100% õigus tajuda mind koomilisena). Minu omad on hennakad, aga juba 11 aastat sentimeeter siia-sinna samades kohtades, umbes kord aastas uus kujund, šabloone on internet täis ja enamasti teed ju niikuinii oma idee baasil. Muidu uuendan 2-3 nädala tagant – ise. Kui ära tüütab, siis enam ei uuenda. No näiteks üks on kellarihma all. Teised samavõrd kohtades, kus neid üldiselt pole teistele kunagi näha, aga mina näen.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

tattoosiD

Õige on kirjutada hoopis tätoveeringuid. Pada, katel…

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

tattoosiD

Õige on kirjutada hoopis tätoveeringuid. Pada, katel…

ÕS lubab sõna tattoo. Vii end kurssi, pada 🙂

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ÕS lubab sõna tattoo. Vii end kurssi, pada 🙂

2016. aasta ÕSis sõna “tattoo” ei leidu, katel.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

tattoosi

tattoosiD

Mul on väike tätoveering, kehakaunistused meeldivad mulle, aga ka mina leian, et kirjaoskamatus on nõme. Ükskõik kelle juures.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ega see tõsi küll vist pole, aga ka mul on alati tunne tätoveeringuid nähes, et tegemist on labase inimesega.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Labane on asi siis, kui need tätoveeringud on näol, kaelal või käeseljal. Mul on paar ideed, praktilistest kaalutlustest lähtuvalt. Konkreetselt minul oleks nö püsimeigi abil vaja korrigeerida üht asja, mida ma siin lähemalt lahata ei tahaks. Muid näiteid praktiliste tätoveeringute kohta allpool.

Krooniliselt haigel võib tätoveering ühel päeval päästa elu.
tätoveeritud

Võib aidata jõuda tagasi koju kui leban teadvusetult haiglas kaugel maal:
koordinaadid

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Viimase pildi kohta- Ja kui sa kolid, mis siis saab?
Esimene pilt on väga asjalik ja seda kasutatakse meditsiiniliste käevõrude analoogina (epilepsia, diabeet jne).
Aga muidu- ma pole näinud tattood, mis tõesti inimest kaunistaks, nagu ehted, meik jne seda teha võivad. On olnud päris kenasid ja selliseid, mis omanikule on suure isikliku tähtsusega (isegi titenägusid ja ka terve pere pilti selja peal koos sünnikuupäevadega- hea teada. Selliseid olen näinud emadel, isadel mitte kunagi 😀 ), aga ma kogu aeg mõtlen, et puhas nahk oleks vähemalt sama kena olnud. Eriti kui tattoo pruutkleidi või õhtukleidi alt paistab jms.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Viimase pildi kohta- Ja kui sa kolid? Esimene pilt on väga asjalik ja seda kasutatakse käevõrude analoogina.

Ma ei paneks nagunii koordinaate oma kodumajale vaid mingile muule objektile Eestis (ennekõike turvalisuse kaalutlustest lähtuvalt: kui mõni pätt on mind oimetuks löönud siis saab koordinaatide pealt teada, millisele majale mu taskus olev võti võiks sobida). Oluline on see, et mind Eestiga seostataks, et kui mind kuskilt surnuna või teadvuseta olekus leitakse siis võetaks saatkonnaga või välisministeeriumiga ühendust. Küllap siis mu isik juba kindlaks tehakse. Sama eesmärki täidaks vist ka Eesti lipp, kuid mitte nii selgelt.
Isegi kui ma peaksin ära kolima, kodakondsusest loobuma, siis südames jään ma elu lõpuni Eestisse ja sinimustvalgel on ka minu jaoks oluline tähendus.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eriti kui tattoo pruutkleidi või õhtukleidi alt paistab jms.

Kleite on erinevaid. Kui sa arvad, et hakkad oma tätoveeringut häbenema, siis loomulikult pole sa selleks valmis ja ära tee seda endale. Samas kui on vaja tätoveering peita mingiks kindlaks sündmuseks, siis on see puudri abil edukalt võimalik teha (Angelina Jolie jaoks algab tavaline tööpäev käsivarte puuderdamisega).

Lisatud. Pruudi lähemad sõbrad ja sugulased nagunii teavad tema tätoveeringuid (saunakultuuri inimesed nagu me oleme) ning kes ei tea, ju siis need saavad teadma. Sellisel juhul oleks tätoveeringu puudriga varjamine pulmapiltide tegemise ajaks ikka äärmiselt narr, lausa skisofreeniline. Ma saan aru, et kui abielluda kuskile india, araabia või jumal teab mis kommetega riiki, siis võib tätoveeringuga pruut (nagu ka muud kohalikele kommetele mitte vastavused: mitte neitsist pruut, valju häälega naerev pruut, vms) ajada peigmehe oma suguseltsiga tülli, ja siis võib olla puuder ja väike näidend omal kohal. Aga võimalus, et minul on just sellel põhjusel puudrit vaja kasutada, on nulli lähedane.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

tattoosi

tattoosiD

Mul on väike tätoveering, kehakaunistused meeldivad mulle, aga ka mina leian, et kirjaoskamatus on nõme. Ükskõik kelle juures.

Jah, ma tunnistan, mul tõesti on õigekirjaga probleeme. Koolist on nii kaua möödas, ma olen nii palju unustanud ja varem ma ei kirjutanud pikki tekste. Ma ei ole selle uhke, mul on tõesti piinlik. Ma üritan, ma annan endast parima, et inimesed minust arusaaksid. Mul ei ole ka selle vastu midagi, kui minu vigu parandatakse, aga nõme on see, siis kui tehakse ebameeldivalt.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

no minule muidu sellised “teemakehad” meeldivad. aga kui on erinevates kohtades erinevad lärakad, ja see ei sobi omavahel kokku, siis on kole.

https://twitter.com/twooder23/status/477222086453129218

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Endale ei tee iialgi tätoveeringut, see ei sobi mulle. Olen näinud tätoveeringuid inimestel kellele see tõesti sobib. Enamus neid liblikaid ja muud jama mida eriti naised endale peale lasevad maalida, see jääb küll arusaamatuks. Mida annab mingi liblikas või roosike kuskil jala peal? Ilus ei ole, tähendust ei ole. Kunst ka ei ole.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

tattoosi

tattoosiD

Eks see mitmuse tunnus D ole üks keeruline täht jah 😁

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kus ma näen taolisi inimesi? Absoluutselt igal pool! Tänaval, poes, bussis, üritustel, asutustes. Tätoveerituid on kõik kohad täis ja olgugi, et nad kõik peavad ennast “omanäoliseks”, siis korduvaid elemente on massiliselt. Ma tunnen ennast oma puhta nahaga tõesti eriliselt.

Vau, kus sa elad, et tätoveerimata nahk on eriline? Mina liigun ringi enamasti Tallinnas, aga üsna palju ka mujal Eestimaal ja tõepoolest tänavapildis tätoveerituid näha on ehk 1-5 inimest saja kohta, kui sedagi. Võimalik, et riiete all on tätoveeringuid rohkem, aga seda ma tänaval liikudes tõesti ei näe. Seega tätoveerimata naha eriliseks pidamine on siin küll tugev liialdus. Sa liigud neid asutusi, poode ja busse mööda kuskil Aafrikas või kus neid tätoveerituid nii palju on, et tätoveerimata nahk on kohe eriline ja erand?

Vau jah! Kas sa leidsid koha, kus väidan, et minu nahk on eriline ja erand? Eriline on ta minu jaoks, mitte sulle või talle. Olen puhas ja see on mõnus. Suvel randades käies nägi ikka väga palju seda “kunsti” – üks maitsetum kui teine.
Ja kui välja paistev tätokas on jäämäe tipp, siis usun küll, et tätoveerimata inimesed on vähemuses. Jätan siinkohal lapsed ja raugad välja (küll te täiendate kubagi seda gruppi oma vana kortsus naha ja lössis piltidega).

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

tattoosi

tattoosiD

Jah, ma tunnistan, mul tõesti on õigekirjaga probleeme. Koolist on nii kaua möödas, ma olen nii palju unustanud ja varem ma ei kirjutanud pikki tekste. Ma ei ole selle uhke, mul on tõesti piinlik. Ma üritan, ma annan endast parima, et inimesed minust arusaaksid. Mul ei ole ka selle vastu midagi, kui minu vigu parandatakse, aga nõme on see, siis kui tehakse ebameeldivalt.

“Koolist on nii palju möödas”… Kas tõesti on keskkoolitarkus viimane, mida inimene omandab? Mitte midagi elu jooksul juurde ei õpi, ei täienda olemasolevat, ei arene? Uskumatu!

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vau jah! Kas sa leidsid koha, kus väidan, et minu nahk on eriline ja erand? Eriline on ta minu jaoks, mitte sulle või talle. Olen puhas ja see on mõnus. Suvel randades käies nägi ikka väga palju seda “kunsti” – üks maitsetum kui teine.

Enne rääkisid ikka, kuidas tänaval, bussis, poes pidevalt tätoveeringuid näed (mitte rannast). Mul oli täna just natuke vaba aega üle, seisin Vabaduse väljakul ja jälgisin inimesi. Palju liikus nii eestlasi kui turiste. Ühel meestrahval olid käsivarred tätoveeritud. Rohkem tätoveeringuid ei näinud. Nii et neid eriliselt tundvalt inimesi oli seal tõesti massiliselt, ainult üks tavaline, tätoveeritu oli ka liikvel.

Jah, rannas näed tõesti rohkem. Aga kas seal mitte massiliselt. Vähemalt mina ei ole massiliselt neid täheldanud.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Enne rääkisid ikka, kuidas tänaval, bussis, poes pidevalt tätoveeringuid näed (mitte rannast). Mul oli täna just natuke vaba aega üle, seisin Vabaduse väljakul ja jälgisin inimesi. Palju liikus nii eestlasi kui turiste. Ühel meestrahval olid käsivarred tätoveeritud. Rohkem tätoveeringuid ei näinud. Nii et neid eriliselt tundvalt inimesi oli seal tõesti massiliselt, ainult üks tavaline, tätoveeritu oli ka liikvel.

Jah, rannas näed tõesti rohkem. Aga kas seal mitte massiliselt. Vähemalt mina ei ole massiliselt neid täheldanud.

Ma ei kirjutanud veel palju asju loetellu, sest mõtlesin, et kõike ei ole vaja puust ja punaseks teha, aga eksisin – väga paljud ei suuda iseseisvalt edasi mõelda (versus fantaseeriad, kes kirjutavad millestki, mida teine pole öelnudki).

Ma ei tea su Tallinnast ja Vabaduse väljakust midagi. Elu käib ka väljaspool Harjumaad, kuigi protsentuaalselt on seal tõesti tätoveeritute arv suurem.

Kui inimene istub, libiseb näiteks püksisäär kõrgemale ja võib paljastada midagi. Sama on ka bussi torust kinni hoiva käega. Kui keegi kükitab-kummardab ja selg paljastub, võib seal ristluul olla tätokas. Keegi kohendab salli või võtab jaki ära.
Sina vaatad kõndivaid inimesi, aga liigutusi ja olukorda on palju. Nii ma neid tätokaid näengi. Pole viin paabulinnutada midagi – tätoveerituid on väga palju. Võid vihane olla, aga minu jaoks on soditud nahk kole ja rikutud.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

tattoosi

tattoosiD

“Koolist on nii palju möödas”… Kas tõesti on keskkoolitarkus viimane, mida inimene omandab? Mitte midagi elu jooksul juurde ei õpi, ei täienda olemasolevat, ei arene? Uskumatu!

Huvitav mida ma peaks vastama selle peale? Jah, ma ei arene?
Ma näen enda viga, tunnistan ka ja sa lihtsalt õiendad edasi. Võibolla ma olen sinu jaoks rumal, aga mina vähemalt ei ole õel.
Ja muide, ma ennist kirjutasin, et ma näen vaeva. Kas sa tahad mulle väita, et sa ei saa minust aru?

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

no eks ta ole, maitsetud asjad jätavad tõesti tihtipeale odava mulje. ja mis teha, et kõigil disaineri silma pole
üldiselt, kui see tattoo just näos pole, siis meeldib, vähemalt näeb eemalt ära, et ilmselt inimesel on julgust, vabameelsust, mängulisust, pole ilmselt kuivikust väikekodanlane, kellele kõik teiste tegemised ette jäävad

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

no eks ta ole, maitsetud asjad jätavad tõesti tihtipeale odava mulje. ja mis teha, et kõigil disaineri silma pole

üldiselt, kui see tattoo just näos pole, siis meeldib, vähemalt näeb eemalt ära, et ilmselt inimesel on julgust, vabameelsust, mängulisust, pole ilmselt kuivikust väikekodanlane, kellele kõik teiste tegemised ette jäävad

Kõige loomingulisematel, mängulisematel (!), vabameelsamatel, julgematel ennast vaadata laskjatel, ennast paremini avavatel, igast küljest end näidata suutvatel inimestel, fantaasialennuga inimestel Eestis ehk näitlejatel ei ole tätoveeringuid. KUI, siis mõni väga varjatud kohas. Oleks lolli peaga 18selt teinud, peaks 22selt hakkama rollidest loobuma, sest kuidas sa Juliat ikka mängid, kui reied ja käsivarred on tätoveeritud 🙂

Pigem tätoveerivad ennast inimesed, kes sureks hirmu kätte ära, kui neilt nõutaks sinu poolt mainitut. Näiteks julgust olla mänguline. Äkki nad eriti ei oska ennast muudmoodi väljendada. Oma isiksust. Mõni on silmipimestavalt köitev isiksus värvimata ja tuhkhallis maani kleidis, mõni vajab selleks hulka tätokaid ning muid aksessuaare, et teda üldse märgataks. No ei sära muidu.

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida see “rikutud” nahk tähendab? Et kui seda ei “rikuta”, siis nahk täidab oma eesmärki teistmoodi?Et siis on nahk…misasi? Mitterikutud? Aga mis see mitterikutud nahk siis tähendab? Kasutu?

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

tattoosi

tattoosiD

Kaua sa plõksid?
Googelda Johannes Aavik ja i-mitmus. Õige tarkur väljas.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ka loomeinimesed teevad:

Lenna Kuurmaa, Lauri Pedaja, Tanel Padar jne. No neid ikka on omajagu, aga ma ei viitsi eriti googeldada.

Võtame siis välismaa inimesed ette:
Ed Sheeran, Beckhamid, The Rock, Emma Watson, Megan Fox, Lionel Messi, Virgil Van Dijk jne.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jaaa, juba Aavik kirjutas peresi ja tattoosi…

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jaaa, juba Aavik kirjutas peresi ja tattoosi…

ja autosi ja lasterahasi ja lapseisasi ja kõhubeebisi

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lionel Messi

Tuntud loomeinimene.

Nojah, lauljate ja KINOnäitlejatega (puhtaid filminäitlejaid Eestis eriti ei teagi) on teine lugu. Johnny Deppi jt selle suurusjärgu tätoveeritud filminäitlejaid asendavad ju sellistes kaadrites, kus nägu pole näha, niikuinii 99% juhtudest kehadublandid ja ka grimm on pisut teine, kui 5 meetri pealt teatris esireast vaadata. Jee see Depp tuleb võtteplatsile, et täna filmime 9 tundi su käsi ilma näoplaanita, et kuidas sa raha loed ja pärast relva puhastad. Selja tagant teeme ka ühe kaadri. Ja homme võtame 10 tundi sind kauguses hobusel kappamas, umbes 11 duublit, pärast montaazi 6 sekundit. Vaata, et sa kohal oled.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lionel Messi

Tuntud loomeinimene.

Nojah, lauljate ja KINOnäitlejatega (puhtaid filminäitlejaid Eestis eriti ei teagi) on teine lugu. Johnny Deppi jt selle suurusjärgu tätoveeritud filminäitlejaid asendavad ju sellistes kaadrites, kus nägu pole näha, niikuinii 99% juhtudest kehadublandid ja ka grimm on pisut teine, kui 5 meetri pealt teatris esireast vaadata. Jee see Depp tuleb võtteplatsile, et täna filmime 9 tundi su käsi ilma näoplaanita, et kuidas sa raha loed ja pärast relva puhastad. Selja tagant teeme ka ühe kaadri. Ja homme võtame 10 tundi sind kauguses hobusel kappamas, umbes 11 duublit, pärast montaazi 6 sekundit. Vaata, et sa kohal oled.

Jah, Messi ja Van Dijk tõesti loomeinimesed pole. Mul lihtsalt jooksid need nimed läbi, kui ma mõtlesin üldse geniaalsete inimeste peale 🙂

0
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 103 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tätoveeringud = odav mulje