Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tätoveeringud = odav mulje

Näitan 13 postitust - vahemik 91 kuni 103 (kokku 103 )

Teema: Tätoveeringud = odav mulje

Postitas:
Kägu

Nii ja naa. Olen näinud ühel tsiklimehe õlavarrel väga stiilset mustrit, mille tähenduse ja olemasolu selgitas huvitavalt. Samas 45+ naisterahva dekolteel 3 suurt kassikäpajälge, no ikka nii, et see suvalise kolmnurkse t- särgi kaelusest silma kargab ning jalal terve säärt kattev tätokas, mida alati pildi peal välja keerab ja üles tõstab, et jumala eest märkamatuks ei jääks. Koos kunstripsmete, ükskõik metsas, tööl või peol alati kantavate mitme cm (kuld?) kaelakeedega jätab minu jaoks suhteliselt labase mulje. Aa, ühel rahvatantsijal nägin ka väga ägedat kaheksakand mustrit käevõruna. Seega iseloomustamiseks väga valituna võib väga äge olla.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tätoveeringud on väga harva õnnestunud ja sobivad. Enamus mainstreami on sitt ja need inimesed näevad tõesti labased välja. Aga see on nende probleem mitte minu.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lenna Kuurmaa, Lauri Pedaja, Tanel Padar jne. No neid ikka on omajagu, aga ma ei viitsi eriti googeldada.

Vigala Sass, näiteks

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui keegi kükitab-kummardab ja selg paljastub, võib seal ristluul olla tätokas.

Eriti nunnud on madala värvliga teksad ja need toredad “tagumikusarved”, mis iga kummardamisega välguvad. Ja see on veel kena pilt, ma pole veel hommikust söönud ja kui ma oleks tõeliselt butt crack tattoo pilte hakanud sorteerima, siis poleks niipea isu olnud ka 😀

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui keegi kükitab-kummardab ja selg paljastub, võib seal ristluul olla tätokas.

Eriti nunnud on madala värvliga teksad ja need toredad “tagumikusarved”, mis iga kummardamisega välguvad. Ja see on veel kena pilt.

Just. Ja suur osa neist räägib särasilmil, et see on neil ainult iseenda jaoks ja pole mõeldud ÜLDSE kellelegi teisele vaatamiseks. Mhmh 🙂

PS SEE pildil on veel ilus.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jaaa, juba Aavik kirjutas peresi ja tattoosi…

ja autosi ja lasterahasi ja lapseisasi ja kõhubeebisi

Silmaring pisike nagu lukuauk, aga ülbust ajab üle ääre. Eks ta ole

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Googelda Johannes Aavik ja i-mitmus. Õige tarkur väljas.

Kusjuures Johannes Aavikul oli biitsepsi peale tätoveeritud “no regerts”

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ootan ikka vastust küsimusele, kuidas tätokas kellegi lahedaks teeb?

Näiteks mõtlen paksusaate “staaride” peale ja ei suuda kuidagi aru saada…🙄

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ja autosi ja lasterahasi ja lapseisasi ja kõhubeebisi

Silmaring pisike nagu lukuauk, aga ülbust ajab üle ääre. Eks ta ole

Tsiteerides sind ennast: kaua sa plõksid? Inimene ise ei saa isegi aru, mis käänete kohta i-mitmus üldse kehtib ja mille kohta see käib, et i-mitmus kuidagi ei kaota ära eesti keele põhilist mitmuse tunnust d, aga ülbust ajab üle ääre.
Vaata, kui ei usu, -d on ilusti punasega sinu i-mitmuse juures:
https://puskiniuulits-keel.weebly.com/i-mitmus.html

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Pigem ikka enesekindlusest. Respect!

Ei, nad arvavad et on tänu joonistatud nahale kuidagi lahedamad= ebakindlus.

Aga nad ongi ju lahedamad!

Lahe inimene võib olla tätoveeritud, aga iga tätoveeritud jobu ei ole veel lahe sellepärast.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav mida ma peaks vastama selle peale? Jah, ma ei arene?
Ma näen enda viga, tunnistan ka ja sa lihtsalt õiendad edasi. Võibolla ma olen sinu jaoks rumal, aga mina vähemalt ei ole õel.
Ja muide, ma ennist kirjutasin, et ma näen vaeva. Kas sa tahad mulle väita, et sa ei saa minust aru?

No oma emakeelt võiks ikka vähe paremini vallata kui vaid aru saamise tasemel. Piinlik.
Aga eks siin ole süüdi meie külakoolid, millel puudub igasugune tase.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav mida ma peaks vastama selle peale? Jah, ma ei arene?

Ma näen enda viga, tunnistan ka ja sa lihtsalt õiendad edasi. Võibolla ma olen sinu jaoks rumal, aga mina vähemalt ei ole õel.

Ja muide, ma ennist kirjutasin, et ma näen vaeva. Kas sa tahad mulle väita, et sa ei saa minust aru?

No oma emakeelt võiks ikka vähe paremini vallata kui vaid aru saamise tasemel. Piinlik.

Aga eks siin ole süüdi meie külakoolid, millel puudub igasugune tase.

Mis need külakoolid siia puutuvad, ma ei käinud külakoolis 🙂 Noh, ma enda arust valdan oma emakeel üsna hästi, vahel tuleb apsakaid sisse, aga no ma katsun ennast parandada.
Inimene õpib terve elu 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ebakindlusest nahk täis soditud, no respect.

Tätoveeringud näitavad vaid seda, milline stiil inimesele meeldib. Iga riietuse või stiili kohta võib keegi öelda, et see on odav või jätab ebakindla mulje, kui see talle isiklikult ei meeldi. Ei ole mõtet ostida tätoveeringutest sügavamat tähendust kui maitseküsimus, kui inimene just ise ei räägi, et ta tätoveeringud talle midagi tähendavad.

0
0
Please wait...

Näitan 13 postitust - vahemik 91 kuni 103 (kokku 103 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tätoveeringud = odav mulje